Бурята~~La Tempestad

  • 74 700
  • 738
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 7 538
само дано ми се отвори линка....пък ако нещо не разбера, тук ще си доуто4няваме, 4е незнам , колко съм добре с руския  Joy Joy а пък и искам да и 4уя гласовете  Crossing Arms

Меги,пробвай тук:

http://latino-serialo.ru/meksikanskie_seriali_online/2469-burya-la-tempestad.html

При мен няма проблем.

И ако имаш желание и възможност, пусни си последните 10 минути на 16 серия/в бара/-ще чуеш секси тембъра на Уилям ,как се променя гласа му и заразителния му смях...

# 106
  • Мнения: 2 474
Ех,тъжна серия,не приляга за петък вечер,но нищо де преживява се,ама като изключим страхотното начало останалото ,като че ли беше за пълнеж,тази сюжетна линия със трафика на жени е супер недоизпипана и наивно поднесена,затова може би се губи интереса към нея,ако не сте го изгубили още,спокойно ще се случи  Joy Joy JoyОбаче забелязвате ли при тях колко много неща се случват за един ден имайки предвид,че поне още 2 серии ще дават събитията от същия ден,ама нищо де майтап да има,всичко прощавам,като видя двамата сладури.Тук сте се поинтересували за по така разгорещени случки,за съжаление има още време,но пък определено има какво да се види,в тази връзка ще взема да пусна една любима снимчица,като гледам вие вече гледате към руския превод,така че дано не е много грешно

# 107
  • Мнения: 849


Миглена, няма да уктискаш до понеделник.  Grinning Grinning Grinning

Давай със сериите на руски,защото става много интересно.


ти отпо4на ли ги ???  Joy Joy Joy
и аз май така ще направя, само дано ми се отвори линка....пък ако нещо не разбера, тук ще си доуто4няваме, 4е незнам , колко съм добре с руския  Joy Joy а пък и искам да и 4уя гласовете  Crossing Arms

 Отпочнах ги. Не ми се стърпя търпилото Joy Joy Joy

# 108
  • Мнения: 849
Ех,тъжна серия,не приляга за петък вечер,но нищо де преживява се,ама като изключим страхотното начало останалото ,като че ли беше за пълнеж,тази сюжетна линия със трафика на жени е супер недоизпипана и наивно поднесена,затова може би се губи интереса към нея,ако не сте го изгубили още,спокойно ще се случи  Joy Joy JoyОбаче забелязвате ли при тях колко много неща се случват за един ден имайки предвид,че поне още 2 серии ще дават събитията от същия ден,ама нищо де майтап да има,всичко прощавам,като видя двамата сладури.Тук сте се поинтересували за по така разгорещени случки,за съжаление има още време,но пък определено има какво да се види,в тази връзка ще взема да пусна една любима снимчица,като гледам вие вече гледате към руския превод,така че дано не е много грешно

Кате, каква е тази цАлувка? Rolling Eyes Rolling Eyes То много горещо ще става между тях, пък и доста истинско. Тази долна устна..... стана по-голяма от това разтягане:hahaha: hahaha hahaha

# 109
  • Мнения: 2 474
Ех,тъжна серия,не приляга за петък вечер,но нищо де преживява се,ама като изключим страхотното начало останалото ,като че ли беше за пълнеж,тази сюжетна линия със трафика на жени е супер недоизпипана и наивно поднесена,затова може би се губи интереса към нея,ако не сте го изгубили още,спокойно ще се случи  Joy Joy JoyОбаче забелязвате ли при тях колко много неща се случват за един ден имайки предвид,че поне още 2 серии ще дават събитията от същия ден,ама нищо де майтап да има,всичко прощавам,като видя двамата сладури.Тук сте се поинтересували за по така разгорещени случки,за съжаление има още време,но пък определено има какво да се види,в тази връзка ще взема да пусна една любима снимчица,като гледам вие вече гледате към руския превод,така че дано не е много грешно

Кате, каква е тази цАлувка? Rolling Eyes Rolling Eyes То много горещо ще става между тях, пък и доста истинско. Тази долна устна..... стана по-голяма от това разтягане:hahaha: hahaha hahaha
Тази долна устна е направо ластЪчна,ластЪчна и все по ластЪчна става Joy Joy Joy Joy

# 110
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Ех,тъжна серия,не приляга за петък вечер,но нищо де преживява се,ама като изключим страхотното начало останалото ,като че ли беше за пълнеж,тази сюжетна линия със трафика на жени е супер недоизпипана и наивно поднесена,затова може би се губи интереса към нея,ако не сте го изгубили още,спокойно ще се случи  Joy Joy JoyОбаче забелязвате ли при тях колко много неща се случват за един ден имайки предвид,че поне още 2 серии ще дават събитията от същия ден,ама нищо де майтап да има,всичко прощавам,като видя двамата сладури.Тук сте се поинтересували за по така разгорещени случки,за съжаление има още време,но пък определено има какво да се види,в тази връзка ще взема да пусна една любима снимчица,като гледам вие вече гледате към руския превод,така че дано не е много грешно

Кате, каква е тази цАлувка? Rolling Eyes Rolling Eyes То много горещо ще става между тях, пък и доста истинско. Тази долна устна..... стана по-голяма от това разтягане:hahaha: hahaha hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
да не го видим в по-късните серии с увистнала джука (устна)  Joy Joy Joy

Исо, мерси ще пробвам.....   Peace

Катя, наистина много неизпипани линии има, направо ми идва да превъртя  Joy а и тоя дублаж ме убива, толкова е непрофесионален 4е пове4е няма на къде  ooooh!

# 111
  • Мнения: 849
Скрит текст:
Ех,тъжна серия,не приляга за петък вечер,но нищо де преживява се,ама като изключим страхотното начало останалото ,като че ли беше за пълнеж,тази сюжетна линия със трафика на жени е супер недоизпипана и наивно поднесена,затова може би се губи интереса към нея,ако не сте го изгубили още,спокойно ще се случи  Joy Joy JoyОбаче забелязвате ли при тях колко много неща се случват за един ден имайки предвид,че поне още 2 серии ще дават събитията от същия ден,ама нищо де майтап да има,всичко прощавам,като видя двамата сладури.Тук сте се поинтересували за по така разгорещени случки,за съжаление има още време,но пък определено има какво да се види,в тази връзка ще взема да пусна една любима снимчица,като гледам вие вече гледате към руския превод,така че дано не е много грешно
Кате, каква е тази цАлувка? Rolling Eyes Rolling Eyes То много горещо ще става между тях, пък и доста истинско. Тази долна устна..... стана по-голяма от това разтягане:hahaha: hahaha hahaha
Тази долна устна е направо ластЪчна,ластЪчна и все по ластЪчна става Joy Joy Joy Joy[/spoiler]

Верно ли? Охо, тогава зачезвам нъпълно в  руските серии!

Исе, благодаря за линка!

# 112
  • Мнения: 2 474

[/quote]

Верно ли? Охо, тогава зачезвам нъпълно в  руските серии!


[/quote]

Еми не е лоша идея,има какво да се види  Embarassed  Joy Joy,е не става въпрос само за горещи сцени,а като цяло историята им,има и много драма де-турската нишка не липсва Laughing Laughing

# 113
  • Мнения: 2 474
Ох,не пак дублажа,че полудявам,като се сетя,че сигурно 40-годишна озвучава Марина и са погубили изцяло секси тембъра на Капитанчето  ooooh! ooooh! ooooh! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 114
  • Мнения: 7 538
Дами, не ви ли се струва,че ако някои не следи сериала ,но влезе в темата, ще си помисли ,че "Бурята" е еротичен филм??? Joy
В Мрежата ,обаче има само горещи снимки и гифчета с Капитана и Марина...Другите персонажи не са застъпени в творчеството...Наистина,аз поне не откривам.

# 115
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Дами, не ви ли се струва,че ако някои не следи сериала ,но влезе в темата, ще си помисли ,че "Бурята" е еротичен филм??? Joy
Joy Joy Joy Joy  Joy Joy
така ще ги привле4ем да запо4нат да го следят  Joy Joy Joy Joy

# 116
  • Мнения: 2 474
Дами, не ви ли се струва,че ако някои не следи сериала ,но влезе в темата, ще си помисли ,че "Бурята" е еротичен филм??? Joy
Joy Joy Joy Joy  Joy Joy
така ще ги привле4ем да запо4нат да го следят  Joy Joy Joy Joy

Казано уникално точно Joy Joy Joy Joy

# 117
  • Мнения: 2 474
Такa,нека охладим малко темата сега Grinning Grinning Grinning

Днес мернах един пост,не си спомням чий обаче беше, та въпросната мацка питаше, какво точно знае Беатрис за миналото на доведената си дъщеря Марина,всъщност тя знае всичко с изключение на самоличността на истинската майка,но всичко това ще се изясни чрез ретроспекции, ако не се лъжа във 21,22 и 25 епизод.Ще се разбере ,защо се отказала от детето си Мерседес, във разговор с таткото и съпруг на беатрис,ще видите неговата позиция,ще разберете и защо досега Мерседес не си е взела Марина ,след като вече е имала финансова възможност,въобще тук нещата са горе долу изпипани и то ще се разбере следващата седмица,така че не мисля, че трябва тука да ги преразкавам това поне още другата седмица ще го излъчат. Peace

Последна редакция: сб, 30 ное 2013, 00:42 от La_TempestadFAN

# 118
  • Мнения: 849
Дами, не ви ли се струва,че ако някои не следи сериала ,но влезе в темата, ще си помисли ,че "Бурята" е еротичен филм??? Joy
В Мрежата ,обаче има само горещи снимки и гифчета с Капитана и Марина...Другите персонажи не са застъпени в творчеството...Наистина,аз поне не откривам.


В сравнение с турските направо си е  еротичен! Rolling Eyes Rolling Eyes Joy Joy

Драмите ги има навсякъде, само че в латиното са по-динамични и някак по-преодолими.

Както   каза Миглена тъкмо ще почнат да го гледат и други.

Ние тази вечер голям лаф си направихме.

Исе, подкокороса ме с тази 16 серия и я прегледах .Хубав, гърлен и секси глас има Дамян-Уилям

# 119
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Така нека охладим малко темата  сега Grinning Grinning Grinning

Днес мернах един пост,не си спомням чий обаче беше, та въпросната мацка питаше какво точно знае Беатрис за миналото на доведената си дъщеря Марина,всъщност тя знае всичко с изключение на самоличността на истинската майка,но всичко това ще се изясни чрез ретроспекции, ако не се лъжа във 21,22 и 25 епизод.Ще се разбере защо се отказала от детето си Мерседес във разговор с таткото и съпруг на беатрис,ще видите неговата позиция,ще разберете и защо досега Мерседес не си е взела Марина ,след като вече е имала финансова възможност,въобще тук нещата са горе долу изпипани и то ще се разбере следващата седмица,така че не мисля, че трябва тука да ги преразкавам това поне още другата седмица ще го излъчат. Peace

аз  Peace
мерси 4е разясни, може би то4но в този момент Беатрис се усъмни в Мерседес и нейното благоразположение към Марина  Peace

отворих линка с руския превод, 4ух и истинските гласове на прекрасната двойка, 4ух и смеха на Левента  Laughing и съм много доволна от 4утото. сега о4аквам малко по-дрезгав глас при следващата целувка, която предполагам, 4е може би няма да е скоро и ще е дългоо4аквана и много страстна  Joy Joy Joy
тук не можем да се опла4ем от такива сцени  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт