Подготвителните модули на СМГ "Паисий Хилендарски"

  • 375 234
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 1 920
  • Мнения: 603
Здравейте, някой може ли да ме ориентира относно преподавателите за курса за 2ро-класници 2017/2018. В заявлението има място за попълване на преподавател, но не намирам информация за възможния избор на такъв. Също така ако е в делничен ден, който е бил досега може ли да ми каже какви горе-долу са били часовете и в кои дни?

# 1 921
# 1 922
  • София
  • Мнения: 5 046
Резултатите : http://www.smg.bg/news.php?id=626

# 1 923
  • София
  • Мнения: 12 262
Мда, скоро ще имаме и ориентировъчен предварителен рейтинг, благодарение на Мария Рашева, а утре официалният. Едната ми дъщеря влиза Simple Smile

# 1 924
  • Мнения: 4 204
Мда, скоро ще имаме и ориентировъчен предварителен рейтинг, благодарение на Мария Рашева, а утре официалният. Едната ми дъщеря влиза Simple Smile


Aila, Браво, много се радвам. Hug

# 1 925
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте  bouquet.
Някой знае ли как става разпределянето по езици - по низходящ бал и желание ли?
Има ли някакво значение часът (редът) на записване?

# 1 926
  • София
  • Мнения: 12 262
Здравейте  bouquet.
Някой знае ли как става разпределянето по езици - по низходящ бал и желание ли?
Има ли някакво значение часът (редът) на записване?

По бал е, часът не трябва да има значение. Тоест класират първо тези с по-висок бал по първо желание и надолу останалите. Поне така ни обясни на курса учителката. Аз все още не знам обаче, какви ще са езиците и по колко класове.
Честито за приема и на вас Simple Smile

# 1 927
  • Мнения: 4 204
Желание и низходящ ред.
Знаете ли имената на преподавателите по математика?

# 1 928
  • София
  • Мнения: 12 262
Желание и низходящ ред.
Знаете ли имената на преподавателите по математика?
За съжаление май никой не знае... Доколкото съм чула ще има и съвсем нови учители.

# 1 929
  • София
  • Мнения: 9 129
А знаете ли дали има възможност да се избира преподавател, да са в един клас деца, които са били заедно до сега? Или по-скоро не  newsm78? Понеже най-добрият приятел на младежа също влиза и се чудим дали има смисъл да опитваме да ги слагат в един клас.

# 1 930
  • София
  • Мнения: 12 262
А знаете ли дали има възможност да се избира преподавател, да са в един клас деца, които са били заедно до сега? Или по-скоро не  newsm78? Понеже най-добрият приятел на младежа също влиза и се чудим дали има смисъл да опитваме да ги слагат в един клас.
Аз имам същото колебание и въпрос. Най-добрата приятелка на Николета също влиза  и се чудим дали може да са заедно. С близки балове са, а и са напред в класирането принципно.

# 1 931
  • Мнения: 7 300
Желание и низходящ ред.
Знаете ли имената на преподавателите по математика?
За съжаление май никой не знае... Доколкото съм чула ще има и съвсем нови учители.
Единствено знам следната информация, ако на някой му влезе в употреба :математик извел 12клас -Стойчо Стоев;Др.преподаватели извели като класни са били:Бахчеванов(физика),Толев(химия)

# 1 932
  • Мнения: 4 204
И г-жа Кънчева/ история/ изведе 12 клас, но не това питането ми.

Това с приятелчета в едни клас не ми се вярва да стане. Има си правилник.

# 1 933
  • София
  • Мнения: 7 075
.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 23:33 от oblachna

# 1 934
  • Мнения: 432
Това не е вярно

Общи условия

Активация на акаунт