Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-81

  • 81 387
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 571
Радост,твоето име наистина донесе РАДОСТ в темата!! Напоследък много ни липсва! Grinning  bouquet  bouquet  bouquet

# 721
  • Мнения: 14 571
Мили хора,какво стана с вас ? Къде сте ? В темата влезе ново момиче,което сподели хубава новина от Истанбул,а домакините никакви ги няма! ?  newsm78 newsm78 Rolling Eyes Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 683
Ето и превод на трейлъра  Peace



http://vbox7.com/play:7672c5373f

Радост, добре дошла и благодаря за споделеното   bouquet

Не помня дали този линк за гледане е слаган в темата, но става за гледане от чужбина без да се сваля серията.

http://hasekihurremsultan.alle.bg/%D0%B5%D0%BF%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B4%D0%B8

Последна редакция: вт, 03 дек 2013, 17:01 от anna3com

# 723
  • Мнения: 683
За тези, които ще посетят Истанбул ето още един обект  Laughing



# 724
# 725
  • Мнения: 683


И един гифт, който направих от рекламата за цитроси

# 726
# 727
  • Мнения: 683
И няколко много сполучливи рисунки от руска фенка на сериала.







# 728
  • Мнения: 13 545

Ани, не знам коя от снимките да коментирам по-напред...

За Халит - ти си знаеш, той ми е слабост.  Heart Eyes А в този клип и в гифчето е направо чаровник! Heart Eyes

За дюнера на Бали бей - бая ще се озори, който реши да го търси в Истанбул. Добре че не обичам дюнери. Joy Joy Joy
А Окан е заприличал съвсем на венециански княз - интересно ми е кой е автора на любопитния колаж? Пак ли са рускините? newsm78 newsm78

# 729
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 0
Vera 17,върни се на 38-40 страница от тази тема и ще видиш защо ги няма хората тук.Двете момичета сигурно ще оправят недоразуменията помежду си,но обидите от други,които с нищо не са допринесли,ще останат.Има една приказка-когато живота ти горчи,не вгорчавай живота на другите.Но ,за съжаление,така се получи.

# 730
  • Мнения: 7
И няколко много сполучливи рисунки от руска фенка на сериала.








Рисунките са уникални. Браво на фенката  smile3501

# 731
  • Мнения: 14 571
Bistra,  напълно съм съгласна с мнението ти! Simple Smile То е общо! Но аз висях на балкона от преди започване на снимките и какво ли не срещнах за тези 4 г ?! newsm78 Какви ли не злобни "еднодневки" минаха ,но бързо изгоряха.!!  #2gunfire #2gunfire И сега не трябва да се предаваме,а да запазим уважението си към любимите актьори и целия екип и да бъдем с тях докрай! Да, много липсва Мерием,но трябва да се примирим. Без ТРЕНДАФИЛКА , НАДЕЖДА,момичетата по преводите,субтитрите и мн. др. е мн. тъжно.. Моля ви,помислете и се върнете ! Остават само 3 месеца. БЪДЕТЕ С "ВЕЛИКОЛЕПНИЯТ ВЕК" Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet

# 732
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 0
Чудесно казано.Дано да размислят момичетата и да се върнат.Аз много харесвах закачките и хумора им и много ми липсват.

# 733
  • Мнения: 683
За настроение малко усмихнати лица  Simple Smile

# 734
  • Мнения: 683
Виждате ли нещо странно в тази снимка  Laughing


Кратко съдържание на 114 серия на руски.

Скрит текст:
КРАТКОЕ СОДЕРЖАНИЕ 114 СЕРИИ!

На этой неделе в Великолепном веке страсти накаляются до предела.
Хюррем изгоняют из дворца.
============================
Сулейман застает Селима пьяным в стельку. Хюррем отдает Нурбану приказ убить Назенин. Баязид принимает решение насчет Хюриджихан. Хюррем организует план, который сделает врагами Сулеймана и Мустафу. Мустафа в шоке от подарка, который прислал Сулейман.
Сулеймана в Манисе ждет плохой сюрприз. Сулейман увидит Селима пьяным и сильно разгневается. Пока Селим будет стараться вымолить у Сулеймана прощение, Сулейман вспомнит о своих днях правления в Манисе и Ибрагима.
===========================================
Баязит, приехавший в Амасью, встретиться со своей любовью. Узнавший секрет Баязида Мустафа, поделится с ним своей тайной. Баязит узнает, что Мустафа тайно женился на Нисе.
Назенин, вспомнит о днях когда была служанкой и будет вымещать на Нурбану свою злость. Она напомнит, что она фаворитка Сулеймана и будет приказывать Нурбану. Хюррем в письме прикажет Нурбану убить Назенин.
Рустему придет ответ на письма, которые он написал в Амасью. Он получит козырь, чтобы загнать Мустафу в угол. А Фатма постарается настроить Соколлу против Рустема.
Между отцом и сыном готова начаться буря.
Сулейман рассердивший на вести, которые пришли от Мустафы, захочет дать сыну урок. Но так как вмешается Хюррем, дела примут другой оборот. Мустафа примет такое решение, что между отцом и сыном готова начаться буря. Хюррем посчитавшая, что все идет по плану, удивится решению изгнания.

Общи условия

Активация на акаунт