Пазаруване от Aliexpress.com 10

  • 45 648
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • TX
  • Мнения: 590
  bouquet на новата юбилейна тема , Благодаря никид, че все ни обгрижваш

същия телефон ми е пратен днес поне така пише, ако не ми е дал и фалшиф тракинг, след дълги ...писания с продавача и сигнализиране до Алито
Утре смятам да платя това http://www.aliexpress.com/snapshot/272460296.html яке на пума имаше питане в предната тема дали си отговаря на посочените размери и моята питканка е същата
Интересно,как е изпратен днес като пощите им почиват,поради празника им.От същия продавач ли е,защото на моя му е трудна комуникацията дори и на чата?
не не е от същия продавач
 Пратен е или поне така съм известена, защото бях сигнализирала Али за постоянното удължаване на времето което продавача прави при обявено едно ... и, че не комуникира нито в чат, нито на каквито и да било съобщения, та след това получих "успокояващ" мейл и от Алито и от продавача. После продавача ме натисна да взема решение до 30-ти, какво да измислим,  че нямло как да ми прати втора батерия (поръчах, го с две) , а до 30 да отговоря, за да ми го пусне, че имали празници и няма да може да им го парати. Сиреч, да не е при него ами в пощата им.  Хич не им вярвам на тези китайци  Joy ама всичко идва от там

# 31
  • Мнения: 567
запис   bouquet
утре в пощата се надявам да ме чака това http://www.aliexpress.com/snapshot/265720042.html  Mr. Green
Моля за реални снимки и дали размера си отговаря,защото съм му хвърлила око отдавна  bouquet

# 32
  • Dobrich, Bulgaria
  • Мнения: 10
Миметоо, аз направих запитване за този телефон при този продавач, но няма 3G и въпреки, че ме увериха, че ще работи не посмях, дори ми предложиха да си избера от друг сайт, но не смея, че съм  начинаеща. Ще изчакам първата си поръчка да дойде и тогава. Моля, предложете Lenovo A820 на добра цена от сигурен продавач - Благодаря!


Oсвен ако не са им грешни данните в самата обява си пише че има 3G--  WCDMA 900  2100.Оригиналното 3G (наричано още WCDMA, HSDPA, HSPA, с малка разлика в значението) е на 2100 MHz, доколкото знам единствено Виваком са пуснали 3G на 900 MHz.

# 33
  • Мнения: 82
Благодаря, полезна информация за всички като мен.

# 34
  • Мнения: 2 081
Благодаря за новата тема !

Може ли да ми обясните детските размери 2Т 3Т и т.н

# 35
  • Мнения: 1
Здравейте, поръчах това яке, дали е съмнителен продавача? http://www.aliexpress.com/snapshot/272615994.html
Ако някой знае друг с по добър рейтинг моля да сподели   bouquet
според мен не е изобщо надежден,без отценки е  Sad

# 36
  • Мнения: 277
Ники  Hug!Благодаря за прекрасната тема!  bouquet
Имам следния проблем.Поръчах 3 якета от един продавач едното си е като на снимките,аз преди бях вземала такова яке от друг продавач и си е същото,но двете якета са с друга по дебела и грозна подплата.Писах на продавача той първо ,ми писа,че не разбирал после че тези якета били по хубави аз съм поръчала това,което съм видяла и искам такива да получа.Как да постъпя в случая?

# 37
  • София
  • Мнения: 1 011
   И аз чакам 4 поръчки с дреболийки за коледа за децата. като ги получа тази седмица ще пиша  Peace

# 38
  • Мнения: 980
Ники  lovekiss

Аз да похваля тези детски суитчерчета:

Скрит текст:

Поръчах няколко пъти от различни търговци, дрешките са доста добри, Синия с Мики е пран 3/4 пъти на 40^ и още е ОК, но мисля, че все пак щампате от тези, които след 10/15 пране започват да се белят, но ще видим...
Зелено/белия с Мики : още не съм прала, не е обличан, памучни са, много добра изработка и много красиви и на живо, щампите не са лепенки, а ситопечат.
Розово=белия с Мини Маус , същото като зеления.

Онзи ден получих 6 броя зелен, най-големие размер беше 140, но отговаряше по-скоро на 128/134.  А най-мъничкото беше за около 2 или 3 годишно.


Междудругото чак тази седмица в края си получих поръчките от намаленията... Този път се забавиха доста а и имам едни пижамки, дето вече не знам дали изобщо ще пристигнат   Rolling Eyes    продавача онзи ден сам е удължил срока за получаването им.   Thinking   

# 39
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
http://www.aliexpress.com/item/Vintage-women-s-wallet-medium-lon … et/709768230.html
След добрия отзив в предната тема и аз поръчах това портмоне
Може ли реални снимки на портмонето,които го е получил.

# 40
  • Мнения: 137
http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Modal-no-steel-bra- … lt/619994572.html
Някой поръчвал ли е такъв потник? Коментарите са много противоречиви.

# 41
  • Мнения: 34
Здравейте -някой може ли да ми каже дали това се продава в  комплект?

# 42
  • София
  • Мнения: 1 784
И аз тук. Както и в предишната тема, продължавам да съм в очакване на яке и чанта....дано в тази ги получа  Mr. Green.

# 43
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Здравейте -някой може ли да ми каже дали това се продава в  комплект?

За комплект го дават - колие + гривна

Благодаря за новата тема, съветите, отзивите и помощта от всички тук  bouquet

Може ли да попитам какво означава това състояние на една от покупките ми:
Origin Country - China: Tracking Consuming: 687 Millisecond
     20,130,928, total export package straight seal, sealing Guangzhou International, Bulgaria
     20,130,927, total export package interoperability seal to open, Guangzhou International, Bulgaria
     20,130,927, total export package interoperability seal to open, Guangzhou International, Bulgaria
     20,130,925, total export package each seal, sealing Shenzhen International, Bulgaria
     20,130,924, total export package interoperability seal to open, Shenzhen International, Bulgaria
     20130924, acceptance office acceptance of Shenzhen international bulk mail processing center, Bulgaria

Тракинг номерът е RB753455365CN и датата на покупката е 28 август Rolling Eyes


Значи, че все още виси по китайските летища пратката ти. Късно е пусната - 24.09

# 44
  • Мнения: 6
http://www.aliexpress.com/item/free-shipping-Modal-no-steel-bra- … lt/619994572.html
Някой поръчвал ли е такъв потник? Коментарите са много противоречиви.
Аз ще си го взема в понеделник и ще пиша.

Общи условия

Активация на акаунт