За да изглежда фигурата ми добра Дюкан ще избера - 272

  • 35 526
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 279
Добро утро, момичета!
Teriyaki, браво! Аз днес имам плюс от 400гр., но е нормално, преди малко се появи МЦ.
На мен вече ми е коледно и празнично. Искрено се надявам, че ще успея да устоя на всички изкушения, за да няма после задържане и мрънкане. Аз съм се настроила да съм във втора до сезона на черешите и ягодите. Simple Smile Но ако не съм постигнала целта си, разбира се, ще ги пропусна. Teriyaki, ти каква цел гониш, нещо съм пропуснала между редовете май.
Smileys, благодаря за съветите за рибата, скоро ще се пробват.
Слънчев ден на всички!

# 736
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 708
Teriyaki не обичам да се впускам в обяснения за режимът си, защото при мен нещата са доста сложни, но накратко....
Миналата година през юли за пореден път си правих изследвания/поради куп болести/ и имах 10.5 и 10.8 не съм сигурна точно кое кое беше, но холестерол и кръвна захар - лекарят каза инсулин, а пък аз не като магаре на мост. И така започнах Дюкан за трети път/другите два след бременностите/.След много перипети и няколко постъпвания в болница съответно изцяло ядене на болнична храна и задържания с по месеци свалих 9.4кг. Embarassed и продължавам смело към четвърта фаза, но с пояснението, че хляб, орис и картоф не трябва да ям така да се каже до края на живота си /позволявам си горе-долу веднъж седмично по хапка-две/  както и умерено плодове.

Лентичката ми показва деня на последното излизане от болница и реално от кога съм плътно на режимът без нарушаване.

В момента имам кръвна захар 5.4 и холестерол 4.8, а за мен това е най-важното. Все по-рядко имам сърдечни кризи и като цяло се чувствам страхотно и секси!  Mr. Green

Не беше много накратко, но е важно да не се страхувате новичките, че ще ви навреди режимът - той помага много, но трябва да се следва стриктно и да се пие мноооого вода.

Хубав и отслабващ ден на всички!

# 737
  • Плевен
  • Мнения: 369
Привет, сладурчета!
И на мен, и на мен ми действате много стимулиращо! Без вашата воля, моята пак щеше да спихне набързо! Особено сега в предстоящите празници ... Ноо, както каза Деси_87 - ще си мислим за морето и за това - "Не искаме да висят Меса налиии"; ще си навиваме режимните баничките на Анчето, ще си правим режимна баклава и някоя режимна тортичка ала френска от палачинки и изцедено кисело мляко (от сега съм я намислила!) ...ох рано рано почнаха хранителни цунамита да ме връхлитат! Нещо се отприщих на режимни сладкиши...та да видим! Снощи пак си спретнах пудинг Йоткер - този път розов (за розови сънища естествено!). Днес с килцата съм “соншожмо”...И това е добре! Довечера в залата ще си ги изкарам на уредите! И пустия чай от джинджифил все забравям да си го приготвя!
Medlar , мери се, момиче, мери се и се радвай на минусчетата! Добре правиш с игнора на такива “добронамерени” хора. То, че има екземпляри дето карат на глад или цял месец само на протеини – има – ето за такива наистина криворазбрания режим е вреден! Тука, тука ни е мястото! Всички диетолози препоръчват пиле, риба и млечни за отслабване, пък голяма говорилня за видете ли “вредния” режим на доктора ... Аман! Според мен би било хубаво да сме повече дни на ПЗ, отколкото равни на П, но – всеки си знае! В края на краищата – с П=ПЗ по-бързо се стига целта и по-бързо се минава в разширения трети етап, така, че – лошо няма! Като ни чака пък по-дълга втора – по-добре е и толерираните да включваме в нея... Всеки си знае и целта и пътя!
Тери, мерси, сладур! Прасна ли си го парафиновото олио в соса, а? Аз пък да ви кажа – отварям снощи шкафа с подправките и солниците и що да видя – в едно ъгълче си стои кротичко едно шишенце с такова същото олио... А нямам никакви спомени да съм си го купувала! Но то пък първо мноого години минаха от първото ми начало с Дюкан, второ нали пък амнезира до известна степен мозъка с режима, трето...и моите годинки не са малко – само това ли пък да помня! Но бях изумена да го видя туй нЯщо в този шкаф! Ще го пробвам, въпреки, че определено нямам нужда от него! За мен сега тиквата ми действа така добре и ще я включа от довечера в менюто си за ПЗ дните! А ти говореше за мъфинки с шунка – не ти трябва тесто, ако самите фигурки за с форма на розички – (виждала съм такива). Правиш си го кексово тестото и изсипваш в тях и пак ще станат на розички като ги обърнеш след печенето...Но сигурно имаш друго предвид! Мнооого добре си разнообразяваш менюто с рибата. Абе гледам вчера изброените в цитата от книгата бели риби – ами аз не съм виждала през живота си тези риби (в магазин, де) – то не бе златна рибка, то не бе – черна мерлуза и барбун!!! Къде ще ги търсим – незнам! Но ако я хвана аз тая златна рибка знам какво ще желание да ми изпълни! В Метро има разни видове – трябва скоро да ги преслушам! Пък и без това Никулден се е задал! Купувайте си шарани с люспи (символизират паричките) и си отделете някоя голяма люспа и носете цяла година в портмонето си! Не се хвърляйте на голите шарани – затова сме на това дередже в Бг!?! Разбрахте ли откъде се е пръкнала кризата у нас! Пък и нашият режим изисква да имаме повече средства за него! То е едно угаждане, то е чудо! Който не пие вода с такъв протеинов режим го хваща подагра – царска болест. Знаете защо се казва така! Демек ние трябва да се чувстваме царици, дами! А Стайко ще го коронясаме за цар!
Галка, имаш си обяснение и причина за плюсчето! Дерзай! По-стриктно тогава, че да се “качиш на черешата” и хванеш в ягодите!
Браво, Нинче, ти си герой! Как не си се предала само! Браво! А взимаше ли някакви статини за холестерола да го намалиш или само храната те излекува, мила?
Разбирате по дължината на поста, че се чувствам слободясала днес, но това е привидно! Толкова работа ме чака, че реших първо малко да поолабя, пък после да затегна, щото така се образува стрес в организма и става лошо!
Желая ви успешен слъчев и режимен ден! Обичам ви! Вие напред и аз след вас, сладурчета!  
Оnli, слез за малко долу от балкона и кажи какво ново при теб, мило?

Последна редакция: ср, 04 дек 2013, 11:42 от ArhMih

# 738
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 708
ArhMih уморих се докато прочета поста ти!  Mr. Green Ама нищо, нищо всеки се радва да си прочете именцето и коментарче.  Peace
Не нищо не съм взимала - реших изцяло да се доверя на режима и съм се изследвала всеки месец, та и на 3 седмици. След като видях, че стойностите падат така и не включих нищо като допълнително лекарство - моите си ми стигат.

# 739
  • София
  • Мнения: 239
Как се радвам ,че ви давам стимул... А за морето трябва да си мислим сериозно,защото изкушенията сега по Коледа са още 3 седмици... след това сланинките ще си останат и изкушението покрай морето пак ще го пропуснем! Аз не мисля тази година , като ида на море да ме мислят отново за кит или кашалот  Joy Joy Joy а за някоя приятна и красива русалка  Heart Eyes Стягайте се момичетаааа , ако се откажете сега ,по-лесно няма да ви бъде .... стигнали сме до там ,че сме по средата на въженият мост... колкото сме минали,толкова остава и да минем... аз предпочитам да мина до края ,за да видя успеха на хубавият край,отколкото отново да се изложа и да докажа най-вече на себе си че нищо не става от мен и волята ми!  #2gunfire #2gunfire

До сега нямам прегрешение,въпреки че правя толкова много лакомства и вкусотии за децата! Нищо не ме впечатлява,купила съм си един чифт дънки и докато не влезна в тях,няма да се дам лесно аз!!! Сега и бански съм харесала,купувам го и го слагам за стимул!Писна ми да ми казват "Извинете,нямаме толкова голям номер" В магазините за дрехи!  

Уливам се в тия постове ,ама мисля че има нужда и от тях! Целувам ви всички и ви пожелавам много воля,упоритост и много -!!!  Hug Hug

# 740
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 708
Ако ми позволите и аз да се похваля...ходих да си купя ботушки подарък от колегите за предстоящият ми именен ден и към тях си купих и клинче. Не съм вярвала след първата бременност, че някога пак ще се осмеля да се напъхам в такова нещо подчертаващо формите отвсякъде, ама ето на мисля, че съм готова!!!  Mr. Green

# 741
  • Мнения: 0
Здравейте, нова съм и без никакъв опит в писането във форуми, но за да се подготвя за Дюкан четох ли, четох ли вашите вдъхновяващи писания.... Искам от утре да съм при вас... Зареждам се с режимни храни, имам си дюкански кетчуп и дюканска майонеза от Англия.. Имам си най-вече 5 килограма, благодарение на хормоналнни хапчета... И така. Успех на всички !!!

# 742
  • Мнения: 182
Ако ми позволите и аз да се похваля...ходих да си купя ботушки подарък от колегите за предстоящият ми именен ден и към тях си купих и клинче. Не съм вярвала след първата бременност, че някога пак ще се осмеля да се напъхам в такова нещо подчертаващо формите отвсякъде, ама ето на мисля, че съм готова!!!  Mr. Green

Така добре те разбирам. И аз ако мислех,че ще ходя така облечена...тесни дънки, високи ботуши...и...кожено яке! Ти след една бременност, аз след 3!!!

# 743
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт