Ясновидци/врачки - тема 20

  • 204 839
  • 729
  •   2
Отговори
# 675
  • Мнения: 95
Ходила съм при тази Рени, не мога да ти опиша каква простачка е, обиждаше ме през цялото време, набързо си излязох. Незнам някой да е доволен от нея. Тия с големи обяви и реклами не струват

# 676
  • бургас
  • Мнения: 149
Ходила съм при тази Рени, не мога да ти опиша каква простачка е, обиждаше ме през цялото време, набързо си излязох. Незнам някой да е доволен от нея. Тия с големи обяви и реклами не струват

съгласна съм,колкото по-голяма реклама и куп обяви-шарлатанки са,и аз съм патила

# 677
  • София
  • Мнения: 4 714

Винаги съм се чудела дали онлайн "гледането" е реално,дали така теглейки карти,те ще ни покажат верния път и какво ще се случи newsm78

Едва ли е много реално, ама колко е реално гледането по телефон? "Врачките" ползват същите компютърни програми. Да не говорим, че и на място да се отиде познаваемостта е 0. Така, че по-добре от компютъра, поне е безплатно и не се губи време.

Моля ви , стига с тази Рени Анастасова.  Mr. Green Теми са изписани за нея.  Sick Нямаше 1 положително мнение!!! След като се позабрави, имаше 1 положително, ама тогава момичетата все още четяха преди да питат, та никой не обърна внимание. Абсолютна шарлатанка е!!!

# 678
  • Мнения: 287
Предстои ми ходене при Божидар Караджов. Отзиви от позицията на времето?

# 679
  • плевен
  • Мнения: 643
Предстои ми ходене при Божидар Караджов. Отзиви от позицията на времето?

Ходила съм при него преди години и каквото си спомням от казаното от него,мога да кажа че се е случило Peace

Аз си направих безплатен хороскоп ето тукhttps://astro-readings.com/lp4-fortune-teller.html?pk_campaign=1 … LsCFUNe3godnksAIw.От позиция на времето ще преценя дали е точен и верен  bouquet

# 680
  • Мнения: 1 288
Аз направих кратка консултация с леля Искра. За някои неща в сегашната ситуация беше доста точна. Интересното е, че ми каза неща, които знам от хороскопа си, но те са далеч в бъдещето. И макар че като събития съвпадат, във времето има разминавания.
Като цяло бих казала, че усеща нещата, да видим дали ще ги познае точно.

# 681
  • София
  • Мнения: 4 714
Предстои ми ходене при Божидар Караджов. Отзиви от позицията на времето?

А после ще споделиш ли как е протекло гаданието?
Пита ли дата на раждане, има ли общи приказки, подпитвания, налучквания?
Нещо казано за следващите дни, което очакваш, без да си му намеквала/питала/?
Въобще пита ли нещо или само той говори?  bouquet

# 682
  • бургас
  • Мнения: 149

Винаги съм се чудела дали онлайн "гледането" е реално,дали така теглейки карти,те ще ни покажат верния път и какво ще се случи newsm78

Едва ли е много реално, ама колко е реално гледането по телефон? "Врачките" ползват същите компютърни програми. Да не говорим, че и на място да се отиде познаваемостта е 0. Така, че по-добре от компютъра, поне е безплатно и не се губи време.

Моля ви , стига с тази Рени Анастасова.  Mr. Green Теми са изписани за нея.  Sick Нямаше 1 положително мнение!!! След като се позабрави, имаше 1 положително, ама тогава момичетата все още четяха преди да питат, та никой не обърна внимание. Абсолютна шарлатанка е!!!

не са безплатни тези онлайн гадания,накрая пращаш смс на стойност 5-6 лв,но за лъжата по-добре 5-6 отколкото 20-30 лв  Wink

# 683
  • София
  • Мнения: 4 714

[/quote]

не са безплатни тези онлайн гадания,накрая пращаш смс на стойност 5-6 лв,но за лъжата по-добре 5-6 отколкото 20-30 лв  Wink
[/quote]

И тези със смс имах предвид, освен гаданието по телефон.
А таротико.ком е напълно безплатно. Както и гледане на кафе Lamqta.com
И във фейса има няколко безплатни Hug

# 684
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Малко новинки за леля ви Искра

http://www.blitz.bg/news/article/240258

# 685
  • бургас
  • Мнения: 149

не са безплатни тези онлайн гадания,накрая пращаш смс на стойност 5-6 лв,но за лъжата по-добре 5-6 отколкото 20-30 лв  Wink
[/quote]

И тези със смс имах предвид, освен гаданието по телефон.
А таротико.ком е напълно безплатно. Както и гледане на кафе Lamqta.com
И във фейса има няколко безплатни Hug
[/quote]
не стават тези гадания онлайн  Wink

# 686
  • бургас
  • Мнения: 149

прави добро за да те ограбят после  ooooh!

# 687
  • София
  • Мнения: 1 127
Предстои ми ходене при Божидар Караджов. Отзиви от позицията на времето?

Ходила съм при него преди години и каквото си спомням от казаното от него,мога да кажа че се е случило Peace

Аз си направих безплатен хороскоп ето тукhttps://astro-readings.com/lp4-fortune-teller.html?pk_campaign=1 … LsCFUNe3godnksAIw.От позиция на времето ще преценя дали е точен и верен  bouquet

Опитах , обаче ми излиза на английски newsm78

# 688
  • София
  • Мнения: 4 714

не са безплатни тези онлайн гадания,накрая пращаш смс на стойност 5-6 лв,но за лъжата по-добре 5-6 отколкото 20-30 лв  Wink

И тези със смс имах предвид, освен гаданието по телефон.
А таротико.ком е напълно безплатно. Както и гледане на кафе Lamqta.com
И във фейса има няколко безплатни Hug
[/quote]
не стават тези гадания онлайн  Wink
[/quote]

А коя врачка става? newsm78

# 689
  • София
  • Мнения: 4 714

прави добро за да те ограбят после  ooooh!

А що пък за гадателка е???
 
TopsyG, на теб ти беше "познала" за ключовете  Joy
Колкото е "видяла" себе си! Sick

Общи условия

Активация на акаунт