Вземате ли вашето дете нощем да спи при вас

  • 2 708
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 928
Да. От половин година спим тримата в едно легло и не само вечер, а и по време на обедния сън. Мен ме устройва, защото на обяд в неговото легло не е спал повече от 40 мин. В нашето спи 3 часа Simple Smile Спокоен е там и това е Simple Smile
Да ви кажа, че не е страшно, не е неудобно, има място за всички и ни е по-скоро приятно. Когато той реши да спи в леглото си тогава ще го местим. Няма заради предразсъдъци да си измъчвам детето  1crib 

# 76
  • Мнения: 2 498
Такава грешка не съм правила-всеки да си знае мястото.....макар, че се буди нощем през 30 мин....

# 77
  • Мнения: 2 407
Такъв проблем нямамаме! Случвало се да я взимаме,но много рядко! Като плаче и не иска да спи в леглото я взимаме!

# 78
  • Мнения: 928
Такава грешка не съм правила-всеки да си знае мястото.....макар, че се буди нощем през 30 мин....
hahaha И каква полза от това, че не я правиш тая грешка

# 79
  • Мнения: 3 611
Вземаме го при нас само, ако се разплаче през нощта, че го боли краченцето (или ушенцето). Тогава давам Нурофен, гушкам го и... заспиваме всички дружно.   Heart Eyes

# 80
  • София
  • Мнения: 172
Да - вече не просто го взимаме, ами не заспива другаде. Спеше си в леглото до 6-7 месеца, после като се будеше за среднощни кърмения все по-трудно почнах да го връщам в леглото му (почти на всяко прехвърляне се будеше) и за да успея да поспя го оставях при мен до сутринта. Докато не започна да се тръшка да си ляга с нас. Мога пак поне в началото да го оставям в леглото му, но като се върти и се опре до решетките по-лесно се буди, а след като се събуди пак ще трябва да го взема при нас. Надявам се към 2 годинки и нещо да успея да го убедя да спи в леглото си.

# 81
При нас вече е навик детецца да спи при нас.
На 1год. при никнене на три зъбки едновременно вдигна Т 39. Понеже татито го нямаше, а аз много се притесних, взех малкия при мен да го следя през нощта ииииииииииии....... така вече сме на 3год, а спим детенце, мама посредата и тати най-отвън.

# 82
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Не. Тя си има креват и го ползва по предначначение. Досега е спала при нас максимум три-четири пъти и то, когато беше много болна.

# 83
  • Мнения: 1 031
Не. Тя си има креват и го ползва по предначначение.
newsm10

# 84
  • Мнения: 2 220
Не го вземаме, въпреки че мъжа ми иска. Но аз не позволявам, най-вече, защото ми е неудобно, ама и не виждам смисъл, има си време за гушкане през деня. Ама ако е болен сигурно бих го взела...

# 85
  • Мнения: 2 498
Такава грешка не съм правила-всеки да си знае мястото.....макар, че се буди нощем през 30 мин....
hahaha И каква полза от това, че не я правиш тая грешка

Ползата е, че сме си само двамата на спалнята, а и не виждам нищо смешно....временно се буди-никнат ни зъбки....

# 86
  • Мнения: 4 629
Синът ми по-принцип не се буди засега. Онзи ден се събуди - отидох в стаята му погушках го и като се успокои пак го сложих да си легне в неговото си креватче. Това се повтори 3 пъти за около 2 часа. После си заспа и повече не се е будил през въпросната нощ. За нас това е по-добрият вариант, отколкото да спи с нас в едно легло Peace

# 87
  • Мнения: 1 216
Поне половината нощ изкарва при нас! Вече свикнахме с мъжа ми, дори ни харесва Grinning! Снощи по една случайност спа цяла нощ без да се събуди и на сутринта казах на мъжа ми да ми я даде да я накърмя. Такива ми ти работи!

# 88
  • Мнения: 928
Такава грешка не съм правила-всеки да си знае мястото.....макар, че се буди нощем през 30 мин....
hahaha И каква полза от това, че не я правиш тая грешка

Ползата е, че сме си само двамата на спалнята, а и не виждам нищо смешно....временно се буди-никнат ни зъбки....

Смешно е, защото много хора си въобразяват, че най-голямото нещастие на света е детето им да спи при тях и да им разваля спокойствието. А като се буди бебчо на 30 мин. какво спокойствие можеш да имаш? Не спиш, нито ти, нито то. Дразня се, че едва ли не е срамно и престъпно детето ти да спи при вас.
Пожелавам ти да е наистина само временно. Всеки сам си решава какво да прави в подобни ситуации.

# 89
  • Мнения: 10 758
Не, не го вземам.Да чукна на дърво, детето си спи през нощта и нямаме проблеми.Но пък дъщеря ми от време на време идва в стаята, носейке си възглавницата и завивката и се присламчва между нас.Оправдава се, че била сънувала кошмар и заради това идвала.

Общи условия

Активация на акаунт