Помощ!!! Захранване от 3-ти месец!

  • 10 891
  • 169
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 052
Месечинке, отдавна спрях да се изказвам, защото ме мислят за луда с "мойто здравословно хранене" или, че се правя на много важна.
Всички около мен захранват рано, децата им ядат всичко. Наистина сякаш аз нещо не съм добре   Rolling Eyes

# 166
  • Мнения: 327
И аз по същата при4ина спрях да изразявам мнението си. Има достатъ4но изто4ници на информация.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Де да знам, чак такива извращения като пържени картофи и боб на 8 месечно... Това дори и педиатрите от старата школа биха го отрекли. Също и кроасанчета. Иначе да, масово майките дават вафли и шоколади на дечица около и над годинка, но все пак някаква граница трябва да има, егати.

# 168
  • Мнения: 2 052
Ами въпросната майка няма пари за пюрета, явно не и се занимава и да прави, още преди месец-два ми беше казала, че вече яде от тяхната храна, но аз си представях супички, яхния със зеленчуци, някакви такива неща... но боб и пържени картофи  Whistling а с кроасани и други подобни постоянно виждам деца около годинка. Май повечето майки смятат, че на годинка вече е голямо и може да яде всичко  Crazy

# 169
  • Мнения: 2 757
Дам, кроасани, близалки, желирани бонбони и децата на 2 г. вече са с по 1-2 кариеса.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт