Вземате ли вашето дете нощем да спи при вас

  • 2 701
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 629
Не, няма нужда, защото креватчето му е долепено до спалнята.

# 46
  • Мнения: 2 910
Не я взимам и по- принцип избягвам да го правя, но пък и детето не проявява желание за това. Като бебе се е случвало да я взема 3 -4 пъти, когато е била по- нервна, но само, докато заспи и след това си я местех в нейното креватче.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 967
В тези студени нощи, а и аз пия едни хапчета, от които трудно го чувам и го вземаме при нас. Спи м/у мен и майка ми и тя сегрижи през нощта за него. Нашият татко е в дълга командировка в провинцията и си го гледаме и глезим - мама и баба.
Цитат

# 48
  • Мнения: 214
Иван е на 2г. и 3м., от половин година се приспиваме на спалнята. След като заспи го прехвърлям в неговото легло и по някое време през нощта се мята обратно при мен. Бащата в началото много му се радваше, но след 2 седмици безсънни нощи  ooooh!(той е 1.95 и 120кг, а  и аз съм по-едър калибър) се принуди да се премести в хола, така или иначе става рано за работа и ни будеше. Сега като чета,че има и други родители спящи разделно малко се успокоих. Чудя се, ако Иван спеше в собствена стая дали пак щеше да идва при нас?  Thinking

# 49
  • Мнения: 7 821
Не съм ги взимала при нас. Спят в отделна стая, всеки в леглото си!

# 50
  • Мнения: 498
не смея.... откакто четох за синдрома на внезапната детска смърт някакси не мога  Cry

# 51
  • Мнения: 5 299
Това ми е болната тема. До 6-я месец си заспиваше сама, и спеше по цяля нощ. СЕга е ужас - буди се постоянно. ЕДна нощ не съм спала като хората. Взимам я при мен и единствено тогава спи без проблем. Мъжа ми оба4е много мрънка, че съм я научила така, защото и през деня не иска да си спи в леглото, а има вероятност скоро да я пусна на градина, и това ще е проблем предполагам. Днес дори легнах в нейното легло с нея, и така заспа, ама гледката беше смайваща просто Mr. Green

# 52
  • Мнения: 1 410
От няколко месеца спи при нас. Нямам нерви и физическа възможност да ставам по 100 пъти на нощ. Това ще мине, не мога да си тормозя детето да се буди постоянно. Като е при нас спи като пън. Просто иска да се гушка в някой. Не виждам лошо в това и аз обичама да се гушкам.

# 53
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Спи при нас на спалнята, аз ходя на работа би никак не ми се приспива по цяла нощ ревящо бебе, пък и се кърмим още нощем, така че това е добро решение за нас.Пък после ще видим как ще се отучим!

# 54
  • Мнения: 2 959
Аз я взех когато беше на 6мес и оттогава спя с нея, а татито спи в другата спалня, защото ходи на работа.

# 55
  • Мнения: 6 390
като беше малко бебе имаше и такова положение да я взимам при нас за да се успокой, но после като заспи я връщах обратно в леглото й, иначе аз неможех да спя  Tired но след 7./8.ми месец мисля че не й се е случвало вече Wink Grinning

# 56
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Спи си при нас откакто се е родил. Няколко нощи си играхме на рев, разнасяне и оставяне в леглото и накрая той победоносно се настани при нас. Надявам се някой ден да се разкара защото като си доведе жена ще ни стане съвсем тясно.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 019
Мартина се буди често нощем да суче. Като ми писне да я пренасям от едното легло в другото, я оставям при нас. Ужасно ме боли кръста и това натоварване ми идва в повече. Понякога почва да реве, като я върна в креватчето й и за да има мир я взимам на спалнята, моментално се успокоява. Това обаче не е всяка вечер и не мога да разбера дали я свикнах да спи при нас, или е просто моментно настроение.

# 58
  • Мнения: 396
Цитат
Не я взимам да спи при нас. Не съм привърженик на това. Смятам, че всеки има право на малко лично пространство и поне вечер като заспи с татко и можем да се излегнем спокойно в нашето си легло само. Рядко се случва да я вземем при нас сутрин, за да поиграем малко преди ставане. И трябва да ви кажа, че тя не се чувства особено комфортно в нашето легло и едва ли би заплала там. Ако спеше при нас за мен това значи нито мъжа ми нито аз да можем да спим спокойно от притеснение да не би случайно да се обърнем и да я затиснем.

На същото мнение съм!!!

# 59
  • Мнения: 277
Просто трябва да уцелиш момента. Hug

Много си права в това  smile3501

Общи условия

Активация на акаунт