Бурята~~La Tempestad

  • 74 742
  • 738
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 474
Еми следващата далече, колко да е далече ,другата сряда май трябва да бъде,е за някои това е много далеч Joy Joy Joy сега нещата са наситени,но понататък има едни 10-тина серии пълна агония и скръб,така след като доволно ни зарадват,но като цяло тук както повечето от вас казаха всичко е доста динамично и няма много протакане. Peace

# 121
  • Мнения: 2 474
и една снимчица от латино грамите тази година за лека нощ Hug

# 122
  • Мнения: 90
Здравейте! И аз гледам филма и ми харесва, макар любовната история на Дамян и Марина да ми е леко скучна. По-интересни са ми другите сюжетни линии.
Текстът тук съдържа малко спойлер и въпроси, който иска да не чете. Може ли да ми кажете в скрит текст или беки букви какви качества на характера ще притежава Магдалена и нещо за нейния мъж, за когото знам само, че ще е психолог. Любовната история на леля Беки и помощника на Мерседес към края на филма ли се случва, защото знам, че тя се влюбва в рибар.

# 123
  • Мнения: 2 474
Добър ден,Дами!

Таня Hug,добре дошла!
Здравейте! И аз гледам филма и ми харесва, макар любовната история на Дамян и Марина да ми е леко скучна.
ее ти уби всичко детско в темата с това изречение Joy Joy Joy,шегувам се разбира се,даже е още по-добре да има интерес и към другите сюжетни линии,не само към любовно-еротичната на главните герои Laughing Laughing Laughing



Текстът тук съдържа малко спойлер и въпроси, който иска да не чете. Може ли да ми кажете в скрит текст или беки букви какви качества на характера ще притежава Магдалена и нещо за нейния мъж, за когото знам само, че ще е психолог. Любовната история на леля Беки и помощника на Мерседес към края на филма ли се случва, защото знам, че тя се влюбва в рибар.

Айде сега спойлерче:Ами всъщност както бях писала някъде по-рано Магдалена е положитилен персонаж,но поради множеството лоши неща които са и се случили,в началото тя няма как да покаже своите качества.Всъщност през целия филм,тя претърпява един вид реабилитация,за да се превърне накрая в жена способна да се радва и цени истинските неща от живота.Когато Мерседес я намира,тя живее на улицата,след  като е избягала от сводника си,още от много малка е било злоупотребявано с нея от така наречените сводници и клиенти.Това я е направило студена, дива,и много силно мразеща майка си, за която дълго време мисли ,че именно тя я е продала и че тя е виновна за нейния ад.Магдалена доста дълго време от филма ще се държи отвратително с майка си  с две думи необуздано диване ,но както казах всичко това е вследствие на миналото и всичко става различно когато попада в център за алкохолици и среща въпросния терапевт,които се играе от колумбиеца Маурисио Енао(ако това ви интересува).За него може пък да се каже че е пълна противоположност на Дамян- много внимателен,грижовен,изискан,така да се каже мъж,за който да плачеш не е признак на слабост,а на сила,много фин човек,както в поведението си така и в изказа си.Горе долу срещата им е превратна точка в отношението на Магдалена,щом разбира че има и сестра вече както се казва живота и се осмисля и успява да се отърси от алкохолизма и от омразата и така май да поспра вече.За лелята само,Таня не знам откъде черпиш инфо ,но лелята си се задява само с Хосе през целия филм,там нещата са по лежерно поднесени,Леля Беки не си дава свободата лесно и това им е дерта през целия филм горе долу,сладури са обаче,хайде това от мен за сега!
и сега като се сетих,дали някоя от вас би била така любезна да ме светне как,аджеба,става това чудо скрит текст Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 124
  • Мнения: 7 538

и сега като се сетих,дали някоя от вас би била така любезна да ме светне как,аджеба,става това чудо скрит текст Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Привет,Таня Hug,Дами!

Катя,когато искаш да скриеш текста, натискаш иконката до мърдащото М/от първия ред/-нещото като полузакрит екран.

# 125
  • Мнения: 90
La_TempestadFAN, благодаря ти за отговора. Любовните сцени на Дамян и Марина не са лоши, но някак ми се вижда едно и също между тях( влюбени са, Марина се дърпа),макар да съм още в началото на 18 серия и да си призная прескачах малко последните серии. Харесвам Марина като характер, но ще разочаровам фенките на капитан Фабре. Такъв мъж за себе си не искам. Няма да го критикувам, за да не ви разваля настроението. Може ми мен ще ме грабне мъжът на Магдалена. Едно въпросче пак>Магдалена ще се влюби ли в Дамян, (ако да, как така харесва после нейния мъж,който е толкова различен от капитана)?

# 126
  • Мнения: 2 474

и сега като се сетих,дали някоя от вас би била така любезна да ме светне как,аджеба,става това чудо скрит текст Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Катя,когато искаш да скриеш текста, натискаш иконката до мърдащото М/от първия ред/-нещото като полузакрит екран.
Мерси,Исе  bouquet

Едно въпросче пак>Магдалена ще се влюби ли в Дамян, (ако да, как така харесва после нейния мъж,който е толкова различен от капитана)?
Скрит текст:
Не, отношенията им ще са си чисто по братски,освен при запознанството,когато той я обърква с марина,но на това не се отдава никакво значение за развитието на историята Peace

# 127
  • Мнения: 2 474
И като стана въпрос за Магдалена и нейния ухажор ето и тяхната песничка,за мен лично е по хубава от тази на дамян и марина Wink http://www.youtube.com/watch?v=QBCcs-mByyM

# 128
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
здравейте моми4ета  Hug

Таня, добре дошла  Hug
хубаво е 4е си на разли4но мнение, защо да не коментираш Фабре  newsm78 така се пораждат спорове и хубави коментари, вниква се в детайли, които не всеки забелязва, хубаво е да има и други мнения, пък и така ще ни сваляш на земята , когато се прехласнем по капитана  Joy Joy Joy

във връзка с тяхната любов, на мен това, което ми направи впе4атление е 4е отна4алото ни представиха един мъж, който не може нито една жена да го заинтересува, силен физи4ески и силен характер, не се поддава лесно, за него жените са обект за развле4ение, любов за него не същаствува, Но идва Марина и той се влюбва....вси4ко добре, но ми се искаше да се бори малко пове4е с 4увствата си и да не й признава толкова бързо, 4е е влюбен в нея, а пък и още по-бързо, 4е я оби4а  newsm78
ина4е, 4е Марина се дърпа..то няма как в такива сериали, някой от двамата да не се дърпа..или ще се дърпат, или ще има нещо, което ще ги разделя и не могат да са заедно, или ще има затвор и т.н.
аз ве4е съм на сериите дето Марина не се дърпа  Joy Joy Joy

само да питам...коментарите за сериите напред в спойлер ли ще ги слагаме  newsm78

стиганх до 25 еп, то този линк, като си пуснеш серия и след това следващата се пуска автомати4но...върви като на кино, серия след серия  Joy Joy Joy и в един момент се 4удиш до коя серия си стигнал  Joy Joy Joy

зна4и, още в следващата серия 21ва ще има целИвка  Joy няма това-онова  Crossing Arms
много ми харееса играта на Леви в църквата молейки се за Марина с насълзени о4и. страхотно го изигра.  Peace
в тези серии при4еската му е малко по уформена, малко поизкосен от страни и косата не му пада непрекъснато на о4ите, както в първите. Така определено по-ми харесва  Peace

# 129
  • Мнения: 2 474
Eто и едно интервю с бъдещия Валентин,защото има доста време докато се появи
http://tvnovellas.blogspot.com/2013/10/vie-pojelahte-mauricio-henao.html ми никак не елош Thinking Thinking Thinking

# 130
# 131
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Eто и едно интервю с бъдещия Валентин,защото има доста време докато се появи
http://tvnovellas.blogspot.com/2013/10/vie-pojelahte-mauricio-henao.html ми никак не елош Thinking Thinking Thinking

 Joy Joy Joy ама хи4 даже  Joy Joy Joy и отгоре на вси4ко живее на 20 мин от мен  Joy Joy Joy ако все пще живее там разбира се. А и отгоре на още по-вси4ко - целува страстно  Joy Joy Joy
блазе й на Химена....в един филм целувките на двама е изпробвала  Joy Joy Joy

# 132
  • Мнения: 2 474

само да питам...коментарите за сериите напред в спойлер ли ще ги слагаме  newsm78


За мен няма значение,Меги, но със сигурност има хора които няма да тръгнат да гонят дивото и ще си карат с нашия дублаж Joy Joy Joy,струва ми се по коректно Thinking

# 133
  • Мнения: 2 474
Eто и едно интервю с бъдещия Валентин,защото има доста време докато се появи
http://tvnovellas.blogspot.com/2013/10/vie-pojelahte-mauricio-henao.html ми никак не елош Thinking Thinking Thinking

 Joy Joy Joy ама хи4 даже  Joy Joy Joy и отгоре на вси4ко живее на 20 мин от мен  Joy Joy Joy ако все пще живее там разбира се. А и отгоре на още по-вси4ко - целува страстно  Joy Joy Joy
блазе й на Химена....в един филм целувките на двама е изпробвала  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy ех,ти обаче от толкова текст най важното си запомнила Joy Joy Joyами да ти кажа сложи ги трима,не забравяйте Ернан,ама нищо де колкото повече,толкова повече Joy

# 134
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Eто и едно интервю с бъдещия Валентин,защото има доста време докато се появи
http://tvnovellas.blogspot.com/2013/10/vie-pojelahte-mauricio-henao.html ми никак не елош Thinking Thinking Thinking

 Joy Joy Joy ама хи4 даже  Joy Joy Joy и отгоре на вси4ко живее на 20 мин от мен  Joy Joy Joy ако все пще живее там разбира се. А и отгоре на още по-вси4ко - целува страстно  Joy Joy Joy
блазе й на Химена....в един филм целувките на двама е изпробвала  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy ех,ти обаче от толкова текст най важното си запомнила Joy Joy Joyами да ти кажа сложи ги трима,не забравяйте Ернан,ама нищо де колкото повече,толкова повече Joy

да бе вярно и Ернан....оооо пък тоя Ернан снощи видях и другата му страст  Peace
Скрит текст:
тоя си има 4-5 жени4ки, които си го 4акат да се забавляват и по всяко време са готови за него, само не разбрах тази къща къде се намира? предполагам 4е е в Мексико  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт