Re: ~*~ Lale Devri-Сезони на любовта Тема 3 ~*~

  • 97 854
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 315
Здравейте!

Започнах да гледам по 1 еп на няколко дни / няма кой знае какво развитие/, но / извенете ме моля , за острия език но по мили думи не намирам/, по голям тъпанар от Чанар няма, по-голямо зло от Йешим, май само майка и и по голям глупендер от Топрак не съм срещала. Тя сред хора не е ли живяла, моят 4 годишен син е по недоверчив към хората от нея....сериала се превърна в едно голямо изпитание на нервите за хората решили да го гледат...Замислих се, ако това е турския вариант на Дързост и красота, то доста сезони на лалетата любовни има да се гледат...знам ли пък може Чанар да се ожени за Мадам Зюмруд, която тогава хем ще е баба, хем мама на децата му и ще запази имането си и след няколко години когато Зюзи се пренесе в отвъдното, пак ще се ожени за Топрак / че много я обича/.Топрак  ще се окаже омъжена за  брата на Чанар, който ще се появи по късно и който няма да знае,  че му е такъв и че плод на любовта на Неджип с една незнайна красавица, с която се е срещал тайно в някой чифлик от Игбал. Топрак  ще разбере, че брата от незнайната майка , всъщност не е истински брат на Чанар,а самозванец и ще се окаже разведена и отново бременна / забравила да си изпие хапчето за пореден път/ .Поради липса на по надежден мъж от фамилията Илгаз, леля Султан ще се омъжи за Неджип и ще стане господарка / пази боже/.... и така 6-10 сезон са с готов сценарий, като не броим новите персонажи и атрактивни имения, които ще се окажат в толкова заплетени ситуации, че и сценаристите няма да помнят кой кой беше и какви ги вършеше...на финала, който оцелял, ще е пил и ял ....
 #Crazy Crazy

newsm10 smile3532 smile3532

# 226
  • Мнения: 315
Много се ядосах на Чънар,не повярва на топрак,не поговори с нея,но с лека ръка повярва на Йешим,явно не познава Топрак,не познава и Йешим.
1.Йешим побърза да "хвърли пред вятъра",като го подготви за случващото се.
2.Умния чичо/татко също даде "достолепен"съвет.
3.Чанар влюбен ,но подозрителен и ревнив
4. Резултата е на лице. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 227
  • Мнения: 877
Славенче Hug страхотен сценарии си сътворила Peace
Знам ти аз способностите от две други теми - умееш ги тези неща Joy Joy JoyЧетях ги и тях,ама търсех твоите постове.
Но прости,миличка на Топрак Tiredтя е от югоизтока - там и кино нямат,камо ли спагети да са яли,за интернет да не говорим-мислят си,че компютъра хапе.....
Наистина такъв тип сериали трябва да се гледат и коментират с чувство за хумор иначе много време ще си бием главите у дуваро Banghead Banghead Banghead
Меги Hug за те питам newsm78
Скрит текст:
Не искам да се хаквам в Незабравимата тема,но ти може тук да ме светнеш - този сериал- Качак/Беглецът превежда ли на някой славянски език-сръбски,руски или хърватски.Гледах 2-3 серии и много ме заинтригува,ама турския е непосилен за мен

# 228
  • Мнения: 11 984
Много ме кефи играта на Серенай, така добре влиза в образа на Йешим.



Dimeto, Wink

# 229
  • Мнения: 877
1.Йешим побърза да "хвърли пред вятъра",като го подготви за случващото се.
2.Умния чичо/татко също даде "достолепен"съвет.
3.Чанар влюбен ,но подозрителен и ревнив
4. Резултата е на лице. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Е-е-е как няма да стане така,като Зюмруд султан сега съветва Йешим-тя е "извезана"/така казваше баба,за някой много оперен hahaha/, а и Неджип подкова като му втълпяваше,че Чънар и Йешим са един за друг/на онова зимно парти,когато дойдоха двамата с бебето/ и той трябва да направи всичко нужно,за да ги събере.
Впрочем,и  това  прави Неджип,по много гаден и рискован начин-ще видите по-нататък как...

# 230
  • Мнения: 11 984


Селен Сойдер е по нестандартна като визия, но малко ми е статична пред камера

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Селен Сойдер е по нестандартна като визия, но малко ми е статична пред камера


И каква походка праска,направо бие рибата........но да не забравяме режисьорските изисквания

# 232
  • Мнения: 11 984
Селен Сойдер е по нестандартна като визия, но малко ми е статична пред камера


И каква походка праска,направо бие рибата........но да не забравяме режисьорските изисквания

Така си е, а и ми се струва , че е доста висока ...

# 233
  • Мнения: 315
Славенче Hug страхотен сценарии си сътворила Peace
Знам ти аз способностите от две други теми - умееш ги тези неща Joy Joy JoyЧетях ги и тях,ама търсех твоите постове.
Но прости,миличка на Топрак Tiredтя е от югоизтока - там и кино нямат,камо ли спагети да са яли,за интернет да не говорим-мислят си,че компютъра хапе.....
Наистина такъв тип сериали трябва да се гледат и коментират с чувство за хумор иначе много време ще си бием главите у дуваро Banghead Banghead Banghead
Меги Hug за те питам newsm78
Скрит текст:
Не искам да се хаквам в Незабравимата тема,но ти може тук да ме светнеш - този сериал- Качак/Беглецът превежда ли на някой славянски език-сръбски,руски или хърватски.Гледах 2-3 серии и много ме заинтригува,ама турския е непосилен за мен
Скрит текст:
Диме здравей,
мисля,че не се превежда на нито един от тези езици , иначе все някой щеше да помести линк!С "Качак" положението е същото като с четвърти сезон на Лалето,където разчитаме на твоите преразкази.Там няколко момичета , които го гледат преразказват епизодите , разбира се по картинки , защото не разбират езика!Аз не съм го гледала , но всеобщото мнение е ,че е хубав и "различен"сериал.А за сериала на Серхо не питаш , но аз да ти кажа hahaha hahaha hahahaМинаха вече два епизода.Първи епизод го изгледах "с мишката",но втори го гледах онлайн.Филмът се очертава да е интересен , макар ,че амплоато на Серхан се запазва:мъж разделен м/у две жени. Коя ще избере ще видим newsm78 newsm78 newsm78,дали тази ,която обича или тази ,която "Кланът" налага!!!

Последна редакция: пт, 08 ное 2013, 19:05 от migi_megi

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Всъщност наближава ли скока на Йешим от скалата?

# 235
  • Мнения: 11 984
Всъщност наближава ли скока на Йешим от скалата?

Рано е още, първо трябва да е щастливо омъжена за Чанар, после да я фрасне няколко пъти , така за негово удовлетворение, а на нея да и дойде акъла в главата и чак тогава ще се скача и дави почти цял епизод

# 236
  • Мнения: 315
Селен Сойдер е по нестандартна като визия, но малко ми е статична пред камера


И каква походка праска,направо бие рибата........но да не забравяме режисьорските изисквания

Така си е, а и ми се струва , че е доста висока ...


За походката съм съгласна! hahaha hahahaИскам да я опиша с думи , но ми е трудно!!!
Но не мисля ,че е много висока.Високата е Серенай. newsm78 newsm78

# 237
  • Мнения: 315
Всъщност наближава ли скока на Йешим от скалата?

Рано е още, първо трябва да е щастливо омъжена за Чанар, после да я фрасне няколко пъти , така за негово удовлетворение, а на нея да и дойде акъла в главата и чак тогава ще се скача и дави почти цял епизод
И за мое удоволствие също! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 238
  • Мнения: 11 984
Selen  е висока 177 см, 89-0-90

http://www.geldik.net/threads/selen-soyder-hayati-biyografisi-se … r-hakkinda.36574/

Серенай е 175 см

http://en.wikipedia.org/wiki/Serenay_Sar%C4%B1kaya

Последна редакция: пт, 08 ное 2013, 19:11 от Slawena

# 239
  • Мнения: 315
Много бе! Whistling Whistling Whistling
Ами тогава Серенайката колко е ? #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт