Купихте ли се вече билетите за бг?

  • 4 490
  • 108
  •   1
Отговори
# 105
  • usa
  • Мнения: 2 113
Почти всичките ми познати дето ще си ходят това лято ще пътуват с французите. Холандците май-много са си вдигнали цените. Ама и всички си правят престой за по седмица в Париж.

с французите обаче има преспиване в париж, което компанията не поема. нямам нищо против престоя в париж, ама друг път, като сме в по-ограничен състав Simple Smile.

# 106
  • usa
  • Мнения: 2 113
Недейте така да се самонавивате, че този или онзи е лош  Hug Никои не са перфектни. Е някои са по-добри от други, но пък ако цените са им по-високи правим компромиси с качеството. Няма авиолиния, която де не е губила багаж.
Някои пък бяха писали, че са пътували с KLM, Е мъж ми като ги чуе и  Crazy Колко канселирани полети и губене на багаж е имал с тях и въпреки това пак ги ползва, когато офертите им са добри  Laughing
Важноот е живи и здрави да пристигнем!

мерси!  Hug  bouquet

# 107
  • Мнения: 884
Айде и ние си купихме....да не останеме последни  Joy. ще летиме аз и  бебо с Бритиш (колкото и да ме ядосват май все с тях летя  newsm78 ).На 17юни събота Лондон-Варна. Други мами по същата линия на същата дата ?че да си спретнем групичка  Grinning

# 108
  • UK
  • Мнения: 1 334
и ние си купихме най-накрая  Grinning ще летим от Кьолн с Хемус Еър, а на връщане ще пробваме Wizz Air, ако още ги има в началото на август  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт