колко често родителите виждат децата си?

  • 3 787
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 477
Добре, ама ако двамата са толкова различни, че точката на пресичане се губи + единия е аха да избухне пуберския взрив от хормони, което значи рев, яд, вирене на рога и цялата гама емоции?
Просто има моменти, в които и аз не мога да посреднича между двамата просто защото не съм съгласна с БНД, но ако го кажа открито му нарушавам авторитета. И сто пъти говорих с него...не, не и не! Човекът си има яки роги и за нищо на света не иска да помръдне и на сантиметър! Та, доста често се случва дребната да се прибере разревана от яд, гладна и крива! ooooh!

# 46
  • Мнения: 3 634
Та, доста често се случва дребната да се прибере разревана от яд, гладна и крива! ooooh!

Нормално, хората сме различни.  Hug

Аз оставих баща ми да гледа два дни детето и виждам същото "старание" и подход, които имаше към мен когато бях малка. Много го обича, но личния му комфорт е над всичко друго и никакво говорене не може да го накара "да се принизи" до нивото на един 6-годишен.

# 47
  • Мнения: 640
Веднъж на 2-3 седмици за по 20 минути. Той губи!

# 48
  • Мнения: 6 911
Моят отговор го няма. През 1-2-3 дена. Абе горе-долу половината време си откарва при него, другата половина при мен. Като цяло мисля, че тя сравнително добре се чувства и двамата не й липсваме толкова много. Но за мен е доста трудно това положение, защото искам да се откъсна от него, а не се получава. Той е много обсебващ. Дори и като не живеем заедно понякога се чувствам толкова обсебена, колкото и когато живеехме.

# 49
  • Мнения: 256
Как е във вашите случаи колко често татковците виждат децата си?

Че дразниш - дразниш.
Но няма да навлизам и да ти обърна Внимание, че е за РОДИТЕЛИ.
Майката не е по дефолт родител - "аре да си го набиете в канчето" Simple Smile
Даже понякога е не само излишна, а и зловредна!
.......
Сега по въпроса.
........
Отдавна съм спрял да се занимавам...какво си баят и мислят жените и от 3-4 годишно го питам за мнението му, по въпроса!
Иска - няма проблеми- кола паля и стотици км. Не иска - аре да бегат.
На въпроса няма да отговоря, че отдавна сум "изтрил" възможността....да е актуален такъв въпрос Simple Smile
Когато НЯКОЙ, започне да пише буквите, си е абсолютно неговово и САМО  негово решенеие, дали ще се вижда с някой.
Както и кога и как!
Аз само сбособствам или обратното!!!
Една, мноооого умна ми се обясняваше так и и казах :" Бе то да не е куфар, МА".  Взех си детето и се реши въпроса!!!
Да, чрез СЪД.
Не са ме раждали, възпитавали, изучвали, че да правя еала на всяка "пикла".
Или като имам дете, да не гледа, какео иска ТО, а някоя си!!!
Достатъчно са ме изучили , че да мога да чета и мисля, да осъдя "отворката" и да има "тежест" САМО и единствено...ми мнението на детето.
п.п 3-4 месеца я "играх играта" с....описаното. Е хайде да не е Simple Smile
Шута и ....както си  требе Simple Smile
Без значебие мъж или жена...Казва се:"Чстито, ти повече нямаш думата".
Да им го натаковам на разиграванките.
п.п: Аз имам нерви за дело, но нямам нерв и да ме разиграват или да побъркват детето ми!

Общи условия

Активация на акаунт