До къде може да стигне човешката глупост

  • 5 771
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 865
45 години не може да забрави жената, която не му е пуснала?  Shocked Тоя куку ли е?

Не е куку, а по-скоро нищо по-хубаво от тази жена не му се е случило в живота. Не я забравя, защото той си я е доизмислил и създал както на него му харесва. Когато реалността е гадна може да си създадем и друга реалност.

подозирам, че случаят е по-различен. Той се е почувствал обиден от отказа на времето и е решил да я накаже като я зареже. И поради гордостта си не се е пробвал пак в разумен период от време. Изчакал е 45 години съдбата да ги срещне. За мен е куку защото наистина 45 години си е един загубен живот.  И то поради криворазбрана гордост. Не го намирам хич за нормално. А дали и защо не му се е случило да срещне др жена цели 45 години не мога да гадая - според мен и това е нереално. Ако е толкова невървежен сред жените би трябвало да си  го е знаел още докато е ходил с тази и не е логично да я зареже и то заради един отказ, а напротив - да продължи с опитите си докато не получи квото иска. А той хем невървежен, хем за нищо зарязва единствената дет му се вързала да ходи с него. Няма логика не усещаш ли. Освен да е много глупав, което пък пак е НЕнормална глупост

# 16
  • Мнения: 187

Изчакал е 45 години съдбата да ги срещне. За мен е куку защото наистина 45 години си е един загубен живот. 

Абе чакал той Laughing Нищо не е чакал. 45 години си е живял живота и в един момент е срещнал любимата си баба. Какво е правил 45 години можем само да гадаем, но бас ловя, че не е висял като кукувица в мисли за нея.

# 17
  • Мнения: 60
Моята баба ми е разказвала подобна история, от нейното време, родена е в края на 30-те години.

Нейна братовчедка, вече омъжена за много добър човек, се влюбва в друг. Бяга с любовника си,
забременява от него. След това нейните родители я викат уж за прошка, уж са приели раздялата с мъжа и.

Карат я да абортира, връщат я при мъжа и с уговорката, той да и прости и никога, ама никога да не и натяква. И така аз я помня с мъжа и, той наистина беше много благ човек, но скучен.
А любовника и никога повече не се жени, нито има приятелка, остава сам.

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 08:11 от theressa

# 18
  • Мнения: 9 716
Тази история все едно за мои роднини е писана. На младини ги запознават, но момичето много стеснително и общо взето избягало. На 40 години пак се срещат и се женят. Разкошно семейство са били доколкото знам.

От гледна точка на днешния морал, наистина е странно да чакаш някого 45 години, но класиката говори друго.

Общи условия

Активация на акаунт