"1001 НОЩ" И СЛЕД ТОВА, ХАЛИТ И БЕРГЮЗАР ПРЕД КАМЕРАТА И ЗАД КАДЪР - ТЕМА 228

  • 47 635
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 566
За лека нощ - един pазговоp с Халит на улицата - забележете колко е поpаснал Али от пpолетта досега! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А Халит е повече от естествен - няма поза, няма надувки, няма поведение на звезда - непринуден и очаpователен! Hug Hug Hug


http://gecce.com/video/magazin-forever/halit-ergenc-berguzarin-neyini-gordunuz

# 46
  • София
  • Мнения: 1 017
ДЖУ, Hug Hug ЛЕКА НОЩ и на теб и на всички будни в този час... smile3524 1countingsheep newsm46

# 47
  • София
  • Мнения: 1 017
 wavey wavey wavey Hug Hug Hug

                                                             

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 08:02 от krasminikif

# 48
  • Мнения: 23 398
Някои моменти от интервюто с Джейда

Каква е връзката с дъщеря Ви?

Между нас има любов, която е взаимна и спираща дъха. Когато се погледна в огледалото, първо виждам нея. И нейното ежедневие е доста наситено. Но намерихме добрия баланс. Тя си е вкъщи, аз на работа. Работя за нейното и моето бъдеще. Когато сме заедно си прекарваме чудесно. В събота е с мен, а в неделя с баща си. През останалите дни тя няма време нито за мен, нито за него.
---------

Предпочитам да оставя живота на собствения му ход, не обичам да насилвам нещата. Така само може временно да удължиш едно положение, но краят пак ще е същият.
-------
След развода нищо не се е променило. Пак си имаме същите отговорности, но живеем в различни къщи. Мисля, че добре се справяме. Ние сме сериозни хора. Разводът ни не мина с грозни скандали в публичното пространство, не сме се наранявали. Имаме дъщеря и очевидно ще трябва да поддържаме някакви отношения през целия си живот.
-------
За мен е важен начинът, по който Джан ме обича. Много ме впечатли с хората около него, с живота си, с начина, по който ме обича. Прави ме много щастлива с подхода си към мен.

# 49
# 50
  • Мнения: 23 398


Домът на Хюля. Празнуват Деня на благодарността по американски Grinning

# 51
  • Мнения: 23 398


Джейда в декемврийския брой и на друго списание.



# 52
  • Мнения: 5 715
Добро утро момичета, Hug
Краси, Varna72  Hug  bouquet
Хубаво е, че Джейда е щастлива въпреки нещата, които и се случиха. Така трябва, да се гледа по-философски и да се върви напред.
На снимките от дома на Хюля защо ги нама нашите хора Grinning?
Новия съпруг на сестрата на Берг сигурно си има момиченци от предишен брак, защото имаше и други снимки с двете деца.
Хубав ден на всички! Grinning Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 23 398
Берг пожелава на всички щастлив, весел и изпълнен със светлина уикенд




Олеееее, сега забелязах, че кутийката с момичето-ангел върху нея е подаръкът, който Дарито даде на Берг, когато бяхме на снимачната площадка на КД.    Hug Hug Hug

Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 10:49 от varna72

# 54
  • Мнения: 23 398

Новия съпруг на сестрата на Берг сигурно си има момиченци от предишен брак, защото имаше и други снимки с двете деца.


Момичето до Назлъ е нейна приятелка и съученичка.

# 55
  • Мнения: 23 398

Джейда в рекламната пауза на предаването, което води.



# 56
  • Мнения: 23 398



Някой много неразумно е написал сред коментарите под снимката на Берг " Разбрах, че ще се местите в нова къща. Този апартамент е на дъщерята на моя чичо. Много хубави мигове съм прекарала там, много го харесвам. Живейте в него със здраве".

Не знам дали няма да се откажат от покупката след този коментар.  Joy Сега всичко живо ще се втурне да я разпитва къде се намира апартамента.

# 57
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Берг пожелава на всички щастлив, весел и изпълнен със светлина уикенд




Олеееее, сега забелязах, че кутийката с момичето-ангел върху нея е подаръкът, който Дарито даде на Берг, когато бяхме на снимачната площадка на КД.   Hug Hug Hug

това много, много ме зарадва...Берг цени красивите неща, а аз бях писала и преди като се спомена този подарък, че Берг ще го ползва. Много подходящ и красив подарък... newsm10

***

Явно влагат парите си в недвижими имоти, които може да дават и под наем после. Това е нелоша стратегия, когато живееш в Истанбул.

# 58
  • Мнения: 23 398

От предстоящия епизод





Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 11:34 от varna72

# 59
  • Мнения: 23 398

Ооооооо, супер! Най-после и Берг на корицата на списание. Декемврийският брой на Marie Claire!

От корицата

Бергюзар Корел

"Намирам се на мястото, на което винаги съм искала да бъда"





Последна редакция: пт, 29 ное 2013, 12:01 от varna72

Общи условия

Активация на акаунт