Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 3 ~*~

  • 97 875
  • 736
  •   1
Отговори
# 210
  • Варна
  • Мнения: 2 324
Аз да се запиша в новата тема, че тотално ви изпуснах   bouquet  bouquet  bouquet

# 211
  • Мнения: 880
Аферим,глупчо Чани  
Пак "паркира" при "умника" Неджиб за съвет - сякаш забрави как "умно" те посъветва за Лале Peace
Е-е-е ето го най-после истинското лице на Йешим - озъби не като стоножка,а като крокодил

Късно е да търсиш обяснение Топрак...много късно..

# 212
  • Мнения: 880
Обаче в едно е права Йешим - за любовта си трябва да се бориш, Crossing Arms но...все пак не с подлост,интриги и коварствни капани Naughty
В никакъв случай обаче не съм съгласна с постъпката на Топрак - да си тръгне за пореден път без да положи усилие ...Много бързо се отказа от Чънар,но пък може би донякъде има и тя право - нарушено е доверието между двамата.То се гради с години,но може да се загуби за секунди.
И друго си мисля,колко безпомощна е и самотна е Топрак във войната с Йешим-простовата й майка я няма,за бащата-егоист и използвач - по-добре,че го няма,свекървата Игбал се изживява като "спасителка" на нещо отдавна изгубено... Thinking
Всъщност не си ли приличат по съдба Игбал и Йешим newsm78

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Аз едва сега успях да изгледам снощната серия и съм много сърдита на Чънар. Толкова си го харесвам, а сега се държи като пълен глупак. Реакция му в предната серия беше напълно разбираема, но сега?! Аз лично никога не вярвам когато някой много ми се умилква и се държи прекалено кротко с мен, тогава обикновено има много гнило в мотивите на този човек. По този повод винаги се сещам за една притча, която за мен носи много поука и ми е винаги като лампичка в главата. Който му е интересно може да я прочете:
Студен януарски ден. Едно птиченце както се въртяло в гнездото – хоп, паднало в снега. Започнало да замръзва. Минала една крава и се изсрала отгоре му. Лайното топло, стоплило се нашето птиче, зачуруликало. Минала една котка, с лапи извадила птичето и го изяла. Извод: НЕ ВСЕКИ, КОЙТО СЕРЕ ОТГОРЕ ТИ, ТИ МИСЛИ ЗЛОТО И НЕ ВСЕКИ, КОЙТО ТЕ ВАДИ ОТ ЛАЙНОТО, ТИ МИСЛИ ДОБРОТО.

# 214
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
И аз да се запиша в новата тема въпреки, че доста съм изпуснала. Имам голям проблем не мога никъде да открия 138 серия, освен в Вбокс, а аз не съм в Бг и не ми го зарежда, някой може ли да ми даде линк от някой друг сайт, че просто серияна не е за изпускане. Предварително благодаря

# 215
  • Мнения: 14 571
velvet  Napi6i v Google : Lale devri 138 bolum . Излиза веднага с чудесен дублаж на руски! Grinning

# 216
  • Мнения: 1
https://www.facebook.com/diemafamily/app_429338600522307 Момичета гласувайте за нашата любимка Зюмрют Ташкаран в страницата на Диема Фемили  Hug Hug Hug До момента тя води с 59% другите, надявам се да си остане така. Hug Hug Hug

# 217
  • Мнения: 4 562




Здравейте !
Много се радвам че някой се е сетил да направи тема за сериала който ме е грабнал напоследък и не ме оставя да заспя  Heart Eyes Heart Eyes
Серенай и Толгахан (Йешим и Чънар са ми любимци) Heart Eyes
Много са объркали с избора за ролята на Топрак с това нежно излъчване Йешим щеше да е една прекрасна Топрак ,а не някаква неизвестна актриса като я гледам и ми призлява много ми е противна виждам че е имало и други които не я харесват  Peace Hug Hug
Дано клипчето ми ви хареса  Hug

# 218
  • Мнения: 2 196
Мен пък много ме е яд,че като отиде да се кара на Йешим Топрак поне тогава не записа разговора и да я разобличи..........Хайде първия път като ги хвана със Съткъ е била шашната и не се сетила,ами после...Абе вече яко се нарвя на тия сценаристи,изобщо нещо хубаво ще се случи ли скоро Rolling Eyes newsm78

# 219
  • БГ
  • Мнения: 78
nadetoxoxo Hugдобре дошла!
Не знам за другите,но аз харесвам и Селен ,и Серенай - като жени от корицата на списание.
Обаче за ролите им в сериала имам непоклатимо мнение.
Отвратена съм от характера на Йешим,но казвам браво,че Серенай изпълни ролята си така добре,та породи в нас тези чувства.
В ролята на Топрак Селен също се справя чудесно Peace
Така,че моля нека не объркваме ролите на актьорите с тях самите като нормални хора!

За снощната серия каквото и да  напиша ,ако имаше озвучка само пиу-пиу-пиу щеще да се чува Mr. Green
Ето я разликата както в характерите,така и в социалните групи.
От една страна разюзданата,капризна , с неизвестен биологичен баща,но с известна аристократична фамилия Йешим, и от друга страна Топрак - дошла от затънтената провинция,незнаеща какво е кино,спагети и т.н.,но с чиста,непокварена душа,непознаваща подводните скали на женското коварство,интриганството,лицемерието и т.н., влюбена искрено в съпруга си.
Та Топрак беше готова да се откаже от Чънар,за да расте детето на Йешим с баща Crossing Arms
Защо сега Йешим не направи същата жертва newsm78 Ама къде ти.... Crossing Arms
Събраха се двете Ташкаран,обединиха злите си намерения и какво я чака Топрак Tiredвече се досещате,може би....
Но ако човеците не са справедливи,но има божие наказание за всяко зло и често то се стоварва на най-невинните душички,които обичаме и затова болката ни тогава е в пъти по-голяма.
Ако възмездието ни сполети самите нас,колкото и да се жалваме,все пак съвестта ни подсказва,че това заслужаваме и лека-полека се приемаме съдбата си ThinkingНо когато нещастието за злите ни постъпки порази децата ни тогава.....кой е виновен newsm78 newsm78 newsm78

# 220
  • Мнения: 5 723
Дорис ,  Joy newsm10  smile3501  ....и аз много често се сещам  за този ИЗВОД, 1:1 е верен!

# 221
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Много се ядосах на Чънар,не повярва на топрак,не поговори с нея,но с лека ръка повярва на Йешим,явно не познава Топрак,не познава и Йешим.

# 222
  • Мнения: 315
Цитат
изобщо нещо хубаво ще се случи ли скоро
Не чакайте!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Няма да е скоро!!! Peace Peace

# 223
  • Мнения: 11 987
Здравейте!

Започнах да гледам по 1 еп на няколко дни / няма кой знае какво развитие/, но / извенете ме моля , за острия език но по мили думи не намирам/, по голям тъпанар от Чанар няма, по-голямо зло от Йешим, май само майка и и по голям глупендер от Топрак не съм срещала. Тя сред хора не е ли живяла, моят 4 годишен син е по недоверчив към хората от нея....сериала се превърна в едно голямо изпитание на нервите за хората решили да го гледат...Замислих се, ако това е турския вариант на Дързост и красота, то доста сезони на лалетата любовни има да се гледат...знам ли пък може Чанар да се ожени за Мадам Зюмруд, която тогава хем ще е баба, хем мама на децата му и ще запази имането си и след няколко години когато Зюзи се пренесе в отвъдното, пак ще се ожени за Топрак / че много я обича/.Топрак  ще се окаже омъжена за  брата на Чанар, който ще се появи по късно и който няма да знае,  че му е такъв и че плод на любовта на Неджип с една незнайна красавица, с която се е срещал тайно в някой чифлик от Игбал. Топрак  ще разбере, че брата от незнайната майка , всъщност не е истински брат на Чанар,а самозванец и ще се окаже разведена и отново бременна / забравила да си изпие хапчето за пореден път/ .Поради липса на по надежден мъж от фамилията Илгаз, леля Султан ще се омъжи за Неджип и ще стане господарка / пази боже/.... и така 6-10 сезон са с готов сценарий, като не броим новите персонажи и атрактивни имения, които ще се окажат в толкова заплетени ситуации, че и сценаристите няма да помнят кой кой беше и какви ги вършеше...на финала, който оцелял, ще е пил и ял ....
 #Crazy Crazy

# 224
  • Мнения: 315
nadetoxoxo Hugдобре дошла!
Не знам за другите,но аз харесвам и Селен ,и Серенай - като жени от корицата на списание.
Обаче за ролите им в сериала имам непоклатимо мнение.
Отвратена съм от характера на Йешим,но казвам браво,че Серенай изпълни ролята си така добре,та породи в нас тези чувства.
В ролята на Топрак Селен също се справя чудесно Peace
Така,че моля нека не объркваме ролите на актьорите с тях самите като нормални хора!

За снощната серия каквото и да  напиша ,ако имаше озвучка само пиу-пиу-пиу щеще да се чува Mr. Green
Ето я разликата както в характерите,така и в социалните групи.
От една страна разюзданата,капризна , с неизвестен биологичен баща,но с известна аристократична фамилия Йешим, и от друга страна Топрак - дошла от затънтената провинция,незнаеща какво е кино,спагети и т.н.,но с чиста,непокварена душа,непознаваща подводните скали на женското коварство,интриганството,лицемерието и т.н., влюбена искрено в съпруга си.
Та Топрак беше готова да се откаже от Чънар,за да расте детето на Йешим с баща Crossing Arms
Защо сега Йешим не направи същата жертва newsm78 Ама къде ти.... Crossing Arms
Събраха се двете Ташкаран,обединиха злите си намерения и какво я чака Топрак Tiredвече се досещате,може би....
Но ако човеците не са справедливи,но има божие наказание за всяко зло и често то се стоварва на най-невинните душички,които обичаме и затова болката ни тогава е в пъти по-голяма.
Ако възмездието ни сполети самите нас,колкото и да се жалваме,все пак съвестта ни подсказва,че това заслужаваме и лека-полека се приемаме съдбата си ThinkingНо когато нещастието за злите ни постъпки порази децата ни тогава.....кой е виновен newsm78 newsm78 newsm78
Диме, Топрак е друг тип човек.Не може да си представи ,че е възможно да постъпваш по този начин.Въпреки ,че имаше доста индикации да се осъмни в Йешим......всъщност  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78на няколко пъти и "светна лампичката",че Йешим не е добронамерена , но тя бързо прогонваше тези съмнения!Всъщност исках да кажа ,че не знам дали за нейната наивност има значение средата/социалната група/,защото ако е така тя би трябвало да е възприела нещо от нахалството и дебелоочието на баща си!!!

Общи условия

Активация на акаунт