Купихте ли се вече билетите за бг?

  • 4 501
  • 108
  •   1
Отговори
# 90
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Sneji, живот и здраве дано да се видим с теб лятото и да хапнем по едно прясно сиренце  Flutter
За престоя ще ти е тежко. Но като пообиколите магазините, купите нови играчки и седнете да пиинете кафенце и да хапнете в ресторанче няма да е толкова неприятно Wink
Мери, да ти кажа, от няколко дни все това сирене ми се върти в главата Grinning А за пътуването - ще стисна зъби, струва си!

# 91
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
hesitant, до сега съм пътувала с канадци, французи, австрийци и италиянци - от феанцузите съм най-доволна. Тази година ще сме с Луфтханза и се надявам полета да мине добре.

Sneji, германците са много сериозни и не вярвам да имате проблеми.
Ние като пътувахме миналата година ни подариха дори игра4ки, биберон и одеалце.

# 92
  • Мнения: 449
hesitant, аз също ти препоръчвам да си вземете еднопосочни билети, защото като дойдете и започнете работа трябва поне 6 мес. да сте работили за да ползвате отпуска. Стажа от БГ не го зачитат. Ние също планирахме със съпруга ми това лято да си ходим до България, но след 6 мес. канадски стаж мъжа ми има право само на 1 седм. отпуска, което е твърде малко за да си ходи до България.
Въпреки това аз ще пътувам бременна сама в средата на май. Двупосочния ми билет с Луфтханза излезе 964 долара.
На идване в Канада пътувахме с КЛМ, но кацнахме в Монреал. Много сме доволни от тях, но не знам дали имат полети до Торонто.

# 93
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Sneji, германците са много сериозни и не вярвам да имате проблеми.
Ние като пътувахме миналата година ни подариха дори игра4ки, биберон и одеалце.
Mama Strumpf, кажи ми нещо повече за полета. Ние ще летим през Франкфурт, имаш ли представа дали на летището има детски кът? Давай на лични за да не спамваме темата  bouquet

# 94
  • Мнения: 7 605
Етка,

препоръ4вам ти да не пътуваШ с Алиталия. Не поzнавам друга европейска авиолиния, която да анулира толкова много полети било то поради ста4ки, лоШо време (в Милано винаги има мъгла) или просто ей така. Ли4но аz ги иzбягвам.

Снежи, Франкфуртското летиЩе е огромно, ли4но аz не съм се оглеждала zа детски кът, но има много въzможности zа раzвле4ения  Wink

# 95
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Етка,

препоръ4вам ти да не пътуваШ с Алиталия. Не поzнавам друга европейска авиолиния, която да анулира толкова много полети било то поради ста4ки, лоШо време (в Милано винаги има мъгла) или просто ей така. Ли4но аz ги иzбягвам.

Снежи, Франкфуртското летиЩе е огромно, ли4но аz не съм се оглеждала zа детски кът, но има много въzможности zа раzвле4ения  Wink

Подкрепям напълно Татянка, като 4уя за АлИталия и лоШо ми става  Sick 4удя се заЩо не я оставят да фалира тази псевдоавиокомпания. Crossing Arms
Етка,не исках да те ШаШкам  Rolling Eyes  bouquet

# 96
  • Мнения: 368
Май ще е тежък този презокеански полет... Crazy  Защо ли така се излагат тези италианци?! Дано с малко повече късмет да пристигнем навреме, че не ми се иска да киснем по летищата. Той изборът ни е направен вече. Надделя финансовата част - италианците имат оферта с $1000 по-евтина от тази на холандците(те са най-удобни, но...).

# 97
  • Мнения: 884
А аз знам ,че италианците са на ''първо място''по губене на багаж..ако може така да се каже Simple Smile

# 98
  • usa
  • Мнения: 2 113
А аз знам ,че италианците са на ''първо място''по губене на багаж..ако може така да се каже Simple Smile

французите ако не ги водят, са наравно с тях - не съм чула някой да е пътувал с air france и багажът му да е пристигнал с него...

а за ал италия няма ли поне малко надежда да кажете една добра дума  Confused ? те са единствената компания, чиито цени можем да преглътнем това лято, а свекърва ми напоследък доста боледува и лежи по болници и мъж ми е решил твърдо, че трябва тази година да си идем до софия  Sad... така като ги плюете, съвсем ми се изпарява и малкото желание да си ходим, което имам Cry.

# 99
  • Мнения: 368
А аз знам ,че италианците са на ''първо място''по губене на багаж..ако може така да се каже Simple Smile

французите ако не ги водят, са наравно с тях - не съм чула някой да е пътувал с air france и багажът му да е пристигнал с него...

а за ал италия няма ли поне малко надежда да кажете една добра дума  Confused ? те са единствената компания, чиито цени можем да преглътнем това лято, а свекърва ми напоследък доста боледува и лежи по болници и мъж ми е решил твърдо, че трябва тази година да си идем до софия  Sad... така като ги плюете, съвсем ми се изпарява и малкото желание да си ходим, което имам Cry.

Миленка, риск печели, риск губи Wink Хайде като вземете и вие окончателно решение, пиши кога ще си ходите, може да се засечем. wavey

# 100
  • Мнения: 1 116
А аз знам ,че италианците са на ''първо място''по губене на багаж..ако може така да се каже Simple Smile

французите ако не ги водят, са наравно с тях - не съм чула някой да е пътувал с air france и багажът му да е пристигнал с него...

а за ал италия няма ли поне малко надежда да кажете една добра дума  Confused ? те са единствената компания, чиито цени можем да преглътнем това лято, а свекърва ми напоследък доста боледува и лежи по болници и мъж ми е решил твърдо, че трябва тази година да си идем до софия  Sad... така като ги плюете, съвсем ми се изпарява и малкото желание да си ходим, което имам Cry.

Почти всичките ми познати дето ще си ходят това лято ще пътуват с французите. Холандците май-много са си вдигнали цените. Ама и всички си правят престой за по седмица в Париж.

# 101
  • Мнения: 5 476
[quote author=миз link=topic=74177.msg1533815#msg1533815 date=1143764156
а за ал италия няма ли поне малко надежда да кажете една добра дума  Confused ? те са единствената компания, чиито цени можем да преглътнем това лято, а свекърва ми напоследък доста боледува и лежи по болници и мъж ми е решил твърдо, че трябва тази година да си идем до софия  Sad... така като ги плюете, съвсем ми се изпарява и малкото желание да си ходим, което имам Cry.
[/quote]

  Я да ви поуспокоя малко,аз съм пътувала поне 10 пъти с АлИталия,2 пъти от и до САЩ(Атланта-Джорджия),както и до БГ и никога не съм имала проблеми.Като обслужване са добри,малко прекаляват със стюардесите,на полета от БГ имаше цели 7 стюарди Shocked
Иначе последния път като пътувах пред мен имаше едно детенце,питаха родителите за първи път ли пътува и му дадоха диплом за пръв полет.Детето остана много доволно! Simple Smile
Багаж до сега не са ми губили!
  Според мен,за да не рискувате със стачки,ако имате възможност купете билети за събота или неделя,естествено ,когато са почивни дни никой не стачкува! Wink

# 102
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Недейте така да се самонавивате, че този или онзи е лош  Hug Никои не са перфектни. Е някои са по-добри от други, но пък ако цените са им по-високи правим компромиси с качеството. Няма авиолиния, която де не е губила багаж.
Някои пък бяха писали, че са пътували с KLM, Е мъж ми като ги чуе и  Crazy Колко канселирани полети и губене на багаж е имал с тях и въпреки това пак ги ползва, когато офертите им са добри  Laughing
Важноот е живи и здрави да пристигнем!

# 103
  • Мнения: 7 605
Моми4ета,

zа иzгубен багаж не е отговорна авиокомпанията, а персонала на летиЩето. Има летиЩа, където се губят пове4е багажи отколкото на други летиЩа. Няма ниЩо обЩо с авиокомпанията  Wink

# 104
  • usa
  • Мнения: 2 113
Миленка, риск печели, риск губи Wink Хайде като вземете и вие окончателно решение, пиши кога ще си ходите, може да се засечем. wavey


абе ще го преглътна някак си, то като сме цялата тумба не знам какъв лукс трябва да осигуряват, за да мине пътуването леко... вие август ще пътувате, така ли? жалко, но няма да се засечем - ние го мислим веднага като свърши училище, след 15 юни. ще трябва тук да се организираме, хем пътят ще е по-малко Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт