Помогнете ми да изглеждам стройна на коледното парти

  • 2 781
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 811
Здравейте експерти по красотата. От както спрях цигарите качих някакви килограми --2-3 са, но си личат,защото аз и преди си бях на ръба на добрата си форма.

Според вас как да изглеждам стройна на коледното си парти в петък?
Искам да си купя стягащо бельо, но не знам коя марка. Някой има ли идея?
Изобщо всякакви идеи приемам.

Харесвам и искам да подчертая : талия, крака, бюст.

Напълняла и искам да прикрия
дупе, ръце, горна част на бедрата.

Мерси предварително:)

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Носила съм оформящо бельо. Лошото при него е, че там където свършва то, се прищипва в кожата и много грозно личи.

Не смея да препоръчвам дрехи. По-лесно ми е да видя на снимка нещо облечено и да преценя скрива ли или подчертава.

Аз успях да сваля доста кг, като спрях да ям бяло брашно и сладко Peace

# 2
  • Мнения: 2 811
не мога да отслабна до петък:) защото ми е противопоказано да спазвам много строги и резки диети. Даже не би ми и пукало толкова за гадното коледно парти, но всеки път се правят много снимки на тези партита и после се качват. Sick Sick

Аз затова мисля оформящото бельо да е от няколко части - потник/талия/клин. така стои цялостно.

Ще пусна снимки тогава в сряда/четвъртък, когато ще пробвам роклите.
Мис Ноар,  каква марка ти беше бельото?
Мерси Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Разбирам Peace, но аз не спазвам диета, просто си промених хран.навици, като спрях да ям тези неща и имаше огромен ефект.

За марката бельо не си спомням коя беше. Влязох в магазина от линка по-долу и ми дадоха да меря и си купих стягащи гащи Simple Smile Носих си ги, виждах в огледалото, че под дрехите си личи прищипани меса, но си мислех, чудо голямо, нали ми прибира шкембето Simple Smile

И така си живурках с необременено съзнание, докато не видях на снимки, това, което в къщи виждах в огледалото. И спрях да нося гащите Wink

В сайта, има доста модели бельо, включително и цели - моделират бедра, скриват шкембе и паласки и са  с презрамки, за да не се свличат.

http://samozdrav-bg.com/index.php?route=product/category&pat … =36_61&page=1

# 4
  • Мнения: 2 811
о тези са много хардкор Simple Smile мен ме посъветваха спандекс, и такива ще взема, защото не съм в  България.
Аз много се опитвам да си променя начина на живот, но ефект ще има за другото коледно парти, онова догодина. А мен ме вълнува това в петък:)

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Хардкор знам какво е, но другата чуждица ми е непозната Simple Smile

Наистина само оформящо бельо и подходящи дрехи ще помогнат, както и старателно избягване на разни нахъсани фотографи.

# 6
  • Мнения: 178
Защо просто не си сложиш широки дрехи? Това бельо не ми звучи да е удобно.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 974
Според мен, удачен вариант би било нещо такова:
- горна дреха - блуза тип прилеп в тъмните гами, като...
Скрит текст:

- надолу - пола тип балонче - да кажем...
Скрит текст:

- надолу си знаеш - черен чорапогащник и елегантни черни боти.

Ако имаш и някое по-дискретно сребърно/метално/ колие и обеци тип висулки-като този комплект например -
Скрит текст:
би било чудесно  Simple Smile

Но честно казано, стига да си усмихната и се забавляваш искрено на партито ви, това ще е напълно достатъчно да си харизматична без значение с какво си облечена и как се възприемаш Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 811
Мерси за идеите на всички. Деетрон, много си мил, мерси:) Ще пусна снимки накрая на какво приличам.

# 9
  • Мнения: 2 786
Стягащото бельо е добра идея за една вечер, но не мога да помогна с марки и модели, защото не нося такива неща. Веднъж мерих, спря ми дъха буквално и усетих как и някое ребро ще пукна, та няма да повтарям (а и нямам нужда).

От другата тема разбрах, че имаме сходна фигура.  Wink
Иначе нещата, които искаш да подчертаеш и прикриеш, ми се връзват много добре с вталена рокля, която пада свободно надолу (дължина, която е около средата на бедрата така, че да покрива горната, разширена част и да разкрива долната хубава) или леко се разкроява; с деколте, което привлича вниманието без да е прекалено (  Flutter ) и ръкави, които покриват проблемните зони на ръцете (или някакво болеро със същата функция). Избягвай горна част, при която целите ръце са ти голи, както и много прилепнала долна част, която да подчертава задните части. С токчета, които допълнително да удължат краката, ще е още по-ефектно. Така или иначе правилото е - привлечи вниманието към местата, които искаш да подчертаеш така, че зяпащите да не гледат другаде. Но пък най-важното е да ти е комфортно.
Да добавя - заложи на по-тъмните цветове, но не черно.

# 10
  • Мнения: 2 811
мерси, мисля, че си харесах много някои от роклине на ХБ, които видях онлайн. Според мен моделите са и доста вталяващи и с едно стягащо бельо ще изглеждам таман.

# 11
  • Мнения: 2 786
 Party Чудесно! За бижутата - хубави обеци и някакво колие, което да краси деколтето, със сигурност ще накарат хората да гледат на правилното място.  Mr. Green Ще ми е интересно да видя снимки и коя рокля си избрала (и как си я съчетала с другото). И приятно изкарване.  Grinning

# 12
  • Мнения: 2 811
Аз нямам дупки на ушите, нямам и обици Simple Smile но ще се опитам да си намеря колие.

# 13
  • Мнения: 2 786
Има обици с "щипка", които не изискват дупки, а се защипват за ухото. Wink Но може и без тях - ефектно колие ще привлича погледа към деколтето и далеч от ръце, дупе и бедра.  Wink

# 14
  • Мнения: 313
Ако си с пола или рокля бих ти препоръчала такъв чорапогащник
https://www.google.bg/search?q=%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D1 … 43843%3B346%3B461
Избягва се това прещипване на бедрата, което се получава при стягащото бельо.
Аз лично не съм носила такъв, но на приятелка имаше голям ефект  Peace
Повдига дупето, стяга корема и бедрата.

Общи условия

Активация на акаунт