Да се оплачем...

  • 7 257 613
  • 65 224
  •   3
Отговори
# 16 560
  • Мнения: 13 311
Купих я на родители ми, те така и не я ползват и ми я върнаха, аз си правя с друга лампа старичка имам от 20 години, но сега ме подсетихте ще взема да го извадя тоя биотрон

# 16 561
  • София
  • Мнения: 9 850
Съсипаха ме от работа последните 2 месеца, сега ще си клатя краката и нямам грам работа. А можеха спокойно да не ми дават толкова зор, сега се оказа, че няма да им трябва моята работа още почти цял месец. Crossing Arms

# 16 562
  • Мнения: 47 996
Малко Сладко Коте, ми цъкай си във форума и си трай бе  Laughing

Момичета , и аз се подсетих за тая лампа, и торичка със сол имам, ама...се мъча и едва спя...златни сте

# 16 563
  • Мнения: 4 292
Merian, ако е банкомат на ОББ, споко, ще ти я внесат направо по сметката банкнотата. Входящото устройство на банкомата е много чувствително и дори леко да е нагъната не я разпознава и я брои за фалшива или негодна. Като ревизират банкомата ще ти я внесат. Не се разхождай никъде, ще те върнат. Можеш да звъннеш по телефона, да провериш кога отварят този банкомат, ако ти кажат де.
За съмнение за фалшиви пари на каса по закон трябва да се задържи и изпрати в БНБ.

# 16 564
  • София
  • Мнения: 3 708
Мерси, не е на ОББ но се надявам, че и при Райфазен процедират по аналогичен начин.

# 16 565
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Скрит текст:
Мен от синузита ме спаси именно лампата на Цептер-Биоптрон. Не, че не се обажда съвсем, но нищо общо с преди години. Вълшебна е, само нещо да ме зацъка, малко нагревки и забравям.
Оплаквам се, че от сутринта ми вдигнаха кръвното със скандал. Баба ми си идва в БГ веднъж на високосна и за 3 седмици намери само 2 часа, в които да се видим и пак се пропука напрежение. Мъчно ми е и в същото време откачам, че ми прилага разни мурафети и глупости.
[/spoiler]

По колко време си правиш нагревки и има ли някаква схема. Като при другите нагревки ли е да е постепенно да се увеличава времето.
 Имам я тази лампа и така си седи
Аз не спазвам никакви схеми, гледам 3 пулса 2-3-4 пъти дневно при проблем докато отшуми. Обикновено няколко дни.
Моята лампа е стара, от около 15години е, но ми е винаги под ръка и винаги много ми е помагала.

# 16 566
  • Мнения: 13 311
Правя си го и профилактично, сега в този сезон и при проблем, досега все по схема с увеличаване на времето 1 път дневно, ще взема сега и тая лампа да я пробвам. Физиотерапията при синузит определено си помага .

П.с По темата след месец отпуска ми е трудно да вляза в крачка и в работата лудница, въобще мъка.

# 16 567
  • Мнения: 502
изгорих си сладките с ябълки, много ме е яд, дано стават за ядене  #Cussing out

# 16 568
  • UK
  • Мнения: 2 841
Много ми се е схванал вратът.

# 16 569
  • Мнения: 68 703
Мен още ме боли мъдрецът. От тази страна имам остра болка при преглъщане. Мъка. Не мога да разбера дали сливицата е засегната или горе нещо, отговорно за преглъщането.
Пия АБ на осем часа от вчера сутринта, но сякаш няма подобрение Tired Пфуу Sad

# 16 570
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Синузита си лекувам с кестени. От ядката изразявам "фитилчета", които поставям в ноздрите(така, че да могат да се извадят).

# 16 571
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Имам куп мини еклери пред себе си и не мога да спра да ям  Mr. Green

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 16:15 от gali-presi

# 16 572
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
Имам куп мини еклери пред себе си и не мога да спра да ги ям  Mr. Green

не се оплаквай.
пращай насам, да те отървем от мъките  Hug

# 16 573
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Е,вече са 1/2 куп  Joy
А и
Скрит текст:
Sunglasses

# 16 574
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 070
 Joy вече знам. женена съм за теб Joy

оплаквам се, че учебната година е нова, а мурафетите стари.  Confused

Скрит текст:
само се оплаквам, не е задължително да се чете от Л.  Peace
Скрит текст:
ако трябва да поправям вечер всичко от тетрадките за работа в клас, тетрадките за домашно и учебните тетрадки защо ходи на училище и занималня  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт