Добре дошли, АВГУСТовски мами 2014!

  • 26 625
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Здравейте,след направен кръвен тест вчера и  EFP предния ден и аз се присъединявам към вас.Доколкото разбрах от мои приятелки,а и от вас тук още е рано за преглед при доктор тъй като нямало да се види нищо Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 3 565
Последният ми МЦ е на 1.11. и мисля да отида на лекар в седмицата 16-20 декември. Тогава би трябвало да съм вече 6+ г.с. и се надявам да видим направо сърдечни пулсации.
Не смятам да се филмирам с прегледи преди това, защото нищо съществено не може да се види.

# 47
  • Мнения: 0
А моя последен МЦ е бил на 22.10 време ли е вече да ходя на лекар Simple Smile

# 48
  • София
  • Мнения: 3 565
Колко дълъг ти е МЦ горе долу?

# 49
  • Мнения: 98
elenamiro, здравей!
По мои сметки значи си 5гс - можеш да отидеш да ти потвърдят бременност и да видите сакче и евентуално точицата, ако имаш търпение отиди другата седмица, ако не- може още тази според мен, аз ще ходя в петък и тогава ще ми е 8ми ден закъснение. По принцип ми е 1ва бременност и не мога да търпя като другите Simple Smile успех  Hug
тонисто, добре дошла в отбора   bouquet

# 50
  • Мнения: 0
Ами и на мен ми е първа и аз нямам търпение и мислех да ходя днес но ми казаха че е рано.Но какво пък ще отида може и да се види  Grinning

# 51
  • София
  • Мнения: 3 565
При всички случаи поне сакче ще се види, но сърдечна дейност най-вероятно - другата седмица.

# 52
  • Мнения: 98
Ами и на мен ми е първа и аз нямам търпение и мислех да ходя днес но ми казаха че е рано.Но какво пък ще отида може и да се види  Grinning

Отивай, колко дни ти закъснява, знам че е добре да има мин 10 дни закъснение.

# 53
  • Мнения: 0
Ами няма 10 дни,може би затова ми казват че е рано...ще изчакам и аз до петък да мине още някой ден Simple Smile

# 54
  • Мнения: 159
Здравейте,
Радвам се ,че отново мога да се похваля първо тук с моите :  EFP.Имам син на шест години и половина, и една неуспешна бременност в 12 г.с. Вчера си направих тест и показа положителен резултат.ПМ 30.10, но вчера не издържах и си направих тест.Да се надяваме че този път всичко ще е наред.Според калкулатора термин 06.08.2014 год.Пожелавам на всички ни да извървим целия път заедно, и да гушнем здрави дечица. Simple Smile Simple Smile

# 55
  • Мнения: 0
mama hrisi  здравей и честито.Успех и на теб  Grinning Grinning Grinning

# 56
  • Мнения: 49
И аз влизам при вас с  EFP. ПМ 25 октомври. След 3 дни закъснение видяхме двете черти. По калкулатор - термин 1.08.2014. Ще изчакам с прегледа при АГ. Само се чудя да си взема ли фолиева киселина.

# 57
  • Мнения: 98
И аз влизам при вас с  EFP. ПМ 25 октомври. След 3 дни закъснение видяхме двете черти. По калкулатор - термин 1.08.2014. Ще изчакам с прегледа при АГ. Само се чудя да си взема ли фолиева киселина.

 Hugс еднакъв термин сме! Според мен е хубаво да започнеш да приемаш ФК, кога смяташ да отидеш на 1ви преглед, виждам 2ра бременност ти е, затова си по-спокойна, не си като мен -  Crazy
стискам палци всичко да е наред до термин   bouquet

мама хриси,  Hug добре дошла

# 58
  • София
  • Мнения: 3 565
Тъй чудо хормоните, освен гаденето, много отрано ме подпочнаха. Вчера успях да се скарам с големия синковец (ама какво да правя като мразя посредствени изпълнения и глезене). Тази сутрин с мъжо, т.е. той се нацупи като му казах, че е доста несериозен за някои неща.
Добре дошли на mama hrisi и CabuHka. Mama hrisi, с теб живот и здраве ще се гоним по датите като дойде време да раждаме - и аз ще съм по това време.

# 59
  • Мнения: 49
PoCuHka, даже няма да съм на тази дата най-вероятно, а сигурно ще те изпреваря, защото 1вото ми раждане беше секцио по спешност, така че и това сигурно ще е секцио. green_dawn , и мен от рано ме залюшкаха хормоните, от както съм ги видяла 2 черти не спирам да рева и да си мисля всякакви глупости от рода на  - ама не е ли много рано, дали няма да пренебрегна едното дете за сметка на другото, ще може ли да се оправяме и ей такива всякакви чудесии. И от рано ми започнаха болките в кръста.

Общи условия

Активация на акаунт