Гласуване за спамаджия на форума за година 2013-та

  • 4 625
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мамасита, от къде намира толкова енергия да ражда подобни умотворения, сигурно за друго не и остава  Grinning

# 16
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Анди не виждам какво прави тук .Още се колебая Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 770
Тук гласувах бързо - Мамасита Peace

# 18
  • Мнения: 2 804
Андариел - умна, но моооогословна, по -найсет поста на тема, докато не остане опонент. Не знам кое е по-вярно - убеждава ли ги или ги омаломощява.  Wink

# 19
  • Мнения: 2 457
Вилико, но е положителна номинация. Забавно ми е как е на всяка манджа мерудия, а и пише доста смешно, а и ми е приятна  Peace

# 20
  • Мнения: 14 654
За Тroy гласувам, viliko също спами, ама нещо не ми се гласува за нея, няма всяка година да взима награда.

# 21
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Това ми прилича номинация за зацикляне  Laughing

# 22
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Като бивш спамър  Sunglasses подкрепям изключително симпатичната ми Г-жа Бюфе...  Crazy

# 23
  • Мнения: 1 110
Вилико, но положително, не е дразнещо присъствие.
Мамаситата не съм я засичала често, съвсем наскоро ми направи впечатление. ПО- скоро е дървен философ.
 

# 24
  • Мнения: 3 242
Честно, не разбирам тази категория? Ако може малко разяснения  Peace
Смам за мен е нещо, което няма връзка с темата или някакви реклами ...а това, че на някой не му харесва какво пишат номинираните е съвсем друга работа  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 110
Troy  теб те мяркам често, но винаги си по темата. И винаги са издържани постове, не знам какво правиш в тази категория.  Peace

# 26
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Аз го приемам като да сипеш глупости на килограм, ей така, от лиготийка, без връзка.  Joy

# 27
  • Мнения: 3 242
Аз го приемам като да сипеш глупости на килограм, ей така, от лиготийка, без връзка.  Joy

По твойта логика добре би се вписала в обстановката тогава  Joy
Честно казано, адски тъпа категория и не мисля, че която и да било от номинираните, можеш да охарактеризираш като пишеща глупости или лигавеща се.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 110
Спам за мен е примерно да отидеш в подфорум, където ти се броят мненията и да напишеш по едно изречение в последните 100 теми.  Mr. Green Но никой от номинирате не ми е известно да го е правил.

Тук май се има предвид някой, който се изказва често и със сравнително кратки постове.
Всеки го разбира по различен начин.
Лизет спами, но според мен тя си е по дифолт пързалка, така че от гореизброените Вилико, но напълно положително посочвам.

# 29
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Аз го приемам като да сипеш глупости на килограм, ей така, от лиготийка, без връзка.  Joy

По твойта логика добре би се вписала в обстановката тогава  Joy
Честно казано, адски тъпа категория и не мисля, че която и да било от номинираните, можеш да охарактеризираш като пишеща глупости или лигавеща се.  Peace

Ми явно не съм бивша тогава. Crazy:

Глупости в смисъл не някакви неприятни глупости, а просто лафче, не особено по темата.

Оф, не мога да го обясня...

Общи условия

Активация на акаунт