По-вкусно и по-лесно с Philips Multicooker!

  • 201 890
  • 261
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 31 196
Здравейте, момичета!   bouquet
densi, какво ще кажете за сладкото и фритатата?
Вчера направих сладкото и стана просто невероятно. За първи път от много години взех супена лъжица, сипах си количество в купичка и го изкусках цялото! Blush Laughing
1.5 кг. кръгли, италиански сливи, едно голяма пакетче канела, една ампула ванилия, една ампула ромова есенция, 1.5 чаши захар и 2 млечни шоколада. Мармалади не ям, но получените два големи буркана от този разкош ще се оползотворят много бързо. Детето е във възторг! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сипваме го върху киселото мляко.
Фритата ще правя днес с чушки и малко тиквички.

# 226
  • Мнения: 368
Уау! Simple Smile

Наистина сте невероятни!   bouquet

А иначе - в блога на Диана - Trydiani - има само постни рецепти, приготвени с Philips Multicooker Simple Smile
Lodsi, страхотен кекс!
densi, много се радваме за сладкото! Приятно хапване на малкото човече!
rosi09, остана ли от мусаката? Simple Smile Simple Smile

# 227
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз видях рецептите в Trydiani, но те са само няколко...а бих искала да има много такива, за да изпробвам всеки ден нещо различно  Hug

# 228
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Има цяла тема с рецепти за мултикукър тук във форума. Също и в нета като потърсиш излизат мноооого интересни неща.
Чета ви и слюноотделям  Laughing

# 229
  • Мнения: 368
Lodsi, ще предложим нещо за след постите  - пилешка яхния с чушки Simple Smile Някой пробва ли я? Simple Smile


Необходими продукти:
½ пилешки бутчета - долни
½ пилешки бутчета - горни
1 лук
1-2 скилидки чесън
1 лъжичка олио
1 сладка зелена чушка, нарязана
1 домат нарязан
200 мл. сметана
1 лъжичка сладка унгарска паприка
1 лъжичка брашно
сол и пипер на вкус

Заготовка 15 минути, готвене 65 минути, програма FRY / STEW

Добавете олиото и лука в съда за готвене.
Натиснете MENU бутона, изберете FRY програма. Натиснете COOKING TIME и задайте 12 мин. Натиснете START,запържете за 5 мин., като разбърквате от време на време.
Добавете пилето и пържете с отворен капак.
Когато пилешкото порозовее, прибавете и пипера, чесъна, нарязания домат и зелените чушки. Сипете вода, колкото да се покрият продуктите. Добавете солта и пипера.
Изберете STEW програмата и задайте време 50 мин. Затворете капака и натиснете START. Смесете сметаната с брашното до получаването на хомогенна смес.
Когато остават 5 мин до края на програмата, отворете капака и сипете 3 лъжички от сместа със сметаната в яхнията и разбъркайте добре. Когато готвенето свърши, Multicooker автоматично преминава в режим KEEP WARM. След като готвенето приключи, изключете уреда от кабела.

Можете да сервирате с кнедли Simple Smile   bouquet

# 230
  • Мнения: 368
Има цяла тема с рецепти за мултикукър тук във форума. Също и в нета като потърсиш излизат мноооого интересни неща.
Чета ви и слюноотделям  Laughing

Госпожичка Клавèл, и ние сме така с четенето... Страхотно апетитна тема Simple Smile

# 231
  • Мнения: 770
Ех, момичета, как да не станеш мултиготвач с такава машинка!
Особено сега, когато предстоят празници и всичко се върти около софрата!

# 232
  • Мнения: 0
От снощи съм горда собственичка на уреда. Тази вечер мисля да започна с пълнени чушки.
Очакванията ми са големи, надявам се и да са оправдани.

# 233
  • София
  • Мнения: 1 936
Благодаря за рецептата, ще я пробваме като свършат постите Simple Smile
Аз току-що направих три бурканчета сладко от сини сливи с млечен шоколад. Превъзходно е!!!   chef

# 234
  • Мнения: 368
1905vv, наистина сте права - голямо ядене ни чака! Simple Smile
Elitsa H., честита придобивка! Нетърпеливи сме да споделите резултата   bouquet
Lodsi, чудесно! Между другото - и ние сме опитвали тази рецепта със сладкото - наистина става превъзходно!   chef

# 235
  • Мнения: 31 196
Благодаря за рецептата, ще я пробваме като свършат постите Simple Smile
Аз току-що направих три бурканчета сладко от сини сливи с млечен шоколад. Превъзходно е!!!   chef
А яде ли, яде ли? Лодси, ние хубаво готвим, ама после как ще сваляме? Mr. Green Whistling

Две мои приятелки вчера вкупом се сдобиха с Кукъра!

# 236
  • София
  • Мнения: 1 936
На мен ми е страшно кеф защото през живота си не съм готвила....и сега всеки ден мога да правя каквото си поискам - сладка, кексове, манджи....сладкото ухае невероятно на шоколад Милка, много е вкусно  Heart Eyes
Купих и белен боб, като се върна от коледното парти в събота ще го правя и него   chef
densi, да дадеш рецептата за фритата

# 237
  • Мнения: 138
И аз се сдобих с уреда, но ще мога да го тествам чаааааак утре.  Simple Smile

# 238
  • Мнения: 368
И аз се сдобих с уреда, но ще мога да го тествам чаааааак утре.  Simple Smile

Честито, Liubka1!   bouquet Със здраве да творите невероятни неща заедно с Philips Multicooker!   bouquet

Дами, какво приготвихте за вечеря? Simple Smile Simple Smile   feeding

# 239
  • Мнения: 2 134
Денси, за колко време стана сладкото ? Вода слага ли се ?

Общи условия

Активация на акаунт