Спечелете играчка Thinkle Stars™

  • 21 481
  • 257
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 34
За моята дъщеря бих избрала играчка номер 4 .Тя е на 3,5 год. и вече разпознава някои от буквите,затова мисля ,че тази играчка е най-подходяща за нея !

# 46
  • Мнения: 42
Моята малка госпожица много обича приказки, за нея бих избрала N1 IPEN Разказвач на Приказки Heart

# 47
  • Мнения: 32
Моето момче,което декември ще навърши 3г.много би се радвало да получи като коледен подарък разказвач на приказки.

# 48
  • на 90 км от морето
  • Мнения: 298
Моят избор се свежда до следното:
-  IQ Игра с въпроси - за голямото ми момче, което е първокласник и обича да научава нови и полезни неща, тази игра ще му покаже по различен начин света и ще му поднесе информацията по забавен и нетрадиционен начин.
- Таблет с азбука - за малкия ми малчуган, тъкмо по-лесно ще възприеме нещата и понеже искаме таблет за игра, то това ще е 2 в 1 - играчка, с която ще научи азбуката.

Благодаря за възможността   bouquet

# 49
  • Мнения: 12
Избирам:
Предложение 5:  Интерактивен Буквар
Страхотна играчка, която би за зарадвала всяко дете, както и моето любознателно момиченце на 3 години. С нея ще успеем да научим по лесно буквите и думите Simple Smile)

# 50
  • Мнения: 39
Синът ми би се зарадвал на предложение 3: IQ Игра с Въпроси.Играта е интересна,забавна и любознателна!

# 51
  • Мнения: 1
Ние бихме избрали 1:IPEN Разказвач на приказки защото смятаме че е най-подходящ за малки деца като нашето.

# 52
  • sofiq
  • Мнения: 111
Здравейте за моя син който ще стане на 1 год много скоро бих избрала 1:  IPEN Разказвач на Приказки , защото той много обича да му чета, а играчките ви са страхотни ние вече имаме моя първи таблет Simple Smile

# 53
  • Мнения: 6
За дъщеря ми, която е на 2 годинки, бих избрала N1 IPEN Разказвач на Приказки! Това е любимото ни занимание преди сън, така че ще ни бъде от полза! Успех на всички!  Hug

# 54
  • Мнения: 8 242
Предложение 3: IQ Игра с Въпроси определено - за синът ми, който е на 7. Другите са бебешки за неговата възраст.

# 55
  • Мнения: 1
За нашата възраст и предпочитания мисля, че номер 5 най-добре ще ни пасне! Simple Smile
Предложение 5:  Интерактивен Буквар

# 56
  • Мнения: 2
за Коледа бих искала да подаря на моята принцеса която е на 2 год
 1 IPEN Разказвач на Приказки,защото тя много обича приказките а сега има много по лесен начин да ги слуша.

# 57
  • Мнения: 58
Здравейте.

Харесах 3. IQ Игра с въпроси

Защо?
Защото, както пишете, с тази игра детето, и цялото семейство, ще се забавляваме, ще научаваме нови неща и ще проверяваме знанията си за космоса, застрашените животни, птици, морски обитатели, правопис, математика, логически игри, национални забележителности, флагове, географски карти, световни костюми, пътни знаци и още много.

# 58
  • Мнения: 1
За моята малка принцеса това е най-доброто Таблет с Азбука

# 59
  • Мнения: 3
За моя малък бонбон Илиян -1г. бих избрала Предложение N4 - Таблет с азбуката, защото той е изключително любознателен и с голямо желание се мъчи да повтаря буквичките и думичките, които му се повтарят. Мисля, че тозитаблет ще му помогне в проговарянето и научаването на азбуката.  Simple Smile Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт