Да се оплачем...

  • 7 257 273
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 27 690
  • Мнения: X
Всичко ще е наред, Lady Brinne!

# 27 691
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Затова трябва да са с каски. Макар че моят син има две и не ползва нито едната, но след всеки такъв случай си напомням, че трябва да ги извадя на видно място.

# 27 692
  • Мнения: 47 990
Преди няколко години удариха дъщеря ми с топка по главата в училищния двор, също беше в лошо състояние
Не че не трябва да са с каски, като са с колела, но инциденти с децата стават постоянно. Ние майките ги изживяваме може би по-трудно от децата. Важното е, че всичко е наред Flowers Tulip

# 27 693
  • Мнения: 18 477
Като знам каската на щерката колко е очукана,  представям си що белези по кратуната са й спестени. Тя обаче има пример от баща си, който доста кара, често и по пресечен терен и с качването на колелото е с каска и раница с протектор за гърба.

# 27 694
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Хепи, така е. Мен ме е удряла в главата засилена люлка от онези металните едновремешните ooooh! Но все пак е хубаво да спестим поне това, което може да се предвиди. Това не го казвам като упрек де, сама си признах че и аз неглижирам каската.

# 27 695
  • Мнения: 47 990
Да, съгласна съм
Просто си мислех колко много преживяваме ние, майките, в такива случаи Simple Smile А те са нон стоп, за съжаление
Важното е, че всичко е наред

# 27 696
  • Мнения: 18 477
Каската не ни е спасила три пъти да се налага да ходим в Пирогов, все в различна клиника. Да не говорим, че всяко пребиване беше с градация към по-зле, като накрая започна и да се захласва. Добре че някак спря.

# 27 697
  • София
  • Мнения: 2 817
MarsiaK., и при мен аналогично се развиха нещата. А сега чакам да ме извикат за операцията. И нямам търпение всичко да свърши.
Сега и ремонт правят, та и ми пробиват на главата...

# 27 698
  • Варна
  • Мнения: 25 242
menyanthe, MarsiaK.,
бързо да минава!

# 27 699
  • Мнения: 4 239
Стискам ви палци на всички, които сте по болниците. Хайде, бързо и леко да минава всичко и въпреки че темата е за оплаквания, да се похвалите тук, че всичко е ОК!

# 27 700
  • София
  • Мнения: 20 084
Четох форума, четох книга, лежах няколко часа , разхождах се , но си е тегаво в болница. Манипулацията ми е за утре и този един ден си е загуба на време, но влиза в сумата явно.
Не ти ли предложиха да си отидеш и да се върнеш на следващата сутрин? На мен ми казаха, че не е необходимо да стоя в болницата, подписах някакъв документ, че си тръгвам по собствено желание и се прибрах.
Стискам палци на теб и menyanthe да мине бързо и безпроблемно! И скорошно възстановяване!  fingerscrossed  Hug

# 27 701
  • Мнения: 35
Просто не ми издържат нервите. На ръба съм да загубя всичко и да се побъркам. Винаги, когато ми пука за някого или нещо и се старая да съм добър човек - всичко се обърква. Когато не ми пука дали ще получа нещо или за някого всичко се нарежда. В момента се чудя какво съм сторила на някого, че да заслужавам такава съдба. Моля ви, не ме съдете, че мрънкам и преувеличавам. Искам да си излея душата. Досега винаги съм била силна.

# 27 702
  • Мнения: 3 021
Навремето, когато бях девойка/млада жена, много се чудех на майка ми защо се притеснява за това или онова /най-вече, според мен, несъществени неща, но понякога и свързани с мен/. Тя ми казваше - " да, права си, но и нервната система се изхабява с годините... - не можех да го разбера.

Сега, вече на възраст, започнах да се усещам, че и при мен започват да се проявяват подобни симптоми. Аз обичам да се самоанализарам и много често си се питам "защо" се чувствам така. Единственият ми отговор е, че през всичките години съм била точно това - силна, справяща се жена, поемала нужни и ненужни отговорности /мои и най-вече други/, без да съм го искала, просто - мога, трябва.... Е, сега разбирам майка ми, както и осъзнавам, че през всичките години съм била много отговорна личност, може би много повече "мъж", отколкото "жена" и за съжаление, някъде през тези години, съм забравила, че може и най-вече трябва да бъда второто.

Сега вече е късно да се сърдя на когото и да било - аз просто съм следвала характера си, без да се насилвам, но... някой е трябвало да ме научи, че има и друг начин, и най-важното да не забравяме, че на първо място сме жени /а това ни дава безбройни възможности/, а след това партньори. Това го пиша по принцип - като мое оплакване Sunglasses

# 27 703
  • Мнения: 4 239
Навремето, когато бях девойка/млада жена, много се чудех на майка ми защо се притеснява за това или онова /най-вече, според мен, несъществени неща, но понякога и свързани с мен/. Тя ми казваше - " да, права си, но и нервната система се изхабява с годините... - не можех да го разбера.

Сега, вече на възраст, започнах да се усещам, че и при мен започват да се проявяват подобни симптоми. Аз обичам да се самоанализарам и много често си се питам "защо" се чувствам така. Единственият ми отговор е, че през всичките години съм била точно това - силна, справяща се жена, поемала нужни и ненужни отговорности /мои и най-вече други/, без да съм го искала, просто - мога, трябва.... Е, сега разбирам майка ми, както и осъзнавам, че през всичките години съм била много отговорна личност, може би много повече "мъж", отколкото "жена" и за съжаление, някъде през тези години, съм забравила, че може и най-вече трябва да бъда второто.

Сега вече е късно да се сърдя на когото и да било - аз просто съм следвала характера си, без да се насилвам, но... някой е трябвало да ме научи, че има и друг начин, и най-важното да не забравяме, че на първо място сме жени /а това ни дава безбройни възможности/, а след това партньори. Това го пиша по принцип - като мое оплакване Sunglasses
Kiss
        Нали няма да се разсърдиш, че ще се присламча кротко към твоето оплакване?
        И тази нощ явно няма да мога да заспя. Притеснявам си се за разни работи... Искам да помогна на близък на сърцето ми човек да прекрати всякакви отношения с отровни за него хора, които жестоко го обидиха...

# 27 704
  • Мнения: 2 524
Не съм спала. Коремът ми е на топка. Много ме е страх, не знам от какво.

Общи условия

Активация на акаунт