90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 239

  • 27 159
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 517
Момичета като си дойда да не са избягали всички от темата Joy по- спокойничко. Аз отивам да гледам волейбол и да ям мамалига hahaha

# 16
  • Мнения: 958
Боби,  HugЗнам, миличко, знам EmbarassedБлагодаря ти за хубавото отношение  bouquet
Благодаря на всички за подкрепата за щерката HugЛуз, давай ми идеи за менюта, аз за бананите се сетих, но ще вкарам и следобедна закуска плод Simple Smile
Това моето не е за тази тема, има тема деца в училищна възраст, затова пиша скрит текст, да не спамя темата Peace
Скрит текст:
Инка, знам, девойката допреди една година не се спираше, ходеше и на плуване и не се прибираше в къщи, по цял ден играеше навън с приятели.Сега ако ви кажа колко е различна, аз не мога да я позная, тоя пубертет какво прави с децата не е истина просто #Cussing outМисля, че в седми клас много я натоварих и й дойде в повече всичко, но наистина нямаше време за нищо тогава, нали да влезе в хубаво училище Tired.Сега вече в новото училище се надявам да се оправят нещата, но положението е страшно.Не желае да излиза навън и приятелите като им отказва спряха да я канят, само в къщи си стои и на спорт не ще да ходи, че качи много килограми и се срамува, това лято например на плажа отказа да се съблече, стоя с тениска, абе мъка, какво да ви кажа ooooh!Не знам как да помогна, защото се страхувам да не изпадне в другата крайност и да докара някоя анорексия.Затова този режим ми се струва подходящ, защото е добър начин за създаване на навици.В нейния случай ще си позволя помени, четох темите за кърмачките и 90ДД, та ще взаимствам някои неща, няма да е диетата в чистия си вид, но ще е на този принцип, само за плодовия ден не знам още какво ще реша, защото не ми се ще да гладува дори и един на 4дни, ще видим, ще го мисля newsm78
Видях страхотни снимки, много ви се радвам Hug
Да си напиша и менюто:
з-нямах Embarassed
о-омлет от 3 яйца на тефлонов тиган почти без мазнина и салата краставици и домати;
в-или едно яйце и салата или риба на скара и салата, ще го мисля,
Никак не обичам яйца, направих ги заради детето, да обядваме едно и също, но и тя не си изяде яйцата Laughing

# 17
  • Мнения: 51
Ехе, благодаря ви.
Има един, дето на 97-я има открита тераса, ама то не съм толкова луда да ида де!
Мерси за темата   bouquet

# 18
  • Мнения: 133
Здравейте момичета,
зная, че някой казаха, че не са режимни-аз си направих Пелмени - не можах да се стърпя. От половин кг. кайма и 500гр.пълно-зърнесто брашно станаха около 60 бр. Пелменчета. На обяд си хапнах 3 бр. - довечера мисля 2бр. Другите семейството да ги яде. За тестото използвах пълно-зърнесто брашно, вода, малко сол и зехтин.
А и Поздрави за Новата темичка

айде първата нережимна
теб те оставям на Нана, да не почнем пак да хвалим д-р Емилова

Аз ще си го запиша в тефтерЯ, че като ревне от кантара някой ден, да й припомня защо няма право да се оплаква  Mr. Green
Инка, стига с тази Емилова- взехме да и правим реклама Grinning
Нана, пиши пиши, че аз имам нужда понякога от критика.
Утре ще пиша как се държи кантара след днескашните прегрешения.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 546
Здравейте и от мен.
Днес плодове - до сега 2 ябълки, грейпфурт с шепа сурови белени бадеми, след малко 1 ябълка а довечера другия грейпфурт с още малко бадеми.
Кантаря продължава да не мърда.  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 314
Момичета като си дойда да не са избягали всички от темата Joy по- спокойничко.

 hahaha
 newsm66

# 21
  • Мнения: 471
Днес плодове.Досега 2 круши.кафе.60гр.ядки.1 фреш портокал.1 банан.кафе.1 фреш портокал и умирам от глад.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 265
jedira, при мен е същата история с детето.

Скрит текст:
7 клас спря спорт - яко учене. Изкара много висок резултат и можа да влезе където пожелае. Обаче спря и излизанета, по цяло лято седи вкъщи, ама въобще не излиза. Сега е 10 клас и почна да излиза с приятелките време от време, но продължава да не спортува - все няма време и желание... И килцата качи...

Щерката засега добре понася диетата...
Казах й - ако огладнее да си носи ядки, обаче тя категорично отказва.

# 23
  • Мнения: 69
Хоп Simple Smile Мерси за новата темичка   bouquet
Чудесни резултати,момичета,бравоооо  Peace
Мен ми е малко тежко след обяда,хапнах картофи на фурна,готови от едно заведение за бързо хранене. За вечеря пак ще са картофи,само че домашно приготвени и салатка  Peace
Подута съм и не се чувствам комфортно тия дни,та излязах на пазар  Laughing
Надявам се след предстоящите въглехиратен и плодов,кантара се мръдне надолу,че тоя плюс хич не ми харесва днес,досега съм нямала такъв  newsm78 Ако нещо не се промени,ще измисля кардинални решения,че втория месец си тече (макар и съвсем скоро започнат),пък аз да нямам резултат  Twisted Evil Поне 3 да сваля през него....

# 24
  • Мнения: 5 435
Хайде припкам и аз при Вас!  Hug
Тинки, за темата!     bouquet

# 25
  • Мнения: 6
Тийн мами, успех в борбата с възрастта Peace Трудно е, но е за кратко. Отваряйте си очите и
Скрит текст:
четете на последните страници по тетрадките. Там има доста информация. Не е незаконно.   Peace
Днес ми е скапано по ред причини, но такъв е живота...
Та за днес имам тъжно меню
з- дюля / едвам я преглътнах/ #Crazy, повече Никога
о- варени яйца със салата от краставици
в- задушени зеленчуци със сирене

Приятна вечер

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Цоп и аз в новата тема. Тинки   bouquet. ЕЕЕ не мога да ви изчета. Видях доста качени снимки. Браво момичета, то резултата се вижда. Пожелавам на всички да постигнат килограмите които желаят.
Вече не знам какво да си приготвя за ядене. Първите два дни качвам, вторите свалям и така се въртя на едни и същи кг. Днес съм на з-банан, о-яхния зелен фасул/но не мога само с това да се заситя/ и малко картофи/печени на фурна/, в-същото

# 27
  • Мнения: 3
Ето ме и мен в новата тема - мерси Тинки   bouquet
И на Василева хиляди благодарности отново  Hug, но супата веча я ометох,  Embarassed /беше превъзходна/, посипвам си главата с пепел и продължавам по план, а рецептата ще я закътам за почивката, та сега оставя вечерята-рибка на фурна със зелена салатка, добре че детето не е хапнало от супата на обяд, а е изяла киселото мляко, та не й развалих и на нея режима.  Mr. Green
Целувки и прегръдки и прекрасна вечер от мен! До утре за отчет.

# 28
  • Мнения: 32
Днес както казах по рано почивно плодов  Rolling Eyes До сега
з- 2 кивита
о- плодова салата (1банан,1киви,1 ябълка,1круша)
сл.з-сурови орехи и банан
в- не съм го измислила още , но поне плодове имам заредена съм  Mr. Green , може 1 греипфрут
Много , малко това е  #Crazy само ме е яд ,че изобщо не ми върви водата , насилвам се да пия , сигурно някъде около 1 л само съм изпила, чак по едно време ми се повдигаше дето я пия на сила ... Sad   а по принцип дооооста вода пия , но сега не ..  newsm78
Това е за сега  bowuu

# 29
  • Мнения: 62
Записвам се, без да отчитам "грехове", зная си ги. Embarassed но рискувах да умра от глад днес. Е, не е чак за #2gunfire няколко дребосъчести меденки, дадоха шанс на стомаха ми да оцелее. Вместо хляб. Confused Иначе сирене, домати и краставици, денят е белтъчен. Месо не мога да консумирам. Не мога. Това е.

Общи условия

Активация на акаунт