Север-Юг (Кузей- Гюней) от декември по БТВ - тема 1

  • 52 079
  • 736
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 18 549
А какво беше това за Джалма? Забравила съм го...
А на мен пък ми е много любопитно дали майка ми ще се познае в майката на Джемре, защото много си приличат. И ние с майка ми останахме рано само двете. Ако се познае, ще ви кажа. Майка ми е същата скица, същата кипра и също толкова любопитна и иска всичко да знае. И същата орлица, разбира се.

Супер! Само дано не ти се е бъркала така в живота ... А Джалма беше жадуваното бебе от Дафнето на Кузи и Зейнепка, не помниш ли ?
Лека нощ, милички! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 18 549
Добро утро! Hug
Кеф! Днес съм в отпуск, имах нужда ... много ми е хубаво!





















# 92
  • Варна
  • Мнения: 685
Добро утро!Хубав ден!  Nature Sun With Face

# 93
  • БГ
  • Мнения: 78
Здравейте момичета! Hug Hug Hug Hug
Приемате навярно нови попълнения в темата newsm78
Много съм доволна,че бТВ ще ни се реваншира /след хилядите плювки/ с този добър турски сериал Peace
Гледам рекламата,но май не уточниха от кога и от колко часа ще го дават.
Вие знаете ли нещо повече
newsm78 newsm78
Дано само като ТВ7 не го забият по късните часове Thinking
Аз го следях до някое време,но вторият сезон ме оттегчи и го зарязах,после бях на балкона с вас на финала Laughing.Не съм коментирала в темата,че с това джафкане и делене на такива и онакива хич не ми е по сърце - разконцентрира ме и вместо към героите на филма,вниманието ми се насочва в друга посока.
Обаче сега вече страстите вероятно са поутихнали и ще ви досаждам с моите бла-бла....
Хайде хубав ден на всички в темата!  bouquet

# 94
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
А какво беше това за Джалма? Забравила съм го...
А на мен пък ми е много любопитно дали майка ми ще се познае в майката на Джемре, защото много си приличат. И ние с майка ми останахме рано само двете. Ако се познае, ще ви кажа. Майка ми е същата скица, същата кипра и също толкова любопитна и иска всичко да знае. И същата орлица, разбира се.

Супер! Само дано не ти се е бъркала така в живота ... А Джалма беше жадуваното бебе от Дафнето на Кузи и Зейнепка, не помниш ли ?
Лека нощ, милички! Heart Eyes Hug Heart Eyes

О, бъркаше се и още как! И сега още се натиска да управлява живота на всички ни. Но ние не й се даваме и й се радваме, щото е много готина и забавна.
А за Джалма съм го пропуснала, тъй като рядко четях Дафне.

# 95
  • Мнения: 18 549
http://life.dir.bg/news.php?id=15621719&nt=5

Димето  newsm51 добре си дошла! Ще се радваме да ни " досаждаш" Joy Joy Joy по-често. Страстите поутихнаха, ама никога не е късно пак да се разгорят  hahaha ми то няма лошо, стига всичко да е в рамките на добрия тон и да не се появят нови подстрекатели, които на бялото викаха черно, само и само да предизвикват и да се правят на интересни. Peace
Светле  newsm10 txtloves

# 96
  • Мнения: 3 371
За съжаление, няма да са старите опоненти, те си казаха, че няма да се подложат повторно на това "изтезание", ще ми липсват със сигурност обаче.

Еми,  Heart Eyes Hug Heart Eyes и ти ми липсваш ! Трябва да измислим нещо по въпроса !  Wink Благодаря ти, стана ми драго !  Hug

Роминка,   bouquet

# 97
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Димето, винаги се радваме на нови попълнения.
Добре си дошла.
А разногласия сигурно пак ще има, щото ще се включат нови момичета и няма как всички да сме на едно мнение за друго, освен че Къванч е готин.
Дано само да е по-културно всичко, че не ми се преживява пак онази махленска атмосфера.

# 98
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Госпожата, аз теб не те броя за липсваща.
Първо си тука, в съседство, винаги мога да те намеря или в едната тема, или в другата. И второ - доколкото те познавам, сърце ти юнашко няма да изтрае и ще рипне по някое време при нас да се "изока".
 Hug

# 99
  • Мнения: 18 549
Госпожата, аз теб не те броя за липсваща.
Първо си тука, в съседство, винаги мога да те намеря или в едната тема, или в другата. И второ - доколкото те познавам, сърце ти юнашко няма да изтрае и ще рипне по някое време при нас да се "изока".
 Hug

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
А, Госпожата  Heart Eyes каза, че ще гледа 1 сезон ... няма да ни изостави. Нали, мило ?  bouquet

# 100
  • Мнения: 214

Ее, Мисис, сметам знаеш ...  Heart Eyes  Hug  Wink

Здравейте, стига с това висене по балкона, всеки може да пише където и каквото му идва отвъртре. Да кажем "Добре дошли" на непознатите и да почваме лафа.  Peace 

# 101
  • Мнения: 3 371
Госпожата, аз теб не те броя за липсваща.
Първо си тука, в съседство, винаги мога да те намеря или в едната тема, или в другата. И второ - доколкото те познавам, сърце ти юнашко няма да изтрае и ще рипне по някое време при нас да се "изока".
 Hug

 Laughing Blush Flutter Whistling

Ще видим, може нещо да ме провокира, знам ли ?! Wink

Фенче,  Heart Eyes със сигурност ще гледам - първи сезон, е моят филм !  Peace Сега, обаче, ще се опитам да обърна повече внимание и да се съсредоточа в образа на Гюней, защото имам въпроси, на които още нямам отговор по отношение на неговия герой !  Peace Лошото е, че Кузей мнооооого ще ме разсейва!   Heart Eyes Crazy Blush Flutter Heart Eyes

Еми,  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 186
Добро утро, момичета и хубав ден !  Hug


Фенче, завиждам ти за свободния ден... Wink
Да си изкараш един фантастичен ден !


Добре дошли на новите момичета ! Hug Hug  Hug
Каквито и дискусии да се вихрят, сигурна съм, че в темата сега ще е много по - спокойно и атмосферата ще е по-добронамерена.
 Heart Eyes

# 103
# 104
  • Мнения: 18 549
Госпожата  Heart Eyes колкото и пъти да гледах филма, не можах да си отговоря на въпроса - защо Гюней причиняваше всичко това на собствения си брат ... Едва ли и сега ще разбера ... Peace

Общи условия

Активация на акаунт