Гласуване за спамаджия на форума за година 2013-та

  • 4 632
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 242
Ми земете го изяснете първо и тогава да гласуваме  Peace

# 31
# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Ми земете го изяснете първо и тогава да гласуваме  Peace

Е, кво да изясняваме толкова? То тази категория да е проблема. Ти не виждаш ли, че всеки гласува както му хрумне - еди коя си, ама положително, еди кой си, ама отрицателно, този какво прави тук, онзи какво дири там? Laughing

# 33
  • Мнения: 1 117
Ми земете го изяснете първо и тогава да гласуваме  Peace

Е, кво да изясняваме толкова? То тази категория да е проблема. Ти не виждаш ли, че всеки гласува както му хрумне - еди коя си, ама положително, еди кой си, ама отрицателно, този какво прави тук, онзи какво дири там? Laughing

 Joy Joy Следователно да няма сърдите накрая,  да препрочетат мненията, може и дразнителите да са положителни Laughing

# 34
  • Мнения: 3 242
Ми земете го изяснете първо и тогава да гласуваме  Peace

Е, кво да изясняваме толкова? То тази категория да е проблема. Ти не виждаш ли, че всеки гласува както му хрумне - еди коя си, ама положително, еди кой си, ама отрицателно, този какво прави тук, онзи какво дири там? Laughing

Те всичките категории, хвани едната блъсни другата ...толкова негативност събрани на едно място не бях виждала. Някои са трупали цяла година за да кажат на някой, че бил много противен... Ако това е била целта на номинациите, браво! Адмирации за постигнатото!   Peace
 

# 35
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
За какво, за спамер ли?

# 36
  • Мнения: 6 713
Mamacita Bandida.

Харесвам я, но вече знам къде какво ще напише и без да го прочета.

И аз я харесвам, чак се учудвам че е спамаджия. Къде по изявени дами има! Simple Smile
Дали има личен блог?

# 37
  • Мнения: 4 785
Г-жа Бюфе..ааа Букет - без негативен отенък в номинацията  Grinning Имаше един период, в който пускаше теми на килограм и през около минута до минута и половина  Crazy Темите, разбира се, не бяха с някаква тематика, най-често бяха точно петминутки. Затова - глас от мен  Peace

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 37 758


Тук май се има предвид някой, който се изказва често и със сравнително кратки постове.


И аз така го разбирам. И по-скоро често и навсякъде, като  50% от включванията са меко казано неадекванти и не по темата. Ей така, да се запише. Пък казаното.... ooooh!
И според мен Мамасита не е за тук.Нито за злобар или там за каквото друго негативно беше номинирана.Напоследък и Вилико не я срещам много, дали тя е разредила включванията, или аз, не знам, но нейното поне за мен си е спам.

# 39
  • Мнения: 4 569
И аз така го разбирам. И по-скоро често и навсякъде, като  50% от включванията са меко казано неадекванти и не по темата. Ей така, да се запише. Пък казаното.... ooooh!
Това е оная с подписа с оченцето. Че и си оцветява мненията, ако някой ги е пропуснал.

# 40
  • Мнения: 3 242
В случая с мамасита трябва да бъде, дълги и неразбрани постове  Peace което е също толкова досадно, колкото и пост от 2 думи Wink

# 41
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
И аз така го разбирам. И по-скоро често и навсякъде, като  50% от включванията са меко казано неадекванти и не по темата. Ей така, да се запише. Пък казаното.... ooooh!
Това е оная с подписа с оченцето. Че и си оцветява мненията, ако някой ги е пропуснал.

 Laughing Коя бе Естел, те знаеш ли колко ги оцветяват...явно си попаднала само на една Hug
Трой, нищо не разбираш ти, на Мамасита постовете винаги имат 2-3-4 смисъла, просто трябва да се вникне в тях. Laughing

# 42
# 43
  • Другата България
  • Мнения: 37 758
 newsm78 Признавам, не помня да съм я срещала.

# 44
  • Мнения: 2 070
Тук сте уцелили десятката Laughing
Макар, че Букета е цвете
нея я  чета с удоволствие

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт