Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 3 ~*~

  • 97 893
  • 736
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 872

Ако искате може да слагам в спойлер новите фрагмани,ама преводите им са на руски - както кажете! Peace
[/quote]

Слагай, слагай..... Hug

# 196
  • Мнения: 30
Може ли да ми кажете кой по ред се води този епизод (от българската версия)

# 197
  • Мнения: 882
Добре,момичета - щком казвате ще слагам в спойлер
Това по-долу  е анонс за 124 серия!
Скрит текст:
http://www.youtube.com/watch?v=DrPK6cdlFAk  [list=1]

Топрак: Я ничего не чувствую по отношению к Чинару,но то что я делаю не даст ему надежду,верно?
Зумрут: Они так любили друг друга,оба ревновали.
Босс Чинара: Я не знал что вы женились на Топрак ханым,среди нас нет никого,кто менял бы жен,как вы,ни так ли?
Султан: Трудно сказать,что ваш сумасшедший сын может сделать,когда он становится злым.
Зумрут: Я страдаю изнутри, посмотри на Берка,как-будто он не существует Топрак.
Топрак: Чинар,почему Ешим умерла?
Чинар: Может правильнее отказаться,оставить все.
Топрак: Никогда не сдавайся,не отказывайся от меня.



Може ли да ми кажете кой по ред се води този епизод (от българската версия)

Миличка,не мога да съм ти от полза - не следя за бълг.номерация!Съжалявам!

Последна редакция: вт, 05 ное 2013, 17:55 от Dimeto_M

# 198
  • Мнения: 882
Добре,момичета - щом казвате ще слагам в спойлер
Това по-долу  е анонс за 124 серия!
Скрит текст:
 



Топрак: Я ничего не чувствую по отношению к Чинару,но то что я делаю не даст ему надежду,верно?
Зумрут: Они так любили друг друга,оба ревновали.
Босс Чинара: Я не знал что вы женились на Топрак ханым,среди нас нет никого,кто менял бы жен,как вы,ни так ли?
Султан: Трудно сказать,что ваш сумасшедший сын может сделать,когда он становится злым.
Зумрут: Я страдаю изнутри, посмотри на Берка,как-будто он не существует Топрак.
Топрак: Чинар,почему Ешим умерла?
Чинар: Может правильнее отказаться,оставить все.
Топрак: Никогда не сдавайся,не отказывайся от меня.

Може ли да ми кажете кой по ред се води този епизод (от българската версия)

Миличка,не мога да съм ти от полза - не следя за бълг.номерация!Съжалявам!

Последна редакция: пн, 04 ное 2013, 22:33 от Dimeto_M

# 199
  • Мнения: 882

Анонс 124 серия
Скрит текст:
То, что Топрак пришла в таверну, стало для Чинара всем миром. Отныне, хоть и немного, но у него появилась надежда... Мюнневер хоть и рада дому, которая купила Султан, но в душе ей не спокойно... Нелегко будет объяснить это Йигиту....Не устоявший отношениям Серхата на работе, Чинар поругается с ним и оставляет работу... Топрак, чтобы морально поддержать Чинара, решает сделать ему сюрприз...Зумрут не может вытерпеть Чинара и Топрак, которые постоянно друг с другом. Чтобы испортить это, она будет действовать до конца... Топрак стремится вместо потерянных лет построить новую жизнь... Чинару придется очень постараться, чтобы сохранить это хрупкое равновесие.

# 200
  • Мнения: 1 872
Благодарско, харесвам ги и двамата....Чинар и Топрак. Само заради тях гледам сериала... Mr. Green

# 201
  • БГ
  • Мнения: 78
Добро късно утро,но за мен започва сега!
Да похапнем и пийнем....
Скрит текст:

След снощната инфарктна серия май имаме нужда от малко виртуален релакс Peace
Но... да ви кажа беше много точна Топрак когато каза на онзи тъпчо Чънар,че изобщо не я е опознал...
Обаче пък от друга страна, интригата ,която спретна стоножката беше перфектна - тя наистина напипва всички слаби места и у Чани и у Топрак и ги използва много добре в своя полза.
А въпросите за това от кого е детето ме качиха на черешата направо - трябваше да му зашие един шамар Топрак,та да му намести чипът в кратуната на Чани....
И все пак да ви кажа аз я съжалявам Йешим в някои отношения - например аз не бих могла да гледам как мъжът,когото обичам страда по друга жена в мое присъствие,още повече пък да седна и да го утешавам - олмаз! Crossing Arms.През цялото време ще си мисля,че той ме съпоставя с другата,дори и да се любим тази мисъл няма да ми дава покой.И няма да съм нито щастлива,нито спокойна. Thinking
А Игбал.... ooooh!тази направо става втора Йешим Mr. GreenТъжно и смешно, и жалко.....

Момичета,снощи нещо ми играеха номера или моята Мозила,или форума,та единият ми пост,нито се редактира,нито ми се затвори втория спойлер - за което съжалявам и ви се извинявам Praynig

От мен хубав ден - при нас е като на това гифче по-долу

# 202
  • БГ
  • Мнения: 78
Може би тази седмица ще стигнем до тук  newsm78 newsm78 newsm78

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Направи ли ви впечатление тона с който Чънар говореше на Топрак,на Йешим никога не е говорил така,пред нея само мига и и позволява всичко.

# 204
  • Мнения: 882
Настъпи часът за истината за Топрак,ама тя пак ще постъпи неадекватно,за съжаление Close
Трябваше да излезе и да им покаже на тия подлеци-Йешим и Сътки,че е разбрала всичко или поне да запишеше разговора им с телефона,я каква актуална версия на Нокия има.Ама селянчето си е селянче.Две години живее в Истанбул, а няма най-елементарни знания за града,уж имаше интернет ама кой да чете.Вместо да готвеше по нощите да се беше образовала малко.
Харесва ми Топрак,жал ми е за нея,но все причина за това ,което й се случва е и самата тя.

Всъщност скоро разбрах,защо пиша доста често ИстаМбул,вместо ИстаНбул - понеже пиша и чета свободно руски,грешката ми идва от там - на руски се пише Истамбул и понякога инерцията ме повлича,та така че знам,че вие великодушно ще ми простите грешката.Явно ще пускам по-често "проверка правопис"
Лека нощ!

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 1 570
И аз мисля, че вина за това което се случва с Топрак има основно тя. Сама каза в предна серия, че е загубила доверието на Чънар, а сега изведнъж тънкообидна, че и си тръгва. Не мисля, че би имало човек и особено мъж на мястото на Чънар, който да няма съмнения след като толкова е лъган. Историята а и личната ми практика показват, че няма как да имаш 100% доверие на някого, просто хората са ... хора... 
Когато човек е партньор с някого, трябва да умее да общува с него. Да, Чънар малко прекали, но той поне говори и казва това, което мисли, а онази овчица само мълчи. Е каква е тази връзка - нито любов, нито приятелство нито бизнес могат да просъществуват без успешна комуникация. Това на Топрак адски й липсва, не го умее и това е то. И няма оправдания със 'селянка', защото селянките го умеят.
Мъчно ми е за нея, но най-много ми е мъчно за Чънар.
Икбал ме вбесява, идиота Неджип също. Недоумявам как някой ще ме изнудва по този начин, а аз ще искам да се грижи за мен и изобщо ще го търпя около себе си. Определено и двамата са извратени.

# 206
  • Мнения: 2 177
Здравейте. Надявам се, че ще ме приемете да обсъждаме заедно този сериал..

# 207
  • БГ
  • Мнения: 78
Топрак всъщност не си тръгва за първи път и то съвсем ей така на своя глава.
Първият път си нарами бохчата  Cry и реши,че детето на Йешим трябва да расте с баща си Чънар,ама и през ум не й мина да го сподели и обсъди с него,все пак отговорностите са негови.
Сега пак се направи на многострадалната Геновева и се набута в онзи разбойнически квартал Crossing Arms
А пък като каже - "Взех решение"... и ме събаря от стола...много умничка е тя: едно решение,което взе не излезе житейски вярно...
И друго си мисля - колко странни разбирания имат турците за семейство,някак си изкривени ми се струват,неестествени.Семейството се гради на взаимна обич,доверие,споделяне на отговорностите,приятелство между партньорите,а когато дойдат и децата те да се отглеждат в здрава морално среда.А тук какво newsm78 ще има дете /или има дете/, ама това,че единият от двамата не обича другия няма значение.Важно е  заобикалящото ги общество да им сложи етикет "семейство",т.е.подписали са брак.А отвътре пълна гнилоч и фалш Mr. GreenНаистина съм шашардисана от такъв морал,а като чуя и "какво ще кажат хората" хептен издивявам.
И ролята на мъжът /баща,брат / е много странна за мен . Той трябва да е с качества на Батман направо- да търчи при всеки проблем и да го решава , да спасява ,да решава съдбата на децата си-къде да учат и да го правят ли това изобщо,за кого и кога да се женят , дори убиват децата си за т.нар.чест.Ужасно е направо,да не кажа по-силна дума - варварско.
Дори при животните няма такова отношение към порасналото поколение- възрастните приучават малките си до известно време как да оцеляват в природата,но после им дават свобода да живеят според наученото. Всъщност ние доста често използваме думата "животно" като обидна,но дали не обиждаме самите животинки с това... newsm78

Нещо много се размъдрувах в този късен след обяд,но навън мрачно и дъждовно и мен ме изби на философстване Wink

Боряна Данкова Hug Добре си ни дошла!Давай,мила тук сме жадни за нови дружки!

# 208
  • Мнения: 2 177
И аз да си кажа мнението за Топрак. Просто човек като нея не съм виждала до сега. Все едно не знае Йешим що за стока е, ами и се доверява. Топрак е все едно без разума си. Обича Чънар, но знае и каква е Йешим. Толкова ли не може да се досети, че Йешим и Съткъ правят всичко, само и само да ги разделят. Йешим, защото тя е една разглезена богаташка, свикнала всичко, което пожелае да е нейно. Това показва и отношението и към собствената й сестра Лале. Йешим не зачиташе даже и сестра си. След като Лале почина, имам чувството че нарочно забременя за да задържи Чънар, който като пълен глупак се връзва на игричките й.
А за Съткъ да не говорим. Той би продал и душата си на дявола заради пари. Него просто няма какво да го коментирам.

# 209
  • Мнения: 18
Много харесвам сериала и въпреки, че пиша рядко мнооого редовно ви чета  Hug та и аз да кажа нещо...тъкмо филма взе д ами доскучава и сега ми стана изключително интересно какво ще стане м/у Топрак и Чънар, дали Топрак ще му сподели какво е чула и ще се съберат... Crazy. нека ако някой знае нещо по въпроса да сподели в спойлер.Благодаря вииии  Hug

Общи условия

Активация на акаунт