Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-3

  • 71 155
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2
Направо съм потресена #2gunfire
Как е възможно!!!
Бременните са толкова чувствителни, срамота!!!
Аз като бях бременна, се следях при д-р Михова и се ядосвах като си запазвах час след 2 седм,че няма ранен час( тогава се чака по малко Wink). Ако бях се бременна,направо незнам. Аз преносих една седм и трябваше всек иден да ходя при докторката,направо незнам сега какво правят тези пациентки  newsm78

# 736
  • Мнения: 70
Направо съм потресена #2gunfire
Как е възможно!!!
Бременните са толкова чувствителни, срамота!!!
Аз като бях бременна, се следях при д-р Михова и се ядосвах като си запазвах час след 2 седм,че няма ранен час( тогава се чака по малко Wink). Ако бях се бременна,направо незнам. Аз преносих една седм и трябваше всек иден да ходя при докторката,направо незнам сега какво правят тези пациентки  newsm78

сега сигурно ги вкарват в болницата горе. поне така си мисля.

# 737
  • Мнения: 3 404
Звезди, а кой е нечувания newsm78
Като Ви чета, направо се отчайвам...
Д-р Георгиев да беше,не съм го чувала до сега,да е някакъв нов.Тъмна и мътна с тия часове,1 година се чака за АРТ ,на тия нерви да забременеем и като стане сме направо на произвола.
дано нещо не ме отменят като дойде времето,това почнах да си мисля вече и аз  ooooh! .И мисля вече да ми е последно посещение в клиниката след втората фетална.

# 738
  • Мнения: 2 343
Само като разберат, че си пациент на Сигридов и те отсвирват за Михова, директно ти казват няма часове  Mr. Green така стана  и с мен. Като мине прегледа при Игнатов ще споделя!

# 739
  • София
  • Мнения: 10 698
На мен не са отказвали час за Михова, 2 пъти се наложи,когато него го нямаше.

# 740
  • София
  • Мнения: 2 626
Вече отказват. И д-р Сигридов го каза- Михова не ви иска:) Може би са и достатъчно нейните пациентки.

Последна редакция: пт, 31 яну 2014, 22:43 от BettyBoop

# 741
  • София
  • Мнения: 10 698
К'во са се изпокарали толкова бре newsm78

# 742
  • София
  • Мнения: 2 626
Е, може просто жената да не иска да поема още пациенти. И на нея сигурно и идва на нагорно. То май за всички лекари в клиниката се отнася. Темпото е убийствено.

# 743
  • Мнения: 190
Аз писах, на имейла, на сайта им, във ФБ страницата им затова имаше отзвук, ама дано и да се промени нещо. Хубава болница такива неща да се случват странна работа

# 744
  • София
  • Мнения: 16 691
Ако ми полазят по нервите още малко, ще влезна при Стаменов... Да видиме кой кого не иска за пациент...

# 745
  • Мнения: 11 477
Ванче, никой няма да ти кажа "не те искаме за пациент", ще ти кажат, че графикът й е пълен и да се запишеш при някой от другите доктори. Не виждам как Стаменов ще помогне в случая.

# 746
  • София
  • Мнения: 16 691
Е, Моме, ако Стаменов не може- не виждам кой.
А и имам прясни такива случаи...
То и на Сигридов графика беше все пълен, ама винаги се намираше място за някой извънреден...

# 747
  • Мнения: 2 808
Според мен клиниката трябва да излезе със съобщение, че д-р Сигридов напуска. Да се каже кой д-р ще е заместващ, за да знаят хората и ако искат да се записват при него.
Ако д-р Михова или друг лекар имат по 100 пациентки и това е предела на възможностите, за да е добро обслужването, по-добре е да не си 120 пациетка, за да те подхвърлят както си искат.

# 748
  • София
  • Мнения: 16 691
Не ми се струва нормално нов пациент на клиниката да има право да си запише час при Михова, а пациент от 100 години да не може да се запише при нея, само, защото е ходил няколко пъти при Сигридов...
Пациентките на Сигридов явно наистина са прокажени newsm78 newsm78

# 749
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Момичета, кой беше телефонът на който казваха колко е закъснението при някой от докторите. Не го виждам на първа страница затова питам. Да не би да са го закрили.

Общи условия

Активация на акаунт