"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - ТЕМА 228

  • 47 650
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 116
Да Майдрийм,права си,че всеки актьор очаква да се оцени труда му,има и разочарование,
но Халит е свикнал Grinning

Миналата година след наградите в Анталия,някой беше постнал материал,от турски
вестник,интервю с почитателка на ВВ.Аз също си задавах въпроса,,защо,,
Помолих Гардения да ми го преведе,малко е дълго,сигурно повечето от вас са го чели,
дано не досадя,но някак подхванахме темата за наградите...

Халит Ергенч
Не разбирам   Не разбирам  Не разбирам
Моля някой да ми обясни!
Защо Халит Ергенч – Кануни Султан Сюлейман не взе награда за ролята си.
Аз ли не мога да разбера, Аз ли не знам.
Цяла Турция говори за Султан Сюлейман.
Цяла Турция има интерес към Османската Империя и към ролята  която пресъздава Кануни / Халит Ергенч /
Аз се чудя как историците ще погледнат, Халит Ергенч в очите след като така добре се вживява в образа на Султан Сюлейман. Ще могат ли да го гледат в очите.
Защо артиста който успява да изразява всичко с очите си, с обичта си, с любовта си, с жестокостта си, с съвестта си, не можа да вземе награда.
Не попитаха ли мъжа защо?
Защо след като всички го харесват от деца – малки – големи, млади – стари, и когато дойде време сериалът да започне улиците опустяват. Защо този артист който е най добър в ролята си не взе награда.
Не скъпа. Какво е това. Как е възможно.
Каква е тази работа.
Не разбирам  Не разбирам  Не разбирам
Някой трябва да ми каже.
Аз не казвам че Behsat Ç – Erdal Beşıkçıoğlu  не е добър артист. Напротив добре си играе ролята. Не, не казвам такова нещо.
Жената която изразява мнение, казва че е туристка и явно работи във вестник, защото казва че пише статии.
Казва, повярвайте ми аз имам добра среда. Имам приятели на изкуството които са навън.
Всички бяха шокирани, защо Халит Ергенч не взе награда. Дълго говорехме за това и отговорът е все един и същ. Не-знам.
Неговият характер е моделиран от езика на тялото, прекрасен глас, тембър, вживяване, не мога да разбера, защо най добрият актьор не-можа да вземе награда.
Не разбирам  Не разбирам Не разбирам
Моля, някой да ми каже?

Жане, сигурно не мога да обясня добре какво имам предвид. Да, особено първи сезон всеки си мислеше, че Халит ще вземе наградата. Тогава разочарованието беше най-голямо. Но имаше и втори сезон, трети...отново номинации и пак нищо. Стана ясно, че има вероятност да е тенденциозно. Както се пише в преведената статия. Това е ясно. Нищо ново.
Казвам, че стискам палци, поне последната година да има награда. Напълно заслужена награда, която се моля Халит да получи. Сега колко е свикнал Халит няма как да знаем. Как го разбра? На неспреведливостта не се свиква. Поне чувствителните хора. Колкото и да си го обяснява и да знае причината, колкото и всеки да си го мисли.  
И аз точно затова писах - всички ние знаем това, Халит също го знае, но я заслужава и трябва. Затова и Варна писа, че ако сега - последен сезон не му я дадат е престъпление спрямо него и творчеството му.  Помните ли какво каза Халит в последното интервю. "Според мен това е сериал преди всичко за роба Ибрахим и робинята ХЮрем и после за султан Сюлейман." Мога много да коментирам по тези думи, но просто не съм на тази вълна. А и излишно е. Пречупваме нещата под различен ъгъл.

# 31
# 32
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
С пожелание за лека нощ. Hug Heart Eyes  bouquet




https://www.facebook.com/photo.php?v=619978481394294&set=vb. … ype=2&theater


"Tamam mıyız?"a görkemli gala
29 Kasım’da vizyona girecek olan “Tamam Mıyız?” filminin özel gösterimi dün akşam yapıldı.

http://www.mgdtv.com/sinema/tamam-miyiza-gorkemli-gala.html

HALİT ERGENÇ
Gerçekten çok güzel bir film. Basta Çağan’ın olmak üzere herkesinde ellerine sağlık. Filmden önce Çağan “Sizi üzmeyeceğim söz veriyorum çok mutlu edeceğim, izlerken mutlu olmanızı istediğim bir film demişti. Gerçekten insanın içini açan ve mutluluk veren bir film. İnşallah gişesi çok iyi olur.

Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 21:35 от bab4i

# 33
  • Мнения: 617

                   Добре, че фотографът е направил тази снимка!!! На предходната Берг е толкова късокрака, че са нужни "специални умения", за да я покажеш така!



                Жане!!! Hug Hug Hug

       Въпросът, който е в края на текста е с повишена трудност!Моят отговор е далеч от изкуството и близо до политиката. Мисля, че и през 2014 Халит няма да получи наградата. Да си припомним какво се случи през лятото и каква беше позицията му! Определено смятам, че надделяват политическите аргументи (в този случай поне) .Още от първите епизоди ВВ беше критикуван за начина, по който е представен Каннуни. Все пак филмът е толкова значим и очевадно изключителен, че нямаше как да го прескочат - дадоха наградата на Окан ( напълно основателно, впрочем). А сега, след лятото на 2013г., мисля, че е напълно невъзможно Халит да бъде отличен с тази награда. Разбира се, че искам това да е грешно съждение и ще бъда безкрайно щастлива ако не се окаже вярно!

# 34
  • В центъра на България
  • Мнения: 273


Интервю с Ceyda Düvenci.


http://gecce.com/foto-galeri/unluler/ceyda-duvenci-canin-sevme-s … beni-etkiledi?p=1

# 35
  • Мнения: 617

        Bab4i!!! Hug Hug Hug

                  

                    

                   

# 36
  • Мнения: 617

                      

# 37
# 38
  • Мнения: 23 411

Марманчи  Hug

Идва горещ понеделник! За тези, които следят сериала, епизодът не този, а идния понеделник ще е още по-горещ според туитър съобщението на едната сценаристка.

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 359
Записвам се сред вас

# 40
  • Мнения: 617

                       
                                                          (клик)

                  Впечатлих се от огромното количество известни личности присъствали на премиерата на филма Tamam miyiz, на която присъства и Халит! Shocked Може би този филм е много специален!
                 
                 
Скрит текст:
Film için düzenlenen özel gösterime pek çok ünlü oyuncu ve sinema dünyasının tanınan isimleri katıldı. Yıldız akınının yaşandığı geceye Halit Ergenç, Merve Boluğur, Fahriye Evcen, Burak Özçivit, Ceylan Çapa, Şenay Gürler, Burçin Terzioğlu, Murat Yıldırım, İrem Sak, Sıla Gençoğlu, Efe Bahadır, İlker Aksum, Bülent Parlak, Engin Öztürk, Engin Hepileri, Kadir Doğulu, Birkan Sokullu, Tolga Sarıtaş, Altan Gördüm, Begüm Kütük Yaşaroğlu, Erdil Yaşaroğlu, Varol Yaşaroğlu, Ezgi Eyüboğlu, Derya Baykal, Ferhan Şensoy, Derya Şensoy, Derin Mermerci, Özge Ulusoy, Özge Özberk, Burcu Özberk, Mehmet Özgür, Goncagül Sunar, Didem İnselen, Ayten Uncuoğlu, Hakan Meriçliler, Pelin Karahan, Yıldırım Urağ, Nevra Serezli, Ayşe Özyılmazel, , Gürbey İleri, Melisa Sözen, Nurgül Yeşilçay, Nur Fettahoğlu Veziroğlu gibi oyuncuların yanı sıra televizyon ve iş dünyasından, Murat Saygı, Şükrü Avşar, Erol Avcı, Fatih Aksoy, Kerem Çatay, Levent Veziroğlu, Cem Aydın katıldı.

                              http://www.ayakligazete.com/gl/Magazin/Unlulerin-Gala-Sikligi-Co … -Konusulacak.html

# 41
  • София
  • Мнения: 1 017
Гледате ли една от "инфарктните" серии на 1001 newsm78 Да не си на мястото на Онур и Шех #Crazy,все едно го гледам за първи път...и забравям настоящето Blushдобре че е филм.....и подписа ми ме приземява Laughing Laughing

Последна редакция: чт, 28 ное 2013, 23:19 от krasminikif

# 42
  • Мнения: 617
Гледате ли една от "инфарктните" серии на 1001 newsm78 Да не си на мястото на Онур и Шех #Crazy

   Ох!!! Като гледам  ужасения поглед на Онур и започва да ми трепери под лъжичката! Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 508
Краси Hug. Гледам и ви чета, няколко дни
не бях влизала и тази вечер не мога да ви догоня!
Толкова интересни мисли сте споделили.А този
Алиджим колко е пораснаал!Гледано дете,пък  и
наследственост.Време е вече и за сестричка,дано
след приключването на проектите, да се заемат и
с този въпрос newsm78.Дано продължат все така
да бъдат семейство за пример.


# 44
  • София
  • Мнения: 1 017
Bqla breza   Hug Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт