Гордата Аси (Asi) - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца -Тема 198

  • 45 278
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Данче Hugмного е красив колажът с Асия!

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Дафне 47 епизод първа част

Мама и татко дойдоха и ме взеха от селото. Много ядосан беше тате. Прибрахме се в чефлика и си поговорихме с татко. Казах му своето решение относно Керим. Той ме подкрепи и успокои. Олекна ми. Колко е хубаво, когато семейството ти е на твоя страна и чувстваш тяхната подкрепа!

 

Но Керим е упорит. На сутринта дойде в чифлика. Искал да говори с мен. Но татко не го пусна да влезе. Защо ме търси сега, когато аз го търсех той имаше други ангажименти, а сега се сетил да говорим! Дойдоха Аси и Демир и той ще уважи моето решение. Помолих го да държи Керим далече от мен. Всичко вече свърши. Не мога да простя изневярата на Керим.

 

Сестра ми се мъчи да ме разсее. Заведе ме на нивата на която ще развива екологично земеделие. Точно тогава Зия и донесе писмото с което е одобрена да започне работа. Много се радвам за сестра си. Ще се занимава с това което иска. Май само аз не мога да намеря верния път. Живота ми се обърка напълно.

 

Скучно ми е тук искам да си ходя. Ама Керим не се отказва. Дошъл е и тук и отново настоява да разговаряме. Какво ли можем вече да си кажем? Не желая да разговаряме. За мен всичко приключи.

 

На закуска казах своето решение. Искам да нараня Керим. Да го заболи както мен ме боли. Но дали това е правилното решение. Татко не е съгласен с моето решение. Но мама е твърдо зад мен. Ще се срещна с адвокат и тогава ще реша.

 






# 707
  • Мнения: 3
Данче,  Hug много красив колаж с много настроение - кара те да се усмихваш! Party
Виждам, че си довела Дефне!- даскалицата ще мине на проверка!!! hahaha  Joy Joy Joy
Ани,  Hug
Приятен следобед!!!  newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18



 Анкетите!!!




Анкетите продължават!!!
За сега навсякъде сме първи!  Peace

Всички анкети!

За най-добър турски сериал!
Нека всички,които обичаме "Аси" да подкрепим филма.
http://www.sizcene.com/69/en-iyi-turk-televizyon-dizisi?ref=_FbShare_7951_69

За Демир и Аси!
http://www.sizcene.com/360/en-cok-sevilen-dizi-ciftleri

Гласувайте за най-успешния турски актьор!
http://www.sizcene.com/950/en-basarili-turk-erkek-oyuncular?ref=_FbShare_8111_950

За най-успешна турска актриса!
http://www.sizcene.com/263/en-begenilen-turk-kadin-dizi-oyuncusu#o




Ето и новите анкети!!!
Всички са за Туба!


En Güzel Türk Oyuncu - Sizcene.com
www.sizcene.com

Последна редакция: чт, 24 окт 2013, 15:21 от sisi56

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
Дефне втора част

Срещнах се с адвоката. Искам колкото се може по скоро да започна дело за развод.

 

Всички много се вълнуваме от престоящото раждане на Гонджа. Но мама е на седмото небе! Не знам какво ще става като се роди бебето. Всички сме любопитни какво ще е бебето, но те не казват. Не знае ли, или не искат да ни кажат за да е изненада.
Реших да се разведа, а дали постъпвам правилно. Толкова ли бързо изчезва любовта. Стоя си на терасата и си мисля за нас. Вечер винаги се срещахме тук.

 

Сърмашък се опита да ме разсее, но болката ми е голяма. Как ще преживея това? Живота ми ще вземе друга посока, но без Керим. А измина само една година!

 

# 709
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
привет  Hug

нерде сте??? 0 потребители и доста гости  Wink

Дан4е, супер си  Hug купата за 2ро място взимаш, Ринка да ти я връ4ва и то веднага по възможност  Joy Joy Joy

аз тук се питам - защо Дефне поиска да делят вси4ко материално с Керим. дали си мислеше, 4е така ще го нарани??/ защото ако е така, това потвърждава тезата ми 4е Дефне не познава достатъ4но добре съпруга си!!!  newsm78 newsm78

Нелка, май забравяш да сложиш сложи ги то4но както съм ти ги пуснала и текста между тях. там нямаш иконка на която да кликнеш и да ти се появят, ще трябва ти да си ги или копираш от тук или да си ги напишеш....

аз имам предложение -
нека решим по колко снимки ще пускаме, вие решете....  Peace
извинете ме моми4ета, но наистина тия снимки ми идват много....4е дори и се повтарят. ако искате слагайте ги в спойлер. нека намерим решение заедно, така 4е на вси4ки да им е приятно в темата.
4акам предложения  Crossing Arms

Толкова ли бързо изчезва любовта. - пита Дефне!!

# 710
  • Мнения: 260
Меги не се коси ти си моята даскалица и аз всичко ще направя едно по едно но...не в момента Дефне ни е дошла ,Меги тя беше още като шашната и ми се струва ,че не беше дори осмислила какво и дойде до главата така ,че нейните приказки май не бяха много на място а после като смля всичко естествено сама се отказа от безумните си приказки.А и как ще делиш нещо с някого та тя участваше само в избора не са се трудили ,събрали и тогава купили покъщнина ,дом много прибързани приказки от нейна страна ,тя все още не осъзнава къде нея я убива чепика и хвърля всичката вина на Керим не че не е виновен но аз мисля ,че тя със своите действия и постоянно стоене у дома на маман го подтикна а и нейната нерешителност,поддаваше се по другите сякаш тя нямаше глава на раменете си и да реши Демир би ли посегнал на дядо и ,тези нейни нерешителни,да не кажа и по силни думи според мен отблъснаха Керим а за Дора ами на всички мъже са им слаби ангелите особено на мъж като Керим израстнал при това сам без родители по пансиони и то в големи космополитни градове по света къде ти ще спазва трдиции и обичаи и морални задръжки ще има не няма ги такива у нашия красавец

# 711
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
днес се излъ4ва последния еп на АСИ в Пакистан Simple Smile

# 712
  • Мнения: 41 707
Здравейте! Hug

Здравка,Сиси,Нели,Данче,Ани,Меги, wavey

# 713
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
забравих да си напиша, каквото исках да питам..

на 26ти се навършват 6 години /ако не се лъжа/ от първото излъ4ване на Аси.
събирам предложения, как да го отпразнуваме!!!

освен кльопа4ка и пия4ка  Joy Joy Joy Joy /малии ще си кажат хората, тая изтрещя с това пиене, алкохолизира се ве4е  Joy Joy Joy/ какво друго да си организираме. разбира се колажистките да се захващат за работа, можем и да туитваме ......4акам още предложения!!!

много зада4и за размисли ви зададох днес, ха да видя как ще се справите  Joy Joy Joy Joy

# 714
  • Мнения: 0
Данче Hugприятно ми бе да прочета за Дафне без да  съм си припомнила целия сериал.Харесва ми как пишеш за нея,изразяваш и свое мнение,гифчетата са много сполучливи.Виждам ги качени и в други форуми.И на тях им харесват!През цялото време ,обаче, си задавам въпроса:Трябваше ли родителите на Дафне са намесват по този начин?Не трябваше ли Дафне още един път да изслуша Керим,да поговорят и тогава тя да си тръгне,щом така е решила!
Меги Hugслед 6 години голям процент от снимките,които се качват са познати.Може би трябва да ограничим броя им ,а всичко над тази бройка да иде в спойлер.За колажите не може да има ограничения-това е творчество!За 26 септември/Димитровден/:може да качваме колажи,поезия,клипове,моменти от филма.може да ги разделим тематично:целувки,зетове-тъщи,двойки/Аси и Демир,Дафне и Керим,Нериман и Исхан и т.н./Има още един ден за мислене.
Нели HugЗлати HugСиси Hug

# 715
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ани, съгласна съм....трябва да ограни4им бройката на снимките. то има толкова много снимки из форуми и фейсове, не можем вси4ки да ги сложим тук....
за колажите също съм съгласна, те са си наши произведения, трябва да се виждат  Peace

# 716
  • Мнения: 100
Добър вечер, мили момичета  hug hug hug

Днес имаме ли повод да се почерпим  smile3534 newsm62

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Мараба кукли  Hug Ехаааааа, победихме  newsm68 newsm44 newsm68 Не че съм се съмнявала, ама дручко си е да го видиш черно на бяло   Wink


на 26ти се навършват 6 години /ако не се лъжа/ от първото излъ4ване на Аси.
събирам предложения, как да го отпразнуваме!!!


Ти пък как, ето бе джанъм  Grinning



И разбира се.....  Joy Joy Joy
Скрит текст:
вместо с утеха с тониче  Laughing


Това го видях в Бг фейса на Туба, няма автор, но много ми хареса  Peace




# 718
  • Мнения: 273
Здравейте и от мен  Hug

Злате, направо ме свали от балкона  Hug Нещо учителката стана строга, размахва показалки, та се стреснах и седя на балкона  Hug Hug

Поздравления и от мен за победата на любимия сериал  Hug

Баткото  Hug Hug

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 51

Злате, направо ме свали от балкона  Hug

Joy Joy Joy Как ма Кате, с ляв прав ли  hahaha Аз обикновено в други свалки се пробвам, ама и от балкона не е зле  Joy Joy Виж  баткото ако ми се отдаде да сваляяя  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт