90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 239

  • 27 165
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 080
Аз съм от хората, които с дни могат да не пият вода. Жадна съм и забравям докато стигна до там. Затова прилагам метода с бутилките. Пълня си ги по 500мл., като премина 1.5л се поуспокоявам, но стигам и до 3л. първите дни беше по-тежко, сега гледам да си ги разпределя по 1 около хранене и 1 между две хранения.
Такъв вкусен рататуй си спретнахме, че мина без торти и сладкиши вечерята. не знам дали е режимно.

# 31
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен. Да се запиша и аз в новата тема. Благодаря за нея.
Днес съм с плюс след вчерашната сладка вечеря: направих медения кекс по ваша рецепта, стана страхотен. Та хапнах парче от него, но след това си хапнах и сладолед. Това ми е сигурно грешката.
Днес съм на плодове, само ябълки. И сега за вечеря хапнах салата домати и краставици, неовкусена.

На вас случва ли ви се, колкото повече минават дните, толкова повече неща да ви се прияждат. Аз в началото на диетата плодовите дни ги изкарвах без проблем, а този път и предния постоянно ми се яде нещо друго. Може би организмът ми вече се противи на моята диета.

Днес правих кюфтета от кайма, яйце, галета, лук и подправки( ох, така хубаво ми замирисаха) , та да ви попитам за утре, белтъчния ден, ще мога ли да хапна едно?

# 32
  • Мнения: 7
Аз съм от хората, които с дни могат да не пият вода. Жадна съм и забравям докато стигна до там. Затова прилагам метода с бутилките. Пълня си ги по 500мл., като премина 1.5л се поуспокоявам, но стигам и до 3л. първите дни беше по-тежко, сега гледам да си ги разпределя по 1 около хранене и 1 между две хранения.
Такъв вкусен рататуй си спретнахме, че мина без торти и сладкиши вечерята. не знам дали е режимно.


Как се прави рататуй?

# 33
  • Мнения: 14 079
Anastasiya.Todorova , смесила си яйце и кайма, не са режимни кюфтетата.  Peace
Отчитам почивен плодов:
09.30ч. - 2 банана;
11.30ч. - райска ябълка;
14.00ч. - печена тиква и сурови ядки (кашу и бразилски орех);
16.00ч. - 3 малки круши;
19.00ч. - салата от зеле, морков, печена чушка и домат;

Салатата ми беше овкусена, но това е предимството на почивката.  hahaha

# 34
  • Мнения: 1 080
Аз съм от хората, които с дни могат да не пият вода. Жадна съм и забравям докато стигна до там. Затова прилагам метода с бутилките. Пълня си ги по 500мл., като премина 1.5л се поуспокоявам, но стигам и до 3л. първите дни беше по-тежко, сега гледам да си ги разпределя по 1 около хранене и 1 между две хранения.
Такъв вкусен рататуй си спретнахме, че мина без торти и сладкиши вечерята. не знам дали е режимно.



Как се прави рататуй?

Аз днес го правих в тенджера. Задуших зеленчуци, на слабо - тиквичка и морков, също лук и 2-3 скилидки чесън. Като извря водата, сипах купичка нарязани домати-3 големи в моя случай. След завирането намалих да къкри и 1-1.30 посолих, лъжичка захар, мащерка и босилек и готово. С тортилите беше да си оближеш пръстите  Laughing

# 35
  • Мнения: 5 346
Здравейте!
Дианче, много хубав резултат! А тази хубава къща твоя ли е ?
 На Имен ден в събота ще броя   смесено ядене, защото имаше шницел, пилешко и салата, но аз хапнах и фъстъци. Лошото е, че пих кока кола и то не малко. Затова  вчера плодов /само ябълки/,  днес -спанак с ориз.

Последна редакция: пн, 28 окт 2013, 19:32 от K.A.G.

# 36
  • Мнения: 129
Здравейте, момичета!
Тинки, благодаря за новата тема!

Днес съм въглехидратна. Стуринта бях нещо подута и не се претеглих, защото има вероятност да бях с +... През уикенда бях режимна, но вчера хапнах повече варена царевица, а тя е тежка храна.

Днес з - ябълка
о - три филии черен хляб с лютеница
в - кекс/доядох го вече/, палачинка със сладко от малини, шоколада...

Скрит текст:
Моите момчета, също са едрички. Големият/19г./ съм го включвала в режима, но бързо се отказва. А малкия/9г/ миналата седмица водих на детски ендокринолог. Препоръча ни хранителен режим, който е нормално хранене, без боклуци. Добре е да се научат децата на правилно хранене, докато са малки.

# 37
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Брех, че сте бързи!!! Докато се върна от работа - нова тема, че и 3 страници изписани!!!

Днес съм на плодове - 12 ден от началото. за утре вече съм запекла броколи и чушка със сирена. А, и хляб от лимец опекох...Въпреки, че съм свалила само 3 кг, чувствам огромна разлика - енергия (от 3 кафеа на ден, намалих на 1 сутрин (ставам в 06:00 и няма как  Embarassed), настроение...даже като минах покрай огледалото днес, се сепнах...има вече видима разлика, поне за мен Simple Smile
Супер съм доволна от режима, защото мога да ям от всичко, само трябва да внимавам в кой ден може.

# 38
  • София
  • Мнения: 426
desivalko_  нито качих нито свалих през почивката стоях си на едно място

# 39
  • Мнения: 12 987
Честита нова тема,благодаря на Тинки  bouquet
Дано да напълним страниците с много свалени килограми:)
Покрай мен се запали и един приятел,ще си имам компания,така по лесно:)

# 40
  • Мнения: 1 078
По повод наднорменото тегло на децата. Моя син /на 15 г / успях да го убедя да спре да се налива с кока кола и резултата за 2 м. е - 5 кг. Той е много доволен. Също така започна и да спортува.
Утре - плодове и в сряда ми предстои втори воден ден. Надявам се след него свалените кг за втория месец да са 2,5 кг. - малко но все пак съм доволна.

# 41
  • Мнения: 292
 Здравейте.
 Тинки,   bouquet
 Толкова много прегрешения прочетох за 2 страници,че направо... Shocked Какво ви става не мога да разбера.На този му се ядат кюфтета,другия решил,че не е проблем да яде ястие направено от брашно и кайма 50 на 50  ShockedУжас!Като сте решили да спазвате режим правете го,иначе незнам кого залъгвате.

Днес правих кюфтета от кайма, яйце, галета, лук и подправки( ох, така хубаво ми замирисаха) , та да ви попитам за утре, белтъчния ден, ще мога ли да хапна едно?
В тези кюфтета има 2 вида белтъци и въглехидрат.Не може.Ще има много неща да ти миришат вкусно,но това е положението.

Такъв вкусен рататуй си спретнахме, че мина без торти и сладкиши вечерята. не знам дали е режимно.
Ако си яла само този рататуй е нережимно.Ако си го яла с т. нар. тортили,които доколкото си спомням писа,че правиш от режимно тесто е ок.Не може обаче да се смесват сладко и солено,т.е. тези торти където си ги писала добре,че не си ги яла.

 
няколко дребосъчести меденки, дадоха шанс на стомаха ми да оцелее. Вместо хляб. Confused Иначе сирене, домати и краставици, денят е белтъчен. Месо не мога да консумирам. Не мога. Това е.
Меденки в белтъчен ден и то вместо хляб Shocked

 За пелмените нямам думи!

 neli_asneli,ако караш на фрешове от портокал няма как да не си гладна.

 Да не се връщам още назад,че свят ми се навива.Е,накарах ви се,ама си заслужавате.
 Браво на момичетата със снимките,много сте хубави!
 Успех на мамите и децата им!
 Днес менюто ми беше:
з-грозде
о-чушки пълнени с ориз и боб,филия Вита,салата домати,печена чушка и магданоз
в-сини сливи

 Лека вечер.

# 42
  • Мнения: 12 987
А така,Василева овикай ги,да не учат новите на мурафети:)Утре за втори път плодов ден,сега пека тиква,ама няма опичане бе много корава,дали не трябваше да я подваря първо newsm78
Днес бях на банан,постна пица,и сладки ,дано утре ужасни плюс от днес се е намалил,надявам се с плодовия да го унищожа и да започна да свалям вече.

# 43
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Изумителни резултати, браво  Hug
Бобинка,страхотна си. За стимул поствам и моите фотоси /1та е от преди 1 година, 2та от събота/



# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Тинки мерси за темата Simple Smile
Записвам се с пожелание(към себе си Laughing) за поне едно кило надолу в тази темичка,че вече му е време.
Днес ВХД:О-филии пълнозърнест с лютеница и крекери;В-тиквеник.
Лека вечер момичета newsm46

Общи условия

Активация на акаунт