Интериорен стил по аматьорски16

  • 53 863
  • 746
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 308
Наполеоновото синьо не е ли това дето му казват кралско синьо, Като синьото на знаномето на Франция. аз му викам най-обикновено тъмно синьо, а на времето  работническо.
   А не! Кралското синьо е едно много хубаво наситено синьо, не най-тъмен нюанс, а наполеоновото е доста по-светъл цвят и има идея зелено. newsm78

# 466
  • Мнения: 308
T.e. ученическо синьо? Аз много го харесвам! За дрехи, за интериор не съм се замисляла.
не е ученическо, щом ще го равняваме по униформата на наполеон, зеленее леко. Сега ще дойде Гост22 и ще каже да си калибрираме мониторите.



91-21A Napoleon-това за мен е цвят индиго и ако се изсветли  приближава кралско синьо



и тва в дясно е с етикет Наполеон


-последните 2 цвята "ученическо синьо", в един дворец имаше подобно решение интериорно+бяло

# 467
  • Мнения: 1 117
Изпуснала съм ви

# 468
  • Мнения: 616
Barbabeau,  Joy
Ох аз много искам вече да съм готова с кухнята, ама отнема повече от предвиденото време...
Ето едно ъгълче, с една накривена вратичка...
Скрит текст:
До два-три дни ще приключа и цялостната подредба, и ще снимам повече!

# 469
  • Мнения: 3 751
Ванилия, добре се получава, от това което се вижда  Simple Smile

Аз пак имам нужда от идеи, защото ремонта на кухнята напредва.

Не мога да открия в нет-а достатъчно идеи за "кушетка", която да сложа в кухнята.  Варианта маса  само със столове не ме устройва (но накрая може и така да остане), защото имам нужда от уюта точно на една кушетка за да си пия сутрин кафето.

Икеа имат, но е широка


Търся снимки на нещо подобно и приемам всякакви предложения.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 09:08 от Клау

# 470
  • Мнения: 308
Ванилия, добре се получава, от това което се вижда  Simple Smile

Аз пак имам нужда от идеи, защото ремонта на кухнята напредва.

Не мога да открия в нет-а достатъчно идеи за "кушетка", която да сложа в кухнята.  Варианта маса  само със столове не ме устройва (но накрая може и така да остане), защото имам нужда от уюта точно на една кушетка за да си пия сутрин кафето.

Икеа имат, но е широка


Търся снимки на нещо подобно и приемам всякакви предложения.
   Точно тази кушетка я има в Икея.....но щом е широка, може би трябва да поръчаш newsm78

# 471
  • София
  • Мнения: 1 006
   А защо не пак от Икеа, но тези дивани дето са клик-клак (сега нямам време да търся линк  Embarassed) Peace

# 472
  • Мнения: 3 751
Не искам диван, няма да се впише в кухнята.


Искаме кушетка и да има шкафове отдолу. Тази от Икеа, освен скъпа е и дълбока. Не е много удобна да се седне на нея и да се яде на маса. Искам да намеря различни видове за да обясня на майстор какво точно да ми направи. То е ясно, че ще е комбинация от различни неща.



Скрит текст:

# 473
  • София
  • Мнения: 3 291
По спомени в сайта на Богора имаше нещо интересно, пробвай там. Те майсторят по картинка. И аз съм на същата вълна и в PINTEREST бях гледала интересни картинки. Търсех с breakfast nook.

# 474
  • Мнения: 308
Не искам диван, няма да се впише в кухнята.


Искаме кушетка и да има шкафове отдолу. Тази от Икеа, освен скъпа е и дълбока. Не е много удобна да се седне на нея и да се яде на маса. Искам да намеря различни видове за да обясня на майстор какво точно да ми направи. То е ясно, че ще е комбинация от различни неща.



Скрит текст:
  Ако имаш добър мебелист, може и той да ти даде идеи!

# 475
  • Мнения: 241
Не искам диван, няма да се впише в кухнята.


Искаме кушетка и да има шкафове отдолу.
...
Нещо такова ли?

# 476
  • Мнения: 3 751
Не искам диван, няма да се впише в кухнята.


Искаме кушетка и да има шкафове отдолу.
...
Нещо такова ли?

Не точно, защото няма как да застане на стена. Ще си е свободна мебел.

Грета - благодаря  Simple Smile Това много ми помага.

Това ме размечта

Нещо такова, само че свободностоящо ще мисля.

# 477
  • Мнения: 6 296
Аз, да си призная, изобщо не харесвам дивани и миндерчета в кухнята. Освен естетически, така и чисто "ритуално" - какво е това ядене и пиене, та да изисква диван. Rolling Eyes Всеки си има навици, разбира се, просто това не е моят стил.
Бих отделила време и средства, за да намеря наистина удобни столове за хранене.

# 478
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Проблема е, че се живее в малки жилища. И ако освен кухнята няма друга стая с диван, ами спалня и детска.

# 479

Общи условия

Активация на акаунт