Ясновидци/врачки - тема 20

  • 204 616
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
а какви са ви отзивите за леля Дора от Меден Рудник дадох тела на няколко души ,пишете доволни ли сте?

# 706
  • Мнения: 0
Весели празници на всички !!!!!!!!!!!! и Господ да е с вас.!!!!

# 707
  • бургас
  • Мнения: 148
весела коледа на всички,здраве,любов и много късмет,да се отървем от всичко лошо при нас  Tada Tada

# 708
  • Мнения: 1
Весела  Коледа на всички с пожелание за здраве,щастие  и благоденствие и нека помечтаем. По Коледа се случват чудеса ,нека и вас да ви споходят. Hug  bouquet newsm78

# 709
  • Мнения: 38
Здравейте,

имам силна нужда от някоя жена, която да ми направи любовен магия за събиране с жена. Досега съм ходил на много места, но нито едно не беше успешно. Времето си лети, а аз момичето го губя все по-трайно.... Весела Коледа....

# 710
  • Мнения: 83
Здравейте,

имам силна нужда от някоя жена, която да ми направи любовен магия за събиране с жена. Досега съм ходил на много места, но нито едно не беше успешно. Времето си лети, а аз момичето го губя все по-трайно.... Весела Коледа....

С цветя на стана ли?Simple Smile

Честита Коледа на всички!

Много любов ви пожелавам!

# 711
  • бургас
  • Мнения: 148
Здравейте,

имам силна нужда от някоя жена, която да ми направи любовен магия за събиране с жена. Досега съм ходил на много места, но нито едно не беше успешно. Времето си лети, а аз момичето го губя все по-трайно.... Весела Коледа....
[/quot

това е голям грях,няма такова понятие любовна магия,всички магии които се правят е насилствена намеса,насила хубаво не става,камо ли с магии да превържите жената към себе си,помислете добре върху това.весели празници ви желая  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 358
Всички искат да правят магии, а после няма кой да ги разваля.....

# 713
  • бургас
  • Мнения: 148
Всички искат да правят магии, а после няма кой да ги разваля.....

така е,но никой не се замисля че правенето на магия грях и после се връща лошо на цели поколения,а че да се намери човек да развали  почти невъзможно колкото все едно да пиеш кафе с господ.........

# 714
  • Мнения: 838
А дали за този, който я разваля има някакви последици,
както и този, който отива да му развалят?

# 715
  • Мнения: 38
Аз досега не съм попаднал на някой, който може да прави магии, затова питам открито, за да искам значи имам причина.

# 716
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
А защо не помислиш за последствията? Толкова егоистични  същества като хората няма в природата.

# 717
  • бургас
  • Мнения: 148
А защо не помислиш за последствията? Толкова егоистични  същества като хората няма в природата.

и аз не мога да разбера как можеш да правиш магии на някой да го превържиш на сила към себе си newsm78

# 718
  • Мнения: 838
На мъжа ми му каза една жена, че има голяма магия и иска да я развали.
Поиска захар, риза и др., това имах предвид.

# 719
  • бургас
  • Мнения: 148
На мъжа ми му каза една жена, че има голяма магия и иска да я развали.
Поиска захар, риза и др., това имах предвид.
[/qu


еми да беше написал че иска да развали направената магия,а не че иска да прави любовна,има огромна разлика между да развалиш и да направиш Wink

Общи условия

Активация на акаунт