За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 515
  • 743
  •   1
Отговори
# 360
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Аааа значи добре съм направила,че си поръчах без него. Мерси за инфото, smileys Hug

За нищо.  Hug

ZoRyyy, доста мислех дали да реагирам на поста ти. Но все пак... Вероятно, не си запозната с режима и сериозността му, защото не е безопасно да се прави повече от 1-2 пъти. Целта, която си поставяш е напълно нереалистична и като доказателство ще вмъкна ИТМ за показателите:



Смятам за необходимо да напиша това, което мисля, а здравето и тялото, както и решението, са твои.

# 361
  • Мнения: 24
здравейте , и аз не съм писала няколко дни , но ви чета.. 2 месеца и 10 дни на дюкан резултат -12кг
Вече не срещам човек които да не коментира промяната , щом баща ми забеляза днес като се видяхме, а той е от хората които след 6 месеца забеляза , че съм с червена коса Simple Smile
Преди време ви се бях похвалила , за едни дънки "стимулки" които си бях купила , че ми стават.. сега обаче пак не ми стават, само че сега са ми големи Simple Smile Жив и здрав да е Пиер Дюкан.. които и каквото иска може да си говори за режима му, но е факт , че не съм стояла и 1 ден гладна и с рецептите на Смайлис си готвя вкусотийки днес съм на БигМак и си признавам , че малко прекалих с триците и ми е много гузно Sad ама беше много вкусно...   Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed и се чудя дали утре да не ги пропусна?
Остават още 10кг и 2 месеца според калкулатора  ОБНАДЕЖДЕНА СЪМ и вярвам , че с вашата подкрепа ще се справя

# 362
  • Мнения: 774
Здравейте, аз изкарах 6 дена Ударен период и днес мисля да включа зеленчуци. Свалила съм 1кг, имам към 30кг още. Чувствам се тежка и ''болна'' от теглото. Ще ви следя за полезни съвети и мотивация. Hug

Искам да попитам ядете ли Shirataki Noodles /нуделси ? не знам дали така им казвате в БГ Blush/ Гледам, че са разрешени във всички фази, но не съм срещала рецепти на български език ..

# 363
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Здравейте, аз изкарах 6 дена Ударен период и днес мисля да включа зеленчуци. Свалила съм 1кг, имам към 30кг още. Чувствам се тежка и ''болна'' от теглото. Ще ви следя за полезни съвети и мотивация. Hug

Искам да попитам ядете ли Shirataki Noodles /нуделси ? не знам дали така им казвате в БГ Blush/ Гледам, че са разрешени във всички фази, но не съм срещала рецепти на български език ..



Здравей и добре дошла!  Hug

Не съм яла от дюканските, а от една друга фирма с 0% калории.

Скрит текст:

 Вероятно живееш извън България, щом знаеш за тях. Виждала съм ги в дюканския онлайн магазин и Карфур. Разрешени са от Дюкан, но не във всички фази, а от втора /първата снимка/, т. е. за ударния не са.



Разрешени и от ударния:

 

Ако искаш, мога да преведа рецепти. Има на испански. Но можеш да си ги приготвяш по различни начини за приготвяне на паста, стига да използваш режимни продукти и да не пържиш.

# 364
  • Мнения: 774

Здравей и добре дошла!  Hug

Добре заварила !  Simple Smile
Чужбинска съм аз да, и малко се притеснявам да пиша на български.. Има много рецепти на английски, няма нужда да превеждаш. Благодаря за предложението, много си мила  Hug

Аз си купивам японските Ширатаки оргинални, без зеленчуци. В сайта на Дюкан казват, че са разрешени във всички фази и имат същия ефект като овесените трици.

# 365
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Здравей и добре дошла!  Hug

Добре заварила !  Simple Smile
Чужбинска съм аз да, и малко се притеснявам да пиша на български.. Има много рецепти на английски, няма нужда да превеждаш. Благодаря за предложението, много си мила  Hug

Аз си купивам японските Ширатаки оргинални, без зеленчуци. В сайта на Дюкан казват, че са разрешени във всички фази и имат същия ефект като овесените трици.

Чудесно! Значи, нямаш нужда от рецепти. Не съм превеждала и публикувала в темата, защото болшинството дюканки са в България и там няма всички продукти, с които в последно време Дюкан обогати режима.
Но... триците са си трици и тяхната консумация е задължителна до края на живота.  Wink

Успех!  Hug

# 366
  • Мнения: 774
Мерси! Може ли да споменеш новите продукти на Дюкан.

# 367
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мерси! Може ли да споменеш новите продукти на Дюкан.

Имам предвид тези, които липсват в първата книга на Дюкан, която излезе на български. Тези продукти се появяват в испанския вариант, в испанския официален дюкански сайт, както и във френския. Повечето са толерирани продукти, с определена разрешена дневна доза, започвайки от втора фаза. Може да видиш инфо за тях в темата ми /линкът е в подписа ми/: списък на толерираните продукти http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg19198285#msg19198285, разрешени соеви продукти http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg20310504#msg20310504, Годжи бери http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22933469#msg22933469, семена чия http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22977927#msg22977927, 3 капки зехтин на ден... Да не изреждам всички, ще ги видиш в списъка на толерираните продукти.  Simple Smile

# 368
# 369
  • Варна
  • Мнения: 7 147

 Shocked Ееее, не!
Сега ще ме накараш утре да занося 2-3 яйца, за да пробвам това....  Thinking Thinking

Смайлс, : Teriyaki , тоооолкова ви завиждам, че имате достъп до тези продукти! Embarassed
Благородно разбира се!   bouquet  bouquet

# 370
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...
Сега ще ме накараш утре да занося 2-3 яйца, за да пробвам това....  Thinking Thinking
...

Работи. Преди време БигБаба4 беше пускала линк. Изпробвано е.  Wink

# 371
  • Мнения: 774
smileys много хубава тема с рецепти имаш.

Аз не съм по готвенето, но за Дюкан се старая да си приготвям вкусни и лесни неща.
За Годжи бери да ви кажа, че са доста кисели. Мисля да ги сложа в някакви бисквитки.
Радвам се, че Дюкан включва здравословни неща.

Kali_tod Карфур няма ли при вас?

Момичета, с движението как сте?



# 372
  • Мнения: 71
здравейте Simple Smile
 
Момичета, с движението как сте
Преди време мислех да посещавам фитнеса ,но уви времето ми е ценно ,затова пък пеша на работа пеша от работа ,колата я ползва съпруга ми Simple Smile постоянно някакво движение ,било покрай децата или подобни ,а ако ми остане време -предимно вечер си правя преси и лицеви опори ,а и се залъгвам с един вибриращ колан,ако не друго поне масаж ми прави Simple Smile така че лично аз не съм пример за спортна натура .Приятен ден

# 373
  • Мнения: 0
Здравейте компания  Hugцяла седмица не мога да се добера да ви напиша няколко реда пък и нямаше с какво толкова да се похваля един килограм го мъча за сваляне повече от 10 дни но най накрая се предаде вчера Кантарев се смили над мен и ми показа 61.800 тази сутрин пък 61.900 но то заради късната повторна вечеря може би  newsm78 Все пак си промених линийката на 62.000 кг. затвърдени  Laughing остават ми още 4 кг и малко повече от 3 седмици по калкулатор ясно ми е че няма да се вместя във времето на калкулатора но съм решила да продължа докато достигна целта си и силно се надявам за Коледните и Новогодишни празници да съм вече третофазничка  Mr. Green че иначе как ще я карам на Бъдни вечер само с постни яденета на масата  newsm78
Това е за сега от мен прегръщам ви всички  Hug и ви желая лек и отслабващ уикенд   bouquet

# 374
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Kali_tod Карфур няма ли при вас?

Има, но не съм виждала да продават такова чудо...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт