Картичка от другия край на света! - тема 6

  • 29 390
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 187
И аз си правя такива залози, макар че откакто включих опцията да не ми се падат пътуващи картички към една стрна повече от веднъж, вече стана по-трудно да познавам. Преди беше лесно: 50% Русия, 20% Германия, 20% Холандия и останалоо за целия свят Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 369
Кати, благодаря за времето, което си отделила за да сътвориш такава приятна тема   bouquet
Много полезна информация си добавила, само не разбрах дали ще има списък на некоректни получатели.
Според мен е добре да има такъв списък.

# 17
  • Мнения: 3 060
Аз да се оплача, че вече 34 дена пътува моя картичка до Украйна  Tired
Иначе днес имам съобщение от един потребител, на когото пращах картичка, че много я е харесал и ми иска адреса да ми прати и той на мен. Дадох си го (колко съм лесна  Crazy)
Аз също събирам магнитчета за хладилник - какво мога да напиша в профила си, за да ми пращат и на мен, без да звучи като каприз или изискване?  Thinking
Кати,  Hug

# 18
  • Мнения: 261
Кати, благодаря за хубавата тема!  Hug

Следващата седмица чакам (а дано!) да ми регистрират 4 картички от Русия. И се надявам всички, на които изпратих картичка да я получат. Иначе ще пращам пак. Също чакам 10 потвърждения  Crazy от директен обмен. Simple Smile

Статистиките ми в Посткросинг засега са:
Postcards Received: 18
Postcards Sent: 19
Traveling Postcards: 7
Distance sent: 60,074 km

Тоест очаквам само 1 картичка от системата.

Последна редакция: нд, 27 окт 2013, 19:28 от Naeva

# 19
  • Мнения: 187
Аз да се оплача, че вече 34 дена пътува моя картичка до Украйна  Tired
Иначе днес имам съобщение от един потребител, на когото пращах картичка, че много я е харесал и ми иска адреса да ми прати и той на мен. Дадох си го (колко съм лесна  Crazy)
Аз също събирам магнитчета за хладилник - какво мога да напиша в профила си, за да ми пращат и на мен, без да звучи като каприз или изискване?  Thinking
Кати,  Hug
На мен ми се е случвало 1-2 пъти да и предлагат картичка в замяна. И в двата случая с хората вече имаме разменени по 10ина картички Simple Smile
Аз съм писала в профила си, че обичам да пътувам и където ходя, гледам да си взема поне едно от трите неща - картички, магнитче и пощенски марки. Аз дори не съм искала да звучи като молба, но понякога ми пращат плик с марки, друг път предлагат размяна на магнити. Може да ползваш като идея... Simple Smile

# 20
  • Мнения: 10 874
К А Т И, благодаря за поредната прекрасна тема! Heart Eyes Hug

При мен е застой засега. Ето я статистиката:


Китайската вече официално я отписвам. Sad Девойката е получила една-единствена картичка за тия два месеца, в които пътува моята. Иначе регистрираните й се увеличават през ден-два. Има 25 изпратени и само 6 получени. ooooh! Малко ме е яд, защото това ми беше първата изпратена картичка... Crossing Arms

# 21
# 22
  • Мнения: 49
  bouquet страхотно тема отново, Кати!

# 23
  • Мнения: 256
Кати, разкошна тема, както винаги! Благодаря!
Продължавам с благодарностите:
Tsvetna84 - така желаните от мен буркани, не получавах като студентка, поне сега се сдобих.  Относно манджата горе в дясно, която се чудиш какво е- манджа с грозде, разбира се  hahaha
Tina - боровинкова феерия, мерси. Много сезонно и изкушително.  Hug

Много съз заета напоследък, чак ми е неудобно, че не съм прочела всичко. Иначе по официалния път пратих ето тези:
До Чехия
Скрит текст:
До един Финландски градинар
Скрит текст:
И до Полша, и изискване за по-редки животни
Скрит текст:

# 24
  • Мнения: 6 031
КАТИ, благодаря за новата тема!   bouquet

# 25
  • Мнения: 0
И аз да се включва в новата тема . И моята картичка до Германия пътува 10 дни вече , но предната ми до там стигна за 16, така че още не губя надежда . Иначе би трябвало да получа още 2 картички от посткросинга , за да ми се изравнят пак .

P.S. Всяка следваща тема има все по-красива първа страница  Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 8 684
Кати, благодаря за времето, което си отделила за да сътвориш такава приятна тема   bouquet
Много полезна информация си добавила, само не разбрах дали ще има списък на некоректни получатели.
Според мен е добре да има такъв списък.

Това от посткросинг-а или от директна размяна със съфорумци?

Аз пък нещо много директни размени уговорих  Joy
 И мисля да си ги записвам в един тефтер, за да не забравя някой. И трябва да се наканя да си кача снимки с картичките и марките ми някъде.

# 27
  • Мнения: 4 369
Гад Чевръста, как се нарича тази местност на картичката ти за Чехия? Много ми харесва   bouquet
Да питам , ако някой от София, с който не съм разменяла картичка и е навит да ми изпрати от Боянската църкв  Blush
Също така и на тези момичета, които живеят в чужбина и могат да ми изпратят от ЮНЕСКО наследството от съответната страна  Blush Blush
Нещо се зарибих с това световно наследство, ама като гледам колко много обекти са, сигурно ще завещая на внучките да ги досъбират  Laughing

# 28
  • Мнения: 4 369
Кати, благодаря за времето, което си отделила за да сътвориш такава приятна тема   bouquet
Много полезна информация си добавила, само не разбрах дали ще има списък на некоректни получатели.
Според мен е добре да има такъв списък.

Това от посткросинг-а или от директна размяна със съфорумци?

Е, не от съфорумки, защото не мисля, че има некоректни. Става дума за директната размяна с чужбина.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 121
Благодаря за новата темичка   bouquet

Аз се надявам скоро да получа картичка. Иначе съм приготвила 5 за изпращане, но не ми остава време да отида до пощата.

Общи условия

Активация на акаунт