обадиха ми се за дете - какво се прави сега

  • 15 134
  • 190
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 487
Искрено ти желая това да е твоето бебче  bouquet  bouquet

Успех Мира newsm10

# 31
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 105
Късмет Мираа! Отивай с мисълта, че това е твоето бебче. Но не се отчайвай, ако веднага не го приемеш като твое собствено дете. Това идва с времето. Стискам палци.

# 32
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В КОЛКО ЧАСА ТИ Е СРЕЩАТА?

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
Късмет, Мира! Това ще е твоето бебче  bouquet

# 34
  • Мнения: 256
Успех !И ние чакаме заедно с теб! Peace Peace Peace

# 35
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Късмет, Мираа.
Вярвам, чме ще мине добре и срещата и вярвам, че това ще е твоето бебече.

Dino знаеш ли, така ме трогна и разплака твоята история. Много. Просто нямам думи да ти опиша. Аз и преди съм чела за това, че сте осиновили две деца и ти се възхищавах. Но сега като разказа всичко - плаках... за това, че има такива добри хора като теб и мъжа ти, затова, че например моето мрънкане как ще се справя с две деца е направо смешно пред вашата смелост. Смелостта не просто да отгледате две деца, а да сте готови да ги гледате КАКВИТО и да са те. На това не са способни дори някои кръвни родители, камо ли осиновители. Господ да ви благослови - цялото семейство. И тъй като няма да забравя твоето грозно патенце - моля те дай линк към снимките защото не се отварят. Целувки и дано има повече родители като вас - независимо родни или осиновители!

# 36
  • Мнения: 358
Срещата е в 15ч в отдела и след това в дома. Вече зная че тя е най-хубавото бебе там. Със светла косица и очички и вече се усмихва. От семейство което има 3 големи деца. Нямам търпение да я видя с очите си и да я нацелувам навсякъде. Joy

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Здравейте момичета!
За първи път влизам в този форум и направо в тази тема  - разплаках се. Това, което правите е прекрасно - прекрасно е да се вземе и отгледа дете и да му се даде шанс в живота! И аз някога исках да си осиновя, но така се случи, че няма да мога - не че ми липсва желание, а просто живота е тежък и с две деца, аз имам три , а какво да говорим за повече.
Успех на всички !!!
Успех утре и на Мира - пожелавам ти да ти трепне сърцето от първото виждане с ТВОЕТО бебче!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Dino,твоята история ми върна спомените от посещенията в дома,когато взимахме Ваня!Разплака ме историята ви  Two Hearts защото знам какво е и защото не всеки би постъпил като вас!Браво smile3501!Много хубаво сте постъпилиИ аз бих те помолила да пуснеш нов линк със снимките,че на онзи нещо не се получава!Ще се радвам да се запознаем yes
miraaaa newsm10 днес е   smile3541 големият ден  newsm51

# 39
  • Мнения: 1 652
Miraaa, стискам ти палци и аз! Ще чакам с нетърпение за новини! Дано да са хубави!

# 40
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Срещата е в 15ч в отдела и след това в дома. Вече зная че тя е най-хубавото бебе там. Със светла косица и очички и вече се усмихва. От семейство което има 3 големи деца. Нямам търпение да я видя с очите си и да я нацелувам навсякъде. Joy

О мила това е страхотно. Да не забравиш да пуснеш снимки. Всяка от нас изживява заедно с теб тези прекрасни мигове, даже мъничко ти завиждам. Иска ми се да дойде и моя ред, но ще трябва да почакам поне още 2г. до тогава. Нямам търпение да дойде 3ч. ще се моля за теб!

# 41
  • Мнения: 358
На шестото небе съм. Тя е най-хубавото бебе. Малка сладурана със светли очички. Родена е 1.75  40 см. Сега е на 4 месеца и 2 дена и е 5,600кг и 54 см има големи бузки и игриви очички. Вече гука и дава усмивки. Оставиха ни с нея около 30 мин.  Аз малко се изложих потекоха ми сълзите а то милото през цялото време ми се усмихваши и за мое най-голямо щастие не усети че съм притеснена и не се разплака/най-големия ми страх/. Таткото е много щастлив и малката просто го грабна. Трамбова в къщи като парен локомотив и за 24 часа може да изтърка килима. До 20-30 дни ще е вече в къщи. Ще се казва Димана на татко си Димчо.
Това е за моята дъщеричка.

# 42
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
На шестото небе съм. Тя е най-хубавото бебе. Малка сладурана със светли очички. Родена е 1.75  40 см. Сега е на 4 месеца и 2 дена и е 5,600кг и 54 см има големи бузки и игриви очички. Вече гука и дава усмивки. Оставиха ни с нея около 30 мин.  Аз малко се изложих потекоха ми сълзите а то милото през цялото време ми се усмихваши и за мое най-голямо щастие не усети че съм притеснена и не се разплака/най-големия ми страх/. Таткото е много щастлив и малката просто го грабна. Трамбова в къщи като парен локомотив и за 24 часа може да изтърка килима. До 20-30 дни ще е вече в къщи. Ще се казва Димана на татко си Димчо.
Това е за моята дъщеричка.
Мира да ти е честита малката принцеса Димана.Да ви носи много радост и щастие. Grinning
Сега видя ли,че заради тази хубава усмивка с която твоята дъщеричка те е дарила днес си е заслужавало чакането.
Успех ви пожелавам.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Мира, честита ви дъщеричка!!! newsm51 newsm51 newsm51
Да ви е жива и здрава принцеса Димана и всеки ден да е толкова щастлив, колкото днешния!!!
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 44
  • Мнения: 1 652
Miraaa, много се радвам за вас. Дано да ви донесе пълнотата за която мечтаете! Ще има много грежи хи тревоги , но и мно-о-о-ого радост! newsm44 Дано сте много щастливи тримата! Димана е много хубаво българско име! Поздравления!

Общи условия

Активация на акаунт