Да се оплачем...

  • 7 259 400
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 62 580
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
ще си менкат екипировката Simple Smile Simple Smile Simple Smile
хитра сиии. Simple Smile

# 62 581
  • Мнения: 3 545
Аууу, йорки как ще приеме новото попълнение? Играло ли е с котета досега?
Или викаш то сфинксчето е като мишле и няма да направи котешко представяне Smile

# 62 582
  • Мнения: 48 039
Сладурко, да ти е жив и здрав, ама с толкова изисквания няма да минеш мног евтино за обувки
Не знам от къде си, но интересни шарени обувки можеш да потърсиш в магазините от типа на Фешън Галери, имат някои интересни понякога, на добри цени. Лошото е, че е малко като ВУ_ каквото има, в единични бройки, нямаш гаранция...а може би младежките магазини като Ню Йоркър, Бершка и т.н. също, понякога имат доста атрактивни за младежите неща на добра цена

# 62 583
  • Мнения: 7 955
Сутринта гледах клипове на деца, които получават за подарък кученца, как само плачат от радост... Признавам, и аз се просълзих Grinning
Лъки, честита ти нова любов, и да я покажеш тук.

# 62 584
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 190
Сладурко, да ти е жив и здрав, ама с толкова изисквания няма да минеш мног евтино за обувки
Не знам от къде си, но интересни шарени обувки можеш да потърсиш в магазините от типа на Фешън Галери, имат някои интересни понякога, на добри цени. Лошото е, че е малко като ВУ_ каквото има, в единични бройки, нямаш гаранция...а може би младежките магазини като Ню Йоркър, Бершка и т.н. също, понякога имат доста атрактивни за младежите неща на добра цена

Благодаря.
днес във фешъна видях черни лачени, довечера ще го заведа да пробва, че вече не смея да купувам без проба Simple Smile

# 62 585
  • Пловдив
  • Мнения: 5 156
LuckyPlam, да покажеш снимка на котето. Много обичам котки Hug

# 62 586
  • Мнения: 5 234
И аз бих искала да видя котето, макар че точно тази порода ме притеснява. Simple Smile
Оплаквам се, че толкова ми се спи, че чак ме боли.

# 62 587
  • Мнения: 69 089
Лъки, честит ти писко! Simple Smile

Детето иска някакъв влак с дистанционно, като отворих Лего сити - то четристотин лева бре...тия хора акъл имат ли....
Гледам на банбао реплика подобна - ама и тя къмто двеста...тц..тц...

Казах му, че в БГ няма такива влакове.......Joy

# 62 588
  • Мнения: 14 148
На колегата щерката си пожелала някаква скъпа джаджа, около 600 лв. Той шокиран й обяснил, че е много скъпо, а тя: "кВо ти пука, нали Дядо Коледа го носи?".  Joy

# 62 589
  • София
  • Мнения: 14 767
Пак като не ти е пуснал линк с избраното 😂 моите го практикуваха това предните години. Тази се разминах само с тротинетка от Декатлон.
А това за Дядо Коледа и малкия го изръси в метрото, врънкаше за лаптоп. Хората около нас се чудеха накъде да се обърнат да се смеят.

# 62 590
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 507

Детето иска някакъв влак с дистанционно, като отворих Лего сити - то четристотин лева бре...тия хора акъл имат ли....
Гледам на банбао реплика подобна - ама и тя къмто двеста...тц..тц...

Казах му, че в БГ няма такива влакове.......Joy
Хаха, и пак си се оправила, ние живеем до фирмен магазин на Лего и ми го посочи с пръст на място там, 280 лв...хъх

# 62 591
  • Мнения: 2 291
Лъки, честито попълнение в семейството Stuck Out Tongue Winking Eye

Тъй, тъй, довечера ще информирам ММ, че нашите кифлички са много скромни с желанията към Дядо Коледа - кученцето Боуи, Зайчето Бетси и по един комплект гримове - точно 200лева. - Само Grinning
А  баща им мрънкаше, че много пари съм дала.

# 62 592
  • София
  • Мнения: 38 779
Малкия ми е скромен. Иска само компютър, който така или иначе трябва да купим.
Лего манията поотмина. Някой ден ще го продам на кило!
Обаче голямата ме побърква с нейните изисквания за РД и телефон.

# 62 593
  • Мнения: 69 089
Той на видео ми го показа - от там видях, че е лего сити, неговата.....на легото де. Безбожници.........

# 62 594
  • Мнения: 18 605
Такова неща се дебнат в Германия на промоция. Ама истинска промоция, не като нашите. Също, в Ибей, продавачи с много висок рейтинг продават почти нови комплекти, сглобени примерно веднъж.

Общи условия

Активация на акаунт