Да се оплачем...

  • 7 256 961
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 2 775
  • Мнения: X
Моята съседка пък е заклет фен на Малина и Азис. Върти дуетните им песни нон-стоп. Освен това и пее заедно с тях, и кошмарът е пълен.

Оплаквам се, че кръвното ми доста е паднало и ми се вие свят. Sad

# 2 776
  • Мнения: 237
Ние пък всеки ден слушаме сръбско.
Пиянски песни в 9 сутринта.
О, и мазни кючеци.



luvbed на отворен прозорец...
Скандали.newsm29 Wine Glass
Странното държание на по-особените елементи. animal085

Първоначално се нервирах, но им свикнах и не ми правят впечатление.   nnnuu

П.П. Оплаквам се от неканените гости.

# 2 777
  • Мнения: 5 892
Аз и музиката, която обожавам да ми надуят да се чува чак у дома -пак ще се ядосам. Един път само една съседка си позволи- предупредих я мило и й казах, че ако ще си мерим ината мога да сваля и надуя няколко мазни чалгии у дома и да изляза на разходка. Предпочете да е толеранта и да нямаме проблеми

# 2 778
  • София
  • Мнения: 10 328
Не успях да се наспя - мъжът ми хърка цяла нощ.  Crossing Arms А имам страшно много работа, за да я свърша в срок ще работя през нощта и ще ставам в пет сутринта поне два дена.

# 2 779
  • София/Испания
  • Мнения: 1 505
И аз да се оплача,през нощта е валял сняг,а мислех че вече зимата си е отишла...Искам лято!

# 2 780
  • Мнения: 2 805
Ай, не се оплаквайте от времето в България.

Аз се оплаквам от липсата на слънце и вече 5 месеца зима ( броих - от октомври до сега е имало общо 7 дни слънце  Tired) - писна ми.  Но ме очакват още поне два месеца зима и сняг - да, тук живеем, но аз да си кажа Simple Smile

Последна редакция: нд, 23 мар 2014, 13:48 от Самсара

# 2 781
  • Мнения: 5 892
На лято като си дойдеш ще си отземеш на слънце и топло  Hug

# 2 782
  • Мнения: 2 805
На лято като си дойдеш ще си отземеш на слънце и топло  Hug


Ооо, да  Hug

# 2 783
  • Мнения: 2 134
Ай, не се оплаквайте от времето в България.

Аз се оплаквам от липсата на слънце и вече 5 месеца зима ( броих - от октомври до сега е имало общо 7 дни слънце  Tired) - писна ми.  Но ме очакват още поне два месеца зима и сняг - да, тук живеем, но аз да си кажа Simple Smile
Самсара, къде живееш ?

# 2 784
  • Мнения: 2 805
Ай, не се оплаквайте от времето в България.
Аз се оплаквам от липсата на слънце и вече 5 месеца зима ( броих - от октомври до сега е имало общо 7 дни слънце  Tired) - писна ми.  Но ме очакват още поне два месеца зима и сняг - да, тук живеем, но аз да си кажа Simple Smile
Самсара, къде живееш ?

В Северна Норвегия, зад полярната окръжност Simple Smile

# 2 785
  • Мнения: 15 379
Самсара да ми прати един викинг, имам топло сърце Laughing, вземам го моментално.

Оплаквам се - детето с коремобол и повръщане.

# 2 786
  • Мнения: 2 805
Самсара да ми прати един викинг, имам топло сърце Laughing, вземам го моментално.

Оплаквам се - детето с коремобол и повръщане.


Първо  Hug за детето - да се оправя бързо! Мразя ги тези вируси с повръщането.

Чери, знаеш какъв подарък да си поръчаш  Mr. Green  Умница!
Красива нация са.

# 2 787
  • Мнения: 15 379
Их, знам аз Embarassed Hug.

Мммм, чакай, че направо се засрамих, но си чакам армагана от снежна Норвегия Heart Eyes.

Самсара, благодаря ти! Силно, искрено и с огромна симпатия те прегръщам!

# 2 788
  • Мнения: 2 134
Красиви, но студени, както и времето !
А ,че са уредени спор няма.

# 2 789
  • София
  • Мнения: 749

Оплаквам се - детето с коремобол и повръщане.

Чери, моят син беше така миналия петък. В събота вдигна и температура, в неделя се събуди без следа от вируса. Това без никакви лекарства, само еднократно Нурофен, че беше с нед 38,5. И без диета. Яде си на общо основание.

Общи условия

Активация на акаунт