Опасна красота (Eve Düşen Yıldırım) с Чаатай Улусой тръгва по Диема Фемили

  • 16 249
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0


Тя е красива, но красотата й е опасна. Толкова опасна, че предизвиква смут в новия си дом... В новия си дом, където двама мъже ще се борят за любовта й. Но каква е нейната вина?! И защо винаги тя трябва да е светкавицата, която пада в нечий чужд дом?! Това ще разберат зрителите на Диема Фемили от най-новия турски сериал „Опасна красота” („Eve Düşen Yıldırım”), по романа на Нахит Съръ Йорик „Падна светкавица в дома ми” („Eve Düşen Yıldırım”).

От 18-и ноември (понеделник) тръгва един от най-драматичните турски сериали на Show TV – „Опасна красота” („Eve Düşen Yıldırım”). Поредицата ще върви с епизоди всеки делничен ден, от 20:00 до 21:00 часа, точно преди старта на „Памуковата принцеса” („Beyaz Gelincik”), в ефира на Диема Фемили. Повторения ефирният канал ще излъчва от 19-и ноември (вторник), от понеделник до петък, от 15:00 до 16:00 часа.

„Опасна красота” („Eve Düşen Yıldırım”) съдържа общо двадесет и два оригинални епизода, в два сезона. В България общият брой серии ще е около четиридесет и пет. Драмата, заснета и излъчена през 2012-а година, е с участието на Гизем Карача, Ергюн Ючусу, Мурат Хан, Мехметджан Минджинозлу и Сузан Аксой в главните роли. Специално участие има и познатият ни като Емир Сарафолу от „Огледален свят” („Adını Feriha Koydum”) Чаатай Улусой. „Опасна красота” („Eve Düşen Yıldırım”) доскоро се излъчваше и в Македония, Пакистан и Гърция, където предизвика огромен интерес.

ИЗТОЧНИК: http://tvnovellas.blogspot.com/2013/11/18-2000.html

# 1
  • Мнения: 2 177
tigh благодарности за темата. Щом в този сериал участва Чаатай задължително ще се гледа.

# 2
  • Мнения: 10 989
странно защо са сложили това безмислено заглавие. Няма нищо общо с оригинала - Мълния, паднала върху дома. Но те си знаят.

Иначе не знам защо се акцентира на Чаатай Улусой, при условие, че главната мъжка роля е на Мурат Хан, а Чаатай почти не се появява в сериала. Заглавието на темата просто е подвеждащо.  Хванах малко от този сериал миналата година, даваха го по SHOW, но нищо особено. Участва и Биркан Сокуллу от "Ангели пазители" и "Малки тайни",  Седа Акман от "Да върнеш времето назад", "Опасни улици", "Ист.приказка", "Малки тайни" ....

А главната актриса се казва Гизем Караджа, не Карача
с участието на Гизем Карача, Ергюн Ючусу, Мурат Хан, Мехметджан Минджинозлу и Сузан Аксой  
И сериите по Диема Фемили няма да са 45. Това са измишльотини на блогчето, посочено за източник

promo: http://vbox7.com/play:431ffe6e8a

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 01:21 от diziler

# 3
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Харесва ли ви селриалът? Аз още нищо не мога да кажа, освен че са симпатични Моазес и Саит. Мурат Хан съм го гледала в игрални филми, много добър артист е, но не ми харесва физически.

Обаче много ме смущава това, че са първи братовчеди, а явно ще се вихрят любовни чувства помежду им. И в други турски филми е имало подобни връзки, изглежда, че за тях не е проблем.

Малката май не е много невинна, изглежда хитруша.

# 4
  • Мнения: 5 462
Гледах трите епизода по нова плей .Леко ми сладни .
А имената на героите в сериала са пълна потрес - Шеасте , Моазес ,Тъпар /което ми звъчи като тъпанар и прочие /.Още немога да ги запомня. ooooh!

# 5
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хаха, не е Тъпар, а Пънар. И Шаесте, не Шеасте.
Ми какво да ги правиш, турски имена. И на тях сигурно нашите имена им звучат потресаващо. Имах колега германец, много се чудеше на нашите имена - Димитричка, Цветанка, много шантави му се виждаха.

# 6
  • Мнения: 5 462
Хаха, не е Тъпар, а Пънар. И Шаесте, не Шеасте.
Ми какво да ги правиш, турски имена. И на тях сигурно нашите имена им звучат потресаващо. Имах колега германец, много се чудеше на нашите имена - Димитричка, Цветанка, много шантави му се виждаха.
Да и на мен не ми допадат Димитричка и Цецка . Mr. Green
Ок. Пънар да е , пак си ми звучи като тъпанар.
Сериала засега ми е малко наивен , да видим по нататък .

# 7
  • Мнения: 2
По-голями бяха очакванията ми за филма, дано поне не е безкраен  Crossing Arms И какви смешни персонажи само  Laughing - двамата братя бизнесмени все едно жени не са виждали, а неустоимата Муазес идваща от Измир (голям град) се държи, като невиждала  Sick.

# 8
  • Мнения: 5 462
Оххх гледам 5 серия .. това ще да е комедия .. hahaha Joy

# 9
  • Мнения: 14 571
Оригиналните епизоди са 22,което значи,че българските ще са наистина около 45. Simple SmileИ аз не съм във възторг от видяното..Даже Моазез леко ме дразни с държанието си с братовчедите newsm78

# 10
  • Мнения: 10 989
Оригиналните епизоди са 22,което значи,че българските ще са наистина около 45. Simple Smile

Нищо не значи. Как го реши, че ще са 45? По инфото на цитираната статия в първия постинг ли? Та в нея пише, че главен персонаж е Чаатай Улусой, че чак и на заглавие на темата е изведено. Същото девойче, които си изчислява в главата кое колко серийки е (все едно като да хванеш с метър или линийка и да си пресмяташ), същото момиче преди правеше какви ли не прогнози за други сериали, да не говоря какви безумия бяха около "Мечтатели", че чак изчисляваше за 3 месеца напред точно на коя дата ще свърши по БТВ, само дето БТВ я изненада, хаха. Но в блогчето си пише безумиците си, а хората й се вързват.
Наслаждавайте се на филма. Колкото серии е... толкоз. Важното е, че го дават, нищо че е с такова измислено заглавие..
Мурат Хан е добър актьор

http://vbox7.com/collection:1981845

# 11
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Аз го гледам, по липса на друго в този час. Не е кой знае какво, ама става. Харесва ми как играе снахата.
А батко ви Намък как се притесни снощи за жените си, не знае коя по-напред да пази от колегата Халил - жена си ли, братчедката ли. Този Халил ще излезе и той някаква гадина явно, Ахмед не случайно не го харесва.
Предполагам, че ще се наложи да платят пластичната операция на онази досадница Пънар. Ама няма как.

Единственото, което ме притеснява е, че не мога да се зарадвам на тази любов между братовчеди, пък обичам любовни истории.

# 12
  • Мнения: 14 571
Чаатай има много малка роля,но името му се споменава при промоциите,за привличане на феновете.  Днес видях финала на филма! Никак не ми хареса! newsm78 Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 2
Тази Муазес е ужасно нагла лъжкиня, а пък глупавите и роднини така са заслепени от нея, че не могат да видят очевАдното  hahaha
Мурат Хан е newsm74

# 14
  • Мнения: X
а има ли ги някъде епизодите с превод на български

Общи условия

Активация на акаунт