Картичка от другия край на света! - тема 6

  • 29 391
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 634
Здравейте, момичета!

Днес открих Postcrossing и ми стана много интересно. Почти изчетох предходните теми и се записвам да следя тази. Много ми се иска веднага да се регистрирам и да изпратя няколко картички, но ми предстои до месец-два да си сменя адреса и се притеснявам, че може да не си получа моите картички, ако някой ме изтегли...тюх!

Докато пишех ми хрумна, че може да си дам адреса в родния ми град, родителите ми ще ми кажат, ако получа нещо. Няма да мога да си го видя веднага, че си ходя у дома само по празници, но все пак ми се струва не лош вариант. Има ли опция да си смениш адреса след като веднъж се регистрираш? (Предполагм, че ще има, хората не живеят цял живот на един и същ адрес, но да питам за по-сигурно Mr. Green)

# 32
  • Мнения: 7 001
Можеш да го смениш, да, аз също докато бях по квартири в София, бях дала адреса на нашите в Пловдив. Като получех картичка, майка ми ми даваше кода в скайп.  Laughing Тогава много се радвах на онези, които са се сетили да я снимат, за да си я видя, че се прибирах веднъж на 2 месеца Simple Smile)

# 33
  • Smallville
  • Мнения: 994
Привет и от мен!! Следя ви, макар да не се включвам, че в момента не съм си у дома. Днес питах по телефона за получени картички, ами няма - застой! Три ми регистрираха, та се надявам като се прибера, да ме изненадат приятно една купчина картички!!

# 34
  • Мнения: 634
Можеш да го смениш, да, аз също докато бях по квартири в София, бях дала адреса на нашите в Пловдив. Като получех картичка, майка ми ми даваше кода в скайп.  Laughing Тогава много се радвах на онези, които са се сетили да я снимат, за да си я видя, че се прибирах веднъж на 2 месеца Simple Smile)

Еовин, благодаря за отговора  Hug Заемам се с регистрацията, след което и с издирването на най-близкия пощенски клон до работа, че ако не е в обедната почивка, няма да има кога да пусна картичките Grinning

# 35
  • Мнения: 1 408
Kati,   bouquet Hug

Tabletut mi ne priznava kirilizatora  Sad

Pusnah 10 kartichki of Venezia.

Izviniavam se za latinicata!  Embarassed

# 36
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Кати благодаря за прекрасната тема Hug

Аз имам две картички за регистриране ама ще е след уикенда че имахме празник в къщи и не смогнах.

# 37
  • Мнения: 634
Готово, и моя милост вече е регистрирана Laughing

Реших да започна с 2 картички. Паднаха ми се едно руско 22 годишно девойче и 40 и няколко годишна немска госпожа. Нямат особени претенции, предпочитат пейзажи от мястото, където живея, което доста улеснява избора ми. Вече обмислям какво ще пиша на германката, завършила съм немска гимназия и мисля да я очаровам на собствения й език Mr. Green

Много вълнуващо! Дестинациите са европейски, дано си ги получат бързо  Grinning

# 38
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Кати, мерси за темичката!   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 5 996
Кати, много хубава тема!  bouquet

Аз мога да се похваля вече с 5 регистрирани картички. Мога да тегля и шести адрес. Все още чакам да ме завалят картички Laughing

Морско_момиче, добре дошла! Аз също съм завършила немска гимназия преди ...  Rolling Eyes 100 години и сега "очаровам" германците и холандците /те почти винаги говорят и немски/ с моя немски. Сега точно ще съчинявам текст за мадарския конник за една германска госпожа. Малко ми е зор, обаче пък ми доставя удоволствие.

Желая ви прекрасна седмица!

# 40
  • София
  • Мнения: 673
Добро утро, дами!


Човек да не ви чете половин ден и нова тема сте направили Mr. Green

При мен статистиката е следната: 6 пътуващи, 6 регистирани и 5 аз съм регистрирала...жива суша си е това:)

# 41
  • Мнения: 730
Аз да се оплача...
Преди 12 дена изтеглих един адрес, естествено Русия..Момчето харесвало животно и незнам си още к'во. Та имам аз картичка с прасе

http://www.postcrossing.com/postcards/ES-255432

Пиша отзад на руски, пускам..Пристига за 11 дни, и...имам писмо на емайла. Много му харесало, че пиша на руски, ама кой е сложил цигара в устата на прасето, така не се правело и не го одобрявал, понеже те много обичали животните в тях..все едно че аз съм го направила, а е очевадно че е колаж. А на мне картичката ми се стори тооолкова забавна. Язък. Дотук с изпълнение на желания, ааааамаха Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 2 697
Много му харесало, че пиша на руски, ама кой е сложил цигара в устата на прасето, така не се правело и не го одобрявал, понеже те много обичали животните в тях.

 ooooh! Някои хора са взели нещата с картичките твъърде на сериозно!...  Mr. Green Все едно аз да бях написала на тази белгийка, кой е изкарал горката котка на снега, да й замръзне д***то.

Хич не си го слагай на сърцето. Попаднала си на особняк и толкоз. Wink

# 43
  • Мнения: 2 139
Тази сутрин е регистрирана моя картичка до САЩ. Момичето ми е писало, че това е една от най-хубавите картички, които е получавало. http://www.postcrossing.com/postcards/BG-24454
Изтеглих си Германия за 4ти път.
Статистиката 11 регистрирани, 6 пътуващи, 4 аз съм получила. Като нищо съм се паднала само на китайки.

# 44
  • Мнения: 0
Вчера получих първата си картичка от сайта.  newsm44 От Германия е и затова е и пристигнала доста бързо. Така балансът ми е 4 регистрирани и 1 получена.

Общи условия

Активация на акаунт