По-вкусно и по-лесно с Philips Multicooker!

  • 201 884
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9
Моля виии! Помогнете ми - кажете на коя програма и колко време да готвя Мусаката? Ще позапържа на Фрай лук, картофки и кайма, но после какво да пусна???  Praynig
rosi09 Може ли да споделиш резултата и подробности за заливката Praynig че все още обмислям покупката на кукъра

Последна редакция: чт, 12 дек 2013, 18:36 от gerimeri3005

# 241
  • Мнения: 31 193
Денси, за колко време стана сладкото ? Вода слага ли се ?

Точно за 2 часа на програма Jam. Не се слага вода въобще и не загаря. Ще правя следващи буркани от круши и ябълки с канела пак, но без шоколад.

# 242
  • Мнения: 2 134
Денси,благодаря !
Към представителите на Филипс - къде се произвежда този уред
и от кога е на пазара в България ? Благодаря !

# 243
  • Мнения: 368
Момичета,

Добро утро!   bouquet

С какво ще ни изненадате днес? Simple Smile Ние ще изненадаме една от Вас с 1 брой Philips Multicooker Simple Smile  Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 31 193
Кога ще се тегли томболата?

# 245
  • Мнения: 0
Здравейте! Имам въпрос относно отложения старт.


Програмирано време за готвене с отложен старт (фиг. 15)
Можете да програмирате време за готвене с отложен старт за различните режими на готвене. Програмируемият таймер може да задава време от 10 минути до 24 часа.
1
Следвайте стъпки 6 и 7 от “Подготовка преди готвене”.
2
Натиснете бутона за меню (Menu), докато се избере желаната функция за готвене.
3
Натиснете бутона за програмиране на време (Preset).
»»
Програмируемият таймер започва да мига на дисплея.
4
Натиснете бутона за час (Hr.) и бутона за минути (Min.), за да зададете стойност на времето.
5
Натиснете стартовия бутон (Start), за да потвърдите зададеното време.
6
Готвенето ще приключи, когато изтече зададеното време. Ще чуете няколко звукови сигнала и светлинният индикатор на избраната функция за готвене ще изгасне.
7
Многофункционалният уред за готвене автоматично ще се включи в режим на поддържане на топлината.
»»
Индикаторът за поддържане на топлината светва.


Това е цитирано от листовката


За програми Пържене и печене не е наличен отложен старт, програми ориз, ризото и пилаф нямят настройване на време за готвене - ОК , а за другите програми които имат време за готвене кога да настроим времето за готвене и кога отложения старт и ли трябва когато е с отложен старт да готвим на време по подразбиране? И втория ми въпрос е - ако може публикувайте цалата рецепта за сьомгата с картофки че нещо не е много ясно написана в книжката.


Благодара предварително на PHILIPS!

# 246
  • Мнения: 0
Днес има по хубава промоция! Кукъра + универсална резачка за 229 лв.


Аз вече си го купих преди тази промоция! Sad
Но все пак е важно че имам уреда от 2 дни!

# 247
  • Мнения: 224
Има го и на промоция в Метро на цена от 215лв

# 248
  • София
  • Мнения: 1 936
Да, и аз снощи гледах рекламата за промоцията в Технополис.
Аз след малко заминавам за коледно парти, така че днес няма да готвя, но утре ще правя кисело зеле с ориз (Бурания).
Моля, дайте предложение как да го направя в кукъра  Praynig
Знам, че по принцип зелето първо се вари, а след това се запържва лук с домат, слага се ориз и накрая всичко се пече.
Но искам да знам в кукъра каква трябва да се последователността.

# 249
  • Мнения: 224
Да, и аз снощи гледах рекламата за промоцията в Технополис.
Аз след малко заминавам за коледно парти, така че днес няма да готвя, но утре ще правя кисело зеле с ориз (Бурания).
Моля, дайте предложение как да го направя в кукъра  Praynig
Знам, че по принцип зелето първо се вари, а след това се запържва лук с домат, слага се ориз и накрая всичко се пече.
Но искам да знам в кукъра каква трябва да се последователността.
Яла съм и готвя понякога зеле с ориз, но не слагам лук. Даже малко ми звучи в момента странно манджа с зеле, в която има и лук  newsm78

# 250
  • София
  • Мнения: 1 936
Ами....аз така запомних от бабата на моя мъж, която готви в събота (и беше много вкусно)...ти как би го направила в кукъра?

# 251
  • Мнения: 31 193
Абсолютно винаги слагам лук на зелето. И на прясно, и на кисело.

# 252
  • Мнения: 368
красива белла, привет!
Philips Multicooker е произведен от Philips в Китай - в съответствие с абсолютно всички стандарти, регулации и високи изисквания на компанията.
На българския пазар е от началото на ноември месец.  Hug

densi, ще теглим томболата днес между 15 и 16 часа Simple Smile В нея участват всички, публикували коментари в тази тема   bouquet Победителят ще бъде изтеглен в присъствието на нотариус.

Elitsa H., отложеният старт се настройва веднага преди да натиснете Start, т.е. преди това трябва да настроите времето и програмата за готвене   chef  

Имате ли вече любим десерт, приготвен във Philips Multicooker? Simple Smile

# 253
  • Мнения: 224
Ами....аз така запомних от бабата на моя мъж, която готви в събота (и беше много вкусно)...ти как би го направила в кукъра?
Може и аз пък тогава да пробвам някой път да сложа лук
Lodsi аз нямам уреда, но като чета публикациите на имащите уреда. Защо не свариш зелето на програма STEW лука и доматите на FRY и после програмата за печене. Все пак уреда замества дейностите, които извършваме на котлона или фурната, но на едно място, а именно това е осносното предимство на уреда Simple Smile
За уреда задължително ли е винаги да се настройва таймер за това колко време да трае съответната процедура/програма?

# 254
  • Мнения: 18
Здравейте! Lodsi,не съм готвила зеле с ориз,но мисля,че трябва да се водиш от рецептата за зелеви сърми като време. Аз ако я правя ,ще сложа първо зелето на BOIl за 10 минути и след това ще прибавя лука и ориза.След това STEW za 1час и 40мин. След 10тина мин вода и малко по-късно доматено пюре.Докато пиша реших, че това ще ни е вечерята Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт