Картичка от другия край на света! - тема 6

  • 29 388
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 680
Добро утро. Аз утре ще пускам картички.Полякинята за директна размяна сега ми е писала, че вече е пуснала писмото.Та утре обезателно трябва да и пусна нейното. Поне съм що годе наблизо до централната поща, може да поискам и някоя по-интересна марка. Две картички ще и пратя-една с Белоградчишките скали и една мултивю на София. Лепнала съм и на всяка по една стара българска марка-с кон и с едно магаре. А аз съм много стисната с българските марки, защото са ми много малко.На другите мисля само от старите руски.
Утре и на няколко съфорумки ще пратя.

# 46
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 312
На мен ми се падна немски адрес.Много се зарадвах, защото до Германия картичките пристигат бързо.
Момиче, което иска зимен изглед и животни.Ще и пратя един глиган на снежен фон от музея в Черни осъм.

Една картичка до Русия вече съм я отписала, защото пътува 58дни ooooh!

# 47
  • София
  • Мнения: 5 994
Силви, наистина си изпратила много хубава картичка. Браво!
Аз по принцип ги избягвам мултивюта-та, обаче ще взема да ги загледам и да избера няколко по-ефектни.

# 48
  • Мнения: 2 139
Силви, наистина си изпратила много хубава картичка. Браво!
Аз по принцип ги избягвам мултивюта-та, обаче ще взема да ги загледам и да избера няколко по-ефектни.
От тези с формата на България съм виждала само мултивю.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 680
От тези, които гледам из разни книжарници, около 99% са мултивю. Тези, които не са са например с Черепишкия манастир или някакви с хора, магарета. На София и България всичко е мултивю. Аз ги харесвам някои, по-спвциално тези, които са разделени на 4. Н е по-дребни снимчици, а 3/4 по-големи.С Белоградчишките скали е по-хубава, с четири деления и много зелена.Купих си една, беше останала последна и забутана зад едни други картички.Нещо за София е, с повече деления.Има по-различни снимки-някаква тиква от въртележка, снимка с международните мечки, улични кучета легнали в някакви кресла, разни street art неща.Не е най-прекрасната, но представя София от малко по-друг ъгъл.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 82
Много му харесало, че пиша на руски, ама кой е сложил цигара в устата на прасето, така не се правело и не го одобрявал, понеже те много обичали животните в тях.

 ooooh! Някои хора са взели нещата с картичките твъърде на сериозно!...  Mr. Green Все едно аз да бях написала на тази белгийка, кой е изкарал горката котка на снега, да й замръзне д***то.

Хич не си го слагай на сърцето. Попаднала си на особняк и толкоз. Wink

Е, той особнякът е на 8 години, едва ли може да се очаква вече да е овладял изкуството на виртуалното лицемерие, не му харесала - казал си  Wink
tsvetna84, с нетърпение ще чакам да споделиш реакцията на г-н Претенция, когато получи картичката с нашенския левент с гега и коч  Mr. Green
Ellie Taylor, честита първа картичка

Аз да попитам нещо, в доста профили виждам, че си пишат картичките, на които е изтекъл 60-дневния срок, защо това  newsm78

# 51
  • София
  • Мнения: 5 994
Силви, наистина си изпратила много хубава картичка. Браво!
Аз по принцип ги избягвам мултивюта-та, обаче ще взема да ги загледам и да избера няколко по-ефектни.
От тези с формата на България съм виждала само мултивю.

Има и такива, които са географска карта с отбелязани градове. Аз съм изпращала такава.

Единични изгледи можете да купите от магазинчетата в подлеза пред Президентството. Има няколко много хубави варианта.

# 52
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Една картичка до Русия вече съм я отписала, защото пътува 58дни ooooh!

Моята до русия днес навърши 60 дни  Mr. Green 4,782 km   загубила ли се е според вас,да пускам ли пак или да и пиша  Thinking Момичето си е активно newsm78
Дайте съвет  Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 5 994
Нека да кажат и по-опитните посткросърки, обаче аз не бих пускала друга картичка. Просто я отписвам и това е. А пък може и да се появи ненадейно! Кой знае?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 82
plami89, аз имам една до Германия, която е на 58 дни, получателката влиза, но не регистрира нищо, Преди месец пратих втора, резултат няма за съжаление, та следващ път втора не бих изпратила  Crossing Arms  Твоята щом е до Русия може и да се получи все някога, за там май 60+ дни не са изключение

# 55
  • Габрово
  • Мнения: 311
Никакво пращане на втори картички. Понякога картичките си пристигат след време. Така че expire-налите картички просто ги отписвайте и забравяйте за тях. Някой ден може да ви изненадат приятно. Ако ли не - здраве да е.  Hug

# 56
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ще си чакам тогава  Rolling Eyes Joy


Да се похваля тогва с картичката която стигана преди малко от Евредика  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 796
Днес и моята до Беларус навърши 60 дни  Laughing, обаче защо автоматично не ми се регистрира, нали това беше срока?!
Изпратените ми картички през сайта много зациклиха, от 2 седмици нямам регистрирана.
Иначе  пощата днес е прекрасна Heart Eyes

От Холандия, пристигнала за 8 дни.
Скрит текст:
И от директна размяна за любителите на конете от Германия и Франция/ природен резерват Camarque / Heart Eyes

Скрит текст:


# 58
  • Мнения: 7 001
Автоматично се регистрира май след година  Thinking Иначе си седи просто експайърд.

# 59
  • Мнения: 796
Автоматично се регистрира май след година  Thinking Иначе си седи просто експайърд.

Ясно, сигурно не съм чела внимателно. Обаче пък не ми дава да тегля адрес, може би зависи и от точния час на теглене Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт