обадиха ми се за дете - какво се прави сега

  • 15 136
  • 190
  •   1
Отговори
# 75
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Делото ни е на 28.02 вторник и ще можем да си вземем бебока на 8 март. Не е ли това най-хубавия подарък за мама !!!!!!!!!!!!!
Бог ти подари най хубавия подарък. Много се радвам за теб.

# 76
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Мираа, много, много се радвам за вас. Сега 8 март ти става двоен празник - на жената и МАЙКАТА и втори рожден ден на Димана.  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 042
Това се казва чудесна новина! Hug Ще бъде истински 8-ми март за теб!
Дарете любов, радост и подкрепа на вашето детенце!   bouquet

# 78
  • Мнения: 398
Честито Мира!
Пожелавам ти цялото щастие на Земята.Бъдете здрави!

# 79
  • Мнения: 8
Chestito Miraa.Mnogo se radvam za teb!Da imash nai-hubaviat 8-mi Mart  :bouquet:Da ti e jiva i zdrava malkata Dimana i da ti nosi samo radost v tozi jivot.Badete shtastlivi.

# 80
  • Мнения: 861
Мираа честито и от мен!  bouquet
Случайно видях темата ти, до сега не съм писала тук, но много ме развълнува!
Много здраве, усмивки, базсънни нощи Wink /и без тях не може/ , игри и емоции ти желая!
П.П. Как мина делото днес? Стискам палци.

# 81
  • Мнения: 358
Делото мина !!!!!!!! Вече си е нашата звездичка !!!!!!!!! На 8 март ще си е в къщи !!!!!!

# 82
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Делото мина !!!!!!!! Вече си е нашата звездичка !!!!!!!!! На 8 март ще си е в къщи !!!!!!
Miraaaaaaa това е страхотно! Предполагам, че нямаш търпение да дойде 8, скоро е не се притеснявай.

# 83
  • Мнения: 1 652
Мира, предстоят ви много сладки мигове!спомням си себе си преди почти три години. Знам какво ти е. Аз загубих гласа си от радост, емоции, стрес и не знам как да го нарека!
Да ви е честита щерката и да те направи една щастлива мама! 1stroller  bouquet

# 84
  • на път
  • Мнения: 2 804
Делото мина !!!!!!!! Вече си е нашата звездичка !!!!!!!!! На 8 март ще си е в къщи !!!!!!
Предстоят ви мнооого много прекрасни моменти. Просто няма начин да скучаете. Казвам го от собствен опит - вкъщи имаме осиновено момченце вече 3 месеца и няма по-прекрасно нещо наистина!!! Преди една седмица мъжът ми ме пита  Laughing"И какво сме правили досега сами в къщи? С какво сме се занимавали?".
Да ви е жива и здрава дъщеричката!!!   bouquet

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Делото мина !!!!!!!! Вече си е нашата звездичка !!!!!!!!! На 8 март ще си е в къщи !!!!!!
Това е една наистина страхотна новина   bouquet Желая ти дните да минават бързо и на 08.03 да се гушкате вече вкъщи с малката Димана  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 7 242
Майче, много, много се радвам за вас. Да ви е жива и здрава дъщеричката и много, много да ви радва. Леле, след една седмица ще си я нагушкаш и нацелуваш твоята Диманка:D

# 87
много се радвам за теб!аз също съм го изживяла скоро и знам какво неземно изживявяване е.Grinning

# 88
  • Мнения: 3 089
разревах се като магаре.
да сте живи и здрави, мили майчета! вие и вашите дечица!
п.п. мира - ако желаеш, добре си дошла в отчетните форуми - при ноемврийките. децата ни са на една възраст - 4-5 месечни, и там мъдрим текущите въпроси - зъби, колики и пр.

Последна редакция: ср, 01 мар 2006, 13:24 от majceto

# 89
  • Мнения: 69
честита дъщеря
На всички вас , които сте осиновили и ще осиновите деца се възхищавам !Сигурна съм , че ще бъдете най - страхотните родители. Според мен истинският родител не е този , който ражда дете , а този , който го отглежда и го прави човек, който не спи по цели нощи , плаче и се смее заедно с детето си и му дава цялата любов на света.
Мира , желая ви много , много щастие и прекрасен живот заедно- ти , таткото и прекрасната ти Димана да бъдете истински щастливи   bouquet Hug Нацелувай я от нас. Ох разревах се ...

Общи условия

Активация на акаунт