Пак за отслабването, ама тоя път - анкета

  • 3 276
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 980
Когато намалих кърменията - почнах да пълнения, но пак ям повече отколкото виждам по бедрата.  Mr. Green

# 61
Kърмя и си седя на същите килограми,даже качих 4кг след като родих. #Cussing out

# 62
  • Мнения: 581
Макар вече да не кърмя, включих се в анкетата с 1 глас за първата опция  Wink

# 63
  • Мнения: 136
Нищо общо няма кърменето с килограмите. Поне според моя кантар е така... Sad
А де да имаше, да имаше... Cry

# 64
  • Мнения: 48 023
изобщо не отслабвам,как го правите не знам
а апетит си имам,даже си  казвам че ще ми намалее кърмата ако не си хапвам от всичко,знам че не е така,но...

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Направо окльощавях, чудя се как да кача малко, но не знам доколко е от кърменето, или от носене на бебето почти постоянно и други домашни работи  Rolling Eyes

# 66
  • Мнения: 559
Аз смъкнах с раждането и малко след това 10кг. и от тогава не мърдам,ям нормално,но май ще трябва да почна да се ограничавам малко.

# 67
  • Мнения: 120
Аз пък ям много и отслабнах. Ужас просто! Прекалено съм слаба. Познати започнаха да ми подхвърлят, да не би да съм болна от анорексия TiredБебчо е вече на 9 месеца и аз целенасочено му заместих 3 дневни хранения за да отнема от тялото си малко от "бремето" производство на кърма. Така поне спрях да отслабвам и майче съм качила 1 кг. Но за ръст 1.70 -49/50кг. са направо нищо.  ooooh! Мечтая си да кача 5 кг. smile3514

# 68
  • Мнения: 2 494
Гласувах с последната опция. Преди да забременея бях 56, влязох да раждам 74, излязох от болницата 68, после съм свалила още 3. Сега от 5 месеца си стоя 65 и това е. От 2 седмици не кърмя на всяко хранене, а само сутрин и вечер, но няма никаква промяна в кг. След като отбия малката, ще пробвам с диета Sick иначе нямат сваляне-9-10 кила съм отгоре!

# 69
  • Мнения: 96
  Забременях 46 кг, влязох да раждам 55 кг и два месеца след раждането пак бях 46 Sad, а съм висока 172см. Още съм си толкова, ако не и по- малко, та не знам дали е от кърменето ( мързи ме да ям ) Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 379
Гласувах с последната опция, но не е съвсем вярно, тъй като отслабнах доста, но от една година насам заковах на едни килограми и не мога да сваля повече, а имам цели 10 кг за сваляне още Sad

# 71
  • Мнения: 911
И аз гласувах за последната опция, макар никак не ми се иска да е така...Изобщо не мога да се ограничавам, гладна съм и толкоз!! #Cussing out

# 72
Незнам за вас но аз напалнях след раждането с 5 кг преди да радя бях стигннала 75 кг а сега сам 78 направо се таркалям хем се ограничавам колкото мога нарраво ужас Crazy Crazy Crazy

# 73
  • Мнения: 1 283
Според мен всичко е от ЕГН-то Tired
След като родих сина ми ядях все ядно имах дупка в корема и за две седмици станах по-слаба от преди забременяването.Сега ям нормално,понякога се ограничавам,но няма мърдане,дори качвам по малко! Close

# 74
  • Мнения: 739
от нова година ограничих сладкото, напоследък изобщо не ям хляб, повече течности, салатки, и спорт, разбира се  Laughing. Много съм очарована от резултатите и намалял целулит. Смятам да продължавам така. За щастие този вид диета /ям малко/, не пречи на кърмата. Предполагам при всеки е различно. Най-трудно се отслабва зимата. Забелязала съм април-май като период за най-лесно отслабване. Успех на всички  Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт