Ясновидци/врачки - тема 20

  • 204 620
  • 729
  •   1
Отговори
# 690
  • плевен
  • Мнения: 644
Опитах , обаче ми излиза на английски newsm78

Да,на английски е  Peace

# 691
  • бургас
  • Мнения: 148

не са безплатни тези онлайн гадания,накрая пращаш смс на стойност 5-6 лв,но за лъжата по-добре 5-6 отколкото 20-30 лв  Wink

И тези със смс имах предвид, освен гаданието по телефон.
А таротико.ком е напълно безплатно. Както и гледане на кафе Lamqta.com
И във фейса има няколко безплатни Hug
не стават тези гадания онлайн  Wink
[/quote]

А коя врачка става? newsm78
[/quote]
аз съм доволна от Мария от Поморие и Керанка от с.Русокастро

# 692
  • София
  • Мнения: 4 714

не са безплатни тези онлайн гадания,накрая пращаш смс на стойност 5-6 лв,но за лъжата по-добре 5-6 отколкото 20-30 лв  Wink

И тези със смс имах предвид, освен гаданието по телефон.
А таротико.ком е напълно безплатно. Както и гледане на кафе Lamqta.com
И във фейса има няколко безплатни Hug
не стават тези гадания онлайн  Wink

А коя врачка става? newsm78
[/quote]
аз съм доволна от Мария от Поморие и Керанка от с.Русокастро
[/quote]

Мерси!!! Hug Heart Eyes Hug
На мен ми е далече, живея в София.
Предложения за някой по-близо?

# 693
  • Мнения: 96
Добре де, как не се научихте като цитирате мнения да изтривате старите и да не се получава това ужасно прецитиране и преповтаряне на постове

# 694
  • София
  • Мнения: 4 714
Добре де, как не се научихте като цитирате мнения да изтривате старите и да не се получава това ужасно прецитиране и преповтаряне на постове

ИЗВИНЯВАЙ!!! Не знаехме, че точно в тази тема, точно това ти Е проблема. Thinking
За в бъдеще МНОГО ще внимавам! newsm78 Joy

# 695
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
MayyaI , да де..
Новата кола мнооооого ще внимавам при кого я оставям за ремонти (бъдещи) Пу пу ! Да не се налага! А иначе .. писах за Искра,че въпреки уговорката ни  за разговор и да й пратя запис, в уговореното време  телефонът беше изключен.. Опитвах  и в следващите дни.. Ама.. Не ми е било писано и тва е.
И да се извиня за обещаните на няколко момичета тел.номера на една бабка от Варна..
Днес вече съм  на линия и ще ги зарадвам по-късно.

Хубав ден и по-малко мрънкания !
  bouquet

# 696
  • Мнения: 95
И да се извиня за обещаните на няколко момичета тел.номера на една бабка от Варна..
Днес вече съм  на линия и ще ги зарадвам по-късно.

и аз искам номера на бабката от Варна, моля Simple Smile

# 697
  • Мнения: 366
Здравейте,имате ли наблюдения за Ангел Илиев от Надежда 2 част?Благодаря

# 698
  • Мнения: 2
Каква е тази бабка от Варна ? И аз искам номера ! Simple Smile

# 699
  • Мнения: 273
Момичета, някой да е чувал за ясновидка Донка Костова от село Костенец?

Чували сме,чували, а и съм ходила.
Знам, че сега приема понеделник и сряда в София. През другите дни – в селото. Гледа на кафе. Тел и беше 0889654961. Колкото оставиш.
Гледането и при мен беше смехотворно.
Имала съм мъка на душата. ooooh! Така и не можа да определи каква, защо, от кого. Не, че не опита всички възможни отговори, ама един не уцели. Да не говорим, че никаква мъка нямах. Моя приятелка искаше да я закарам до Костенец, че била чувала добри неща за нея и аз влезах от немай-къде.
Трябвало да се разделя с майка ми, много ме обсебвала.  Аз повече от 10 г не живея с родителите ми-в чужбина са. На месец се чуваме 2-3 пъти за по 2-3 минути със стандартите въпроси „как сте”... и общо взето, това е. Няма и намек за влияние от тях, имам си моето семейство.(koето даже и не видя Joy)
И прочие общи приказки. Общо взето е стандартната измамница, дето се е научила защо в повечето пъти се ходи на врачка и гледа да ти ги пробута. И аз си имам своите въпроси и съмнения, ама малко по-различни.  
Та не казвам: ”не ходи”, написах какво се случи с мен.   bouquet

Благодаря за съвета! Аз посетих Ангел от Дианабад и той ми каза за нея, по-точно я препоръча..
Тя можела да ми каже кой е направил енергийното вмешателство /магия/, което той вижда над мен. Той само знае, че е жена, но Донка Костова можела да уточни...

# 700
  • бургас
  • Мнения: 148
Каква е тази бабка от Варна ? И аз искам номера ! Simple Smile
[/quot




всички питаме за тази бабка,но никой не отговаря  Laughing

# 701
  • София
  • Мнения: 4 714
Момичета, някой да е чувал за ясновидка Донка Костова от село Костенец?

Чували сме,чували, а и съм ходила.
Знам, че сега приема понеделник и сряда в София. През другите дни – в селото. Гледа на кафе. Тел и беше 0889654961. Колкото оставиш.
Гледането и при мен беше смехотворно.
  
Та не казвам: ”не ходи”, написах какво се случи с мен.   bouquet

Благодаря за съвета! Аз посетих Ангел от Дианабад и той ми каза за нея, по-точно я препоръча..
Тя можела да ми каже кой е направил енергийното вмешателство /магия/, което той вижда над мен. Той само знае, че е жена, но Донка Костова можела да уточни...


И кой ще разваля магията? Суми?

# 702
  • бургас
  • Мнения: 148
Момичета, някой да е чувал за ясновидка Донка Костова от село Костенец?

Чували сме,чували, а и съм ходила.
Знам, че сега приема понеделник и сряда в София. През другите дни – в селото. Гледа на кафе. Тел и беше 0889654961. Колкото оставиш.
Гледането и при мен беше смехотворно.
  
Та не казвам: ”не ходи”, написах какво се случи с мен.   bouquet

Благодаря за съвета! Аз посетих Ангел от Дианабад и той ми каза за нея, по-точно я препоръча..
Тя можела да ми каже кой е направил енергийното вмешателство /магия/, което той вижда над мен. Той само знае, че е жена, но Донка Костова можела да уточни...


И кой ще разваля магията? Суми?


егати в 20 теми така никой и не намери ли човека който може да разваля тези скапани магии  #Cussing out

# 703
  • Мнения: 662
Каква е тази бабка от Варна ? И аз искам номера ! Simple Smile
[/quot




всички питаме за тази бабка,но никой не отговаря  Laughing
Бабката е леля Дана,така и викаме.Писала съм за нея в тази тема

# 704
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Леля  Дана , тя така се и казва, не е лицето , за което писах последно.  Наистина дадох номера й на
хора, с които   си комуникираме, но само 2 от тях са доволни.. 3 не са. Последно чакам отзиви от последната девойка след НГ за леля Дана  . Аз също не съм впечатлена кой знае колко като отмина първоначалния ентусиазъм. Верно, има просветление .. Записах си 50 предсказания .. Някои вече станаха, но те са тривиални за моето ежедневие.. 

Относно другото бабе , нямам намерение да раздавам номер за контакт. Ще си я пазя само за мене си
инак ще ми я уморите.. А до ся 4 пъти ходя при нея.. И всичко,квото каже на кафето и картите , става .
Жената е прибрана от дъщеря си за през зимата в града и много, ама много случайно  ми казаха за нея.. тяхна съседка.. ,която ми е добра позната и ми знае болките и проблемите.. Та бабето не познава компютъра и не може да ви гледа по скайп , така че и с камшик да ме биете, няма да кажа къде  се намира. Дала съм  номера  й само на 2 момичета ,които дори не пишат  в темата, но си имат свои проблеми.

Айде хубав ден . Аз отивам да меся колачета  santa2

Общи условия

Активация на акаунт