Ясновидци/врачки - тема 20

  • 204 351
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 38
Момичета нямам нужда от морал, аз имам сериозен проблем. Ако някой може да ми помогне добре, ако не Весела Коледа...

# 721
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 758
Това не би било помощ, а мечешка услуга

# 722
  • София
  • Мнения: 940
Нова тема:


Ако имате предложения или нещо за редакция, моля да ми пишете на лични  Peace

И Весела Коледа  santa2

# 723
  • Мнения: 0
Ей, melinda11!
Прочети на sonusfaber писанието за Светлана от Сухата река. Искам да ти кажа, че го е написал откровено, почтено. Тя наистина те залива с информация - ИНФОРМАЦИЯ, КОЯТО НЯМА ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕ!!!Когато отидох при нея за първи път - бях втрещена. Не можех да се съсредоточа за да си поставя въпросите, които бях си запланувала да поставя. Тя ме почуства, че съм притеснена, започна с мен спокоен, житейски разговор и така - аз се успокоих, зададох си въпросите и получавах незабавно отговори, които се оказаха доказани в бъдещето на 100 %. Вярно е, че си пише нещо на свои език по разни листове и тефтери, къса листовете и ти говори без да спира. Преди години бях при Ванга. Тя също ми каза много неща - но много бързо, на бегом за десетина, петнадесет минути. Светлана ми обърна внимание повече от час. На всеки мой проблем - емоционален, работен, здравословен - тя ми отговаряше незабавно, без увъртане, без подпитване... Това ме впечатли много. Продължих да ходя при нея до ден днешен. След всеки неин сеанс се чувствам добре, а напътствията и се невероятни. Имам усещането, че се движа по утъпкана пътека на доброто и благородството. Простете ми за силните думи, но благодарение на нея бях извадена от тежка безпътица. Желая ви успех. Проверете думите ми и ще се убедите в нейната дарба....

# 724
  • София
  • Мнения: 2 967
kokosud  Simple Smile

има нова тема и е добре това да го напишеш там  Simple Smile

# 725
  • Мнения: 30
Мога да препоръчам Теодора Колева приема в Люлин жената е много свястна помага и при болести...не знам точно какви ма на майка ми преди години за секунди и стопила някаква силна болка ....та аз от там знам за нея
в гугъл ще и намерите мисля координатите

и от опита си до сега не очакваите някакви супер чудеса от тези хора...като исключим измамниците разбира се и тези дето зелитат към парите прекалено

за изчистване на магии бих ви препоръчала 91 псалм - чете се 40 пъти на ден - 40 дена , а по 3 пъти на ден се чете като предпазна мярка....и при опастност също се чете това го е препоръчал Петър Дънов

# 726
  • София
  • Мнения: 2 967

за изчистване на магии бих ви препоръчала 91 псалм - чете се 40 пъти на ден - 40 дена , а по 3 пъти на ден се чете като предпазна мярка....и при опастност също се чете това го е препоръчал Петър Дънов


За този текст ли става въпрос:
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:X8N92EZLUVM … ct=clnk&gl=bg

# 727
  • Мнения: 2
Zdraveite !! Molq da pomognete ako nqkoo znae dobra qsnovidka ot Varna koqto moje da pomaga .. Mnogo e speshno imam golemi problemi i se nadqvam tuk da moga da banerq reshenie ot nqkoi .. Sad( blagodarq predvaritelno ..!

# 728
  • England
  • Мнения: 215
Здравейте момичета!Нова съм тук но имам спешна нужда някой да ме насочи към жена от Велико Търново или околностите!Благодаря Simple Smile

# 729
  • София
  • Мнения: 1 127
Здравейте момичета!Нова съм тук но имам спешна нужда някой да ме насочи към жена от Велико Търново или околностите!Благодаря Simple Smile

пишеш в много стара тема , сега сме на тема 25 , опитай там

Общи условия

Активация на акаунт