90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 239

  • 27 164
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 160
 smile3501 Браво на всички момичета,които се осмелиха да качат снимки,СТРАХОТНИ РЕЗУЛТАТИ  Peace Продължавайте в същия дух.Аз ще съм на плодове утре,че днес малко прекалих с количеството.В почивка съм,за сега без отклонения в кантара.В събота си купих кантар номер 4,мъжа ми казва,че няма да мирясам докато не си намеря кантар дето да тегли с 5 кила по леко Grinning,а аз просто искам да се кача 2 пъти последователно и да ми покаже един и същ резултат.С този за сега биват работите Wink погаждаме се  Joy Успех на всички  bouquet

# 46
  • Мнения: 1 517
Добро утро.
Папърче адмирации. Желая ти много успех и воля  bouquet
Аз днес се събудих с ранни доби надута. Мъдрецът ще ме скъса.Снощи зъболекаря още повече го разговърка Weary Направо ужас.
След малко ще проверя кантара за статистиката и изчезвам. Желая ви хубавя ден, а моето меню щ е е максимално течно Rolling Eyes Cry

# 47
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен.-500 гр  Crazy след вчера.Днес варива
з грозде(по-късно,че толкоз рано не ми се яде)
о и в боб и салата от домати
Водата,пак ще гледам да е 3 л,хубав ден и мн минуси на всички  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 2 265
Добро утро!

Днес и за двете ни с детето
З: плодове
О: леща + филийка
В: леща

Днес съм -200 гр

Не пия много вода, но пия много билкови чайове. Защото продължавам 3 седмица да кашлям като магаре. Нарушавам и с около 8-10 хомеопатични хапчета и един бонбон мента през ноща. Иначе не мога да спя - толкова кашлям.

# 49
  • София
  • Мнения: 30
И аз в новата тема!
След белтъчния, както очаквах +400гр. Mr. Green
Днес варива
з. круши
о. картофи яхния
в. същото

# 50
  • Мнения: 133
Добро Утро момичета,
да дам отчет след вчерашния ден : -400гр., Обаче се самонаказах яко в залата.
Лек ден на всички.

# 51
  • Мнения: 109
Добро утро, фиданки!

Браво на всички, качили снимки, разликата е видима!  bouquet

Аз след вчерашния плодов съм -0.5кг., май ще го преборя 10-я кг.
Днес съм на белтъци и се чудя между риба на фурна или яйца, че яйца не съм яла откакто съм на режима Rolling Eyes

Хубав ден!

# 52
  • Мнения: 15 032
Добро утро!
Днес въглехидрати - З- банан, О - хляб някакъв с лютеница, В - нещо сладко, но не съм го измислила още. Утре плодове и в четврътк ме чака първи воден ден. Предните два пъти, когато правих диетата, бях кърмачка и не правих водни, но сега съм решила, дано издържа. Надявам се най-накрая да си получа и батериите за кантара, че да се премеря.
Хубав ден на всички!

# 53
  • Мнения: 1 080
Василева, с тортилите бе човек  Laughing Laughing по 3 съм яла и двата пъти, поне кантара е на 0, че имах очаквания да качи.
Днес плодове започвам с кафе и ананас

# 54
  • Мнения: 69
Добро утро,слабушки   bouquet
След вчерашните варива съм -600. Махнаха се качените грамчета. Явно картофите ми се отразяват добре  newsm78 Предния път като ядах картофена яхнийка,пак имах минус. Ще видим след днес какво ще покаже кантара.
з-ябълка
о-спагети с доматен сос,може и малко гъби и маслини
в-нещо сладко

Хубав ден на всички  Peace

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 09:03 от annnJ

# 55
  • Мнения: 0
PAPURCHE MEHURCHE Браво!Преобразила си се  Peace
Днес съм на плодове:
банани и ядки..

# 56
  • Варна
  • Мнения: 241
Здравейте, момичета!
След вчерашният плодов -400 гр.  През последните 2 четворки свалям само през плодовите, след това + на белтъчен и на 0 от варива и въглехидрати  Tired
Иска ми се да са само минуси, но уви Simple Smile

Днес белтъчен: З-грозде, О-свинско със зеле, В-1/2 от обяда.

JACKLIN'S MОM, аз винаги първо варя тиквата и след това я запичам до готовност Simple Smile Успех с плодовият ден!

Хубав и слънчев ден от мен!!!

# 57
  • Мнения: 471
Браво за хубавите -
След вчерашен плодово-фрешов-1 кг
за днес белтъчен
з-2 ябълки,кафе
о-изпекох си маринована сьомга намазана с горчица на грил тиган+ ще има салата
Соленичка е ,но ще видим утре кантара
в-може би същото

# 58
  • София
  • Мнения: 2 265
Детето ми след протеинов ден +200 гр....

Последна редакция: вт, 29 окт 2013, 21:07 от luss

# 59
  • Мнения: 32
Здравейте прекрасни  Hug и аз ще покажа снимки , макар през режима да свалих малко (-7кг) , сега съм в почивка и се мъдрят ту -2 кг , ту без тях ... луда работа , засега съм на това дередже. Първата снимка е от 21.06 (само не ми се смейте ,че ме бяха "татуирали" хахаха) , а другата е от събота(съжалявам че е размазана) Simple Smile


Днес се отказах да съм на вода , че нещо тез плодове вчера ми подуха корема и нещо не ми е комфортно , а в същото време изпитвам ужасен глад , даже и кантара не бе обичаше тая сутрин , незнам защо така , заради малкото количество изпита вода ли  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт