Опасна красота (Eve Düşen Yıldırım) с Чаатай Улусой тръгва по Диема Фемили

  • 16 257
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 462
а има ли ги някъде епизодите с превод на български
В нова плей са закачени за определен период от време.Търси в сериали.

# 16
  • София
  • Мнения: 489
Аз още не мога да преценя дали несъзнателно го прави Моазес или съвсем осъзнато, но мисля, че е второто. Изгледах последния епизод на турски Grinning не че зная езика, от любопитство. Та вече съм сигурна, че малката е голяма лисица.

Наистина, някъде могат ли да се открият преведени? Ако имате идея, може ли линк Simple Smile

П.С. Малката не е толкова хубава, да бяха сложили Берен Саат, ама на тях им трябва лисица физиономийка. Иначе женения братовчед ми е много смешен - хем роднини, хем стар, хем женен, обаче за младо копнее..

# 17
  • Мнения: 2
И аз погледах малко фрагменти от серии напред. Тази хитруша доста им омотава главите на братята  hahaha
Според мен са избрали точната актриса да изиграе ролята на Муазез, рядко се среща такава отблъскваща физиономия, мазна, ехидна, лукава и т.н.
Много са ми интересни сценаристите на Турските сериали, представят мъжете си много оправни в бизнеса, управляващи големи фирми, а в личния живот - пълен провал. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 5 462
И като вързани на сиджир са мъжете.

# 19
  • Мнения: X
Маузес е симпатична,но вече се очертава ,че осъзнато  е гадничка.Странно ми е това влюбване на първи братовчеди,мислех се че ще излезе,че не са братовчеди,но няма какво да се гледа,а ми се иска някой разтоварващ сериал,но това влюбване между братовчеди...,не ми допада

# 20
  • София
  • Мнения: 489
Набързо изгледах всички серии, макар и на турски. Някои думи разбирам, но рядко  Laughing като цяло ми се изясни картинката, но...

Скрит текст:
няма никакви горещи сцени, нищо особено. За 2 целувки се избиха....наивничко и скучно за съжаление. Финала не ми стана ясен, тоест когато тя стои сама и тръгва с някакъв мъж, накъде отиват и какво ще прави не стана ясно за мен.

Общо взето сериала е загуба на време от това, което видах. А изглеждаще обещаващ.

# 21
  • Мнения: 14 571
На това му казват "Отворен край" Според мен ще стане уличница  Mr. Green Според други,може да се очовечи!? newsm78

# 22
  • Мнения: 2
Набързо изгледах всички серии, макар и на турски. Някои думи разбирам, но рядко  Laughing като цяло ми се изясни картинката, но...

Скрит текст:
няма никакви горещи сцени, нищо особено. За 2 целувки се избиха....наивничко и скучно за съжаление. Финала не ми стана ясен, тоест когато тя стои сама и тръгва с някакъв мъж, накъде отиват и какво ще прави не стана ясно за мен.

Общо взето сериала е загуба на време от това, което видах. А изглеждаще обещаващ.
Аз не можах да намеря цели серии, може ли линк. Благодаря   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 489
Да, разбира се. http://www.harikadizi.net/category/eski-diziler/eve-dusen-yildirim/

Относно края....

Скрит текст:
според мен по и приляга да стане уличница като гледам как без усилия /буквално нищо не е направила/ и остави една жена вдовица, един човек прикован към инвалидната количка, другия в затвора,  и 4-тия в гроба.

Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 17:00 от bbrillliantt

# 24
  • Мнения: 5 462
На това му казват "Отворен край" Според мен ще стане уличница  Mr. Green Според други,може да се очовечи!? newsm78
Еми каквато майката , такава и дъщерята .. Tired

# 25
  • София
  • Мнения: 489
Въпреки всичко, аз все още не я възприемам като напълно отрицателен персонаж. Все пак не е виновна, че е красива /уж/. В момента в който я видяха, братовчедите хлътнаха, а лелята изпита женска ревност. Тя не е виновна за това. Просто се опита да се възползва от интереса на мъжете, разбираемо. Но накрая и тя и другите уцелиха късата клечка. Не мисля обаче, че нещата можеха да бъдат различни. Все пак за мен най-виномни са братовчедите, които въпреки роднинството не се поколебаха на и хвърлят очи постоянно...

# 26
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Доколкото разбирам от коментарите ви, ще е гаден сериал. Жалко.
Но не може да се отрече, че засега момичето се опитва да се държи почтено, отблъсква братята, ама те наистина като невидели налитат. И не само те - всички мъже тръгват след нея като куче след кренвирш .
За мен актрисата се справя с ролята си много добре, макар да е толкова млада.

# 27
  • Мнения: 14 571
Eeeee да,не е виновна,че е красива,но защо се облича така предизвикателно? Shocked Почти е гола.
Непрекъснато е до "батко Намък" и Саит, докосва ги..Личи си,че не е стока! Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 489
Е то няма как да не ги докосва, все пак са и роднини уж. Пък и заедно живеят, колкото до късите поли - то вече всяка втора така се облича. Не знам, според мен по-скоро умее да се възползва от ситуацията, но не ги съблазнява умишелно според мен. Освен на края на филма, поне от това, което разбрах на турски Grinning

# 29
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Айде пак жената виновна, съблазнявала ги! Ми на тях къде им е акълът, да не се оставят да ги съблазнява. Особено този, жененият, нито е на 15 години, нито е бавноразвиващ се. Коскоджамити холдинг управлява, пък не може да си събере акъла и да не се заглежда, където не трябва. Ми то като им е слаб ангелът, ако не е тази, друга ще е. Не оправдавам мъжете.

Общи условия

Активация на акаунт