Здравейте!
В момента сме в ремонт вкъщи, обновяваме под, таван, стени, мебели и тъй като от години се мъча на бюрото с обикновен стол за хранене съм решила да си купя офис стол. Основни цвят на стенит ми е такъв. Мебелите ще бъдат в цвят венге със врати в астра. И сега колебанието ми е какъв стол да си взема. Нещо до около 120лв, да се регулира височината, други претенции нямам. Голямото ми колебание е за цвета - беж или черно. От една страна много искам светъл стол най-вече заради естетическото му превъзходство в моите очи, но от друга страна мисля, че ще се цапа и захабява твърде бързо, както и ще е по-трудно почистването му. Търсих начини за почистване на офис столове, но намерих общи приказки, така че бих била благодарна, ако споделите как се почиства или къде се носи за почистване, за да мога да преценя дали ще мога да се справя с поддържането му.

Имам и още един въпрос, който не е свързан с стола.
Много искам да имам огледало в стаята. Тъй като е малка, а трябва да побере приста, ракла, гардероб, бюро, скрин и евентуално още някое малко шкафче за принтера, няма да има физическо място за огледало на стойка. На гарбероба също няма и се чудя дали не мога да си ку някакво голямо обикновено огледало и да се залепи на една от вратите. Гарбедорът е трикрилен, така че обмислям да е на средната врата. Това, обаче само си го представям и не съм сигурна дали може да стане. Ако може, къде е по-добре да бъде - отвътре и отвън? С какво се лепи, къде се продават такива огледала и въобще прави ли се такова нещо.

Благодаря предварително на всеки решил да се отзове на моите безброй въпроси. Simple Smile